Penzión Rouse

2,3 / 5 (3 hodnotenie)

Penzión Rouse Vám ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách s celkovou kapacitou 20 lôžok. Izby sú štvorlôžkové so štandartným vybavením a to: vlastná kúpelňa, rádiobudík,TV, wifi. Návštevníci majú k dispozícii kuchynský kútik s chladničkou a mrazničkou, žehličku a rýchlovarnú kanvicu. Súčasťou penziónu je aj bar, bazén a sauna, kde si príjemne oddýchnete. Parkovať je možné priamo pri penzióne bez parkovacích poplatkov.

Dnešné ponuky Penzión Rouse

Predchádzajúce ponuky

Hodnotenie podniku Penzión Rouse

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
2,3/5 podľa 3 hodnotenia
Maria

Keď sme vošli do penziónu smrdelo savo aj v izbe a bola tam aj pleseň. Pleseň bola aj pri bazéne, opadana omietka zo steny, studená voda v bazéne. Majiteľku sme videli dvakrát, keď nás ubytovala a potom, keď ukazovala priestory novým ubytujúcim. Bol to pobyt na 3 dni (2noci)

31. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Hanok

Izba aj kúpeľňa boli čisté, upratané. Kuchynka bola k dispozícii plne vybavená, vyhovovalo nám to, že sme si mohli sami urobiť raňajky a večere. Tesco je hneď vedľa „za domom“. Penzión je v krátkej slepej uličke, takže trochu problém s parkovaním na ulici pred domom.
Do mesta na námestie je to pešo tak 5 minút. Ideálna poloha.

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Dana

nič

hrozná izba, zničená posteľ, špinavá kuchynka. Mjitelia by sa mali viac snažiť, lebo hostia prídu iba raz a naposledy.

18. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno