Kategória

Penzión Betty

4,4 / 5 (82 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Všetko super, od obsluhy, polohy, vybavenia penziónu.“

Super ubytovanie, priateľský personál, výborná polpenzia a len pár krokov vzdialené celoročné termálne kúpalisko! Samozrejmosťou je široká škála kvalitných služieb od ubytovacích po kongresové, športové či relaxačné.

Dnešné ponuky Penzión Betty

Hodnotenie podniku Penzión Betty

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Jana

milý personál, pekné ubytovanie, zapožičanie županov, odvoz zo stanice aj na stanicu ak cestujete vlakom,

wellness v nepoužívateľnom stave – pokazený bazén (nefungovali perličky, trysky ani vyhrievanie – voda nemala 28 stupňov, ale 20), pokazené „sedenie“ vo fínskej saune (položené látky unesú len menšiu váhu a aj to bolo pokazené – trčali klince). Pri bazéne neboli lehátka, len stoličky.
Stravovanie – cesnaková polievka bola v podstate len mliečna, cesnak v nej cítiť nebolo. Bryndzové halušky boli len tvarohové, žiadna bryndza, zato vlas tam bol. Potom som mala v jedle lienku, ďalší deň mŕtveho komára.

kupón som kupovala kvôli neobmedzenému wellness, ktoré sa využívať nedalo, preto sme boli veľmi sklamaní. Našťastie je blízko termálne kúpalisko, tak sme chodili tam.

28. 12. 2016
Užitočné? Áno
Marek

Všetko super, od obsluhy, polohy, vybavenia penziónu.

Sadrokartonove priečky, všetko bolo počuť

11. 12. 2016
Užitočné? Áno
Michal

Vyborna strava, ubytovanie, pristup personalu,

V cene pobytu bol neobmedzeny wellness v bazene nonstop, ale voda mohla byť o niečo teplejšia, určite by sme bazén využili omnoho viac

3. 10. 2016
Užitočné? Áno
Soňa

Príjemný personál. Blízko aquapark.

Voda v bazéne v hoteli studená, nevhodná pre deti. Mali sme objednanú 2-posteľovú izbu, keďže sme boli s 2. malými deťmi, pani na recepcii nám dala „grátis“ rodinnú izbu, čiže vlastne 2 izby, v každej manželská posteľ. Prvé 2 dni nášho pobytu bolo chladno, ale aj tak sme sa išli okúpať do blízkeho aquaparku. Na 3. deň sa vyčasilo a teda sme opäť išli sa okúpať. Keď sme sa vrátili, v izbe nás čakalo prekvapenie v podobe ploštíc. Nie 1, ani 2, ale aspoň 20 sme ich zabili alebo vyhnali von oknom. Po nahlásení na recepcii tam poslali upratovačku, ktorá tie potvory povysávala. Opäť ich tam bolo asi 20. Podotýkam, nemali sme otvorený balkón, na oknách boli sieťky proti hmyzu. Keď sme sa vrátili asi o pol hodinu po „očiste“ izby, opäť po stenách lozili ploštice. Pozerali sme aj na balkón a tam po celom objekte lozili. Všade ich bolo…! Našťastie nás čakala už len 1 noc v hoteli, tak sme to nejako pretrpeli. Nespala som celú noc, len aby som deti ochránila od tých potvor. Na recepcii nám potom ráno povedali: no veď viete, ste tu na dedine! Áno, keď som na dedine, majú mi takéto potvory loziť po izbe? Prvé dni bolo chladno, tak sa neobjavili. Ak by sa boli zjavili hneď prvý deň, tak idem domov…To je naša skúsenosť s hotelom Betty vo Veľkom Mederi. Nikdy viac!!!!!

10. 9. 2016
Užitočné? Áno
Masekova

Všetko, ubytovanie, strava, personál, blízko termálne kúpalisko

1. 8. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (37)