Kategória

AquaTherm & Ada

4,9 / 5 (15 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „všetko super“

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA v tichej časti obce Liptovský Trnovec. Ubytovane na Slovensku v apartmánoch na Liptove a v Tatrách pri Liptovskej Mare, v blízkosti termálny aquapark Tatralandia, kúpalisko a termálne bazény Bešeňová a lyžiarské stredisko ski Jasná Chopok Nízke Tatry. Ubytovanie na chate a privátoch v Tatrách.

Tento podnik práve nemá žiadnu ponuku.

Alebo sa pozrite priamo do kategórií Cestovanie, Víkendové pobyty, Prenájmy chát a chalúp, Rodinné pobyty

Hodnotenie podniku AquaTherm & Ada

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 podľa 15 hodnotenia
Branislav

všetko super

17. 8. 2016
Užitočné? Áno
Mizerikova

Ubytovanie mozeme len odporucit, apartmany boli plne vybavene (kuchyna) ciste a velmi utulne, prostredie idealne pre rodinu s detmi, velmi sa nam pacilo :)dakujeme M.M.

25. 5. 2016
Užitočné? Áno
Gabriel

výborné ubytovanie, príjemné prostredie na oddych, grilovanie na špičkovej úrovni(vybavenie gril. miestnosti), celé jednanie od nadviazania kontaktu (rezervácia, ochota v ústretovosti, …)
Veľmi príjemná pani domáca…

Príjem TV je možný len cez satelit a možnosť príjmu je veľmi ovplyvnená počasím (možno by bolo vhodné väčšiu anténu alebo príjem z inej družice)
poslednú noc pobytu nám vypadla elektrika (chladnička, konvica, sporák, TV, osvetlenie…) a poistky, resp. prístup k nim nie je priamo v apartmáne (návod/vysvetlenie čo robiť v takej situácii)

Doteraz najlepšia ponuka so zľavomatu ktorú som využil. Bolo by dobré vybaviť pobyty aj na jeseň – mimo sezóny, napr. mesiace september, október

10. 5. 2016
Užitočné? Áno
Peter

Príjemné ubytovanie, milá pani domáca, krásne prostredie, kozičky a ovečky za humnom :-)

29. 4. 2016
Užitočné? Áno
Veronika

Všetko :)

27. 4. 2016
Užitočné? Áno

Ďalšie hodnotenie (7)