AquaTherm & Ada

4,9 / 5 (17 hodnotenie)

Vybrané hodnotenie: „Uplne vsetko..prostredie..ubytovanie..majitelia.. odporucam kazdemu..“

Štyri samostatné atraktívne apartmány v apartmánovom dvojposchodovom dome ADA v tichej časti obce Liptovský Trnovec. Ubytovane na Slovensku v apartmánoch na Liptove a v Tatrách pri Liptovskej Mare, v blízkosti termálny aquapark Tatralandia, kúpalisko a termálne bazény Bešeňová a lyžiarské stredisko ski Jasná Chopok Nízke Tatry. Ubytovanie na chate a privátoch v Tatrách.

Dnešné ponuky AquaTherm & Ada

Hodnotenie podniku AquaTherm & Ada

Iba overené hodnotenia Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
4,9/5 podľa 17 hodnotenia
Ivka444

Uplne vsetko..prostredie..ubytovanie..majitelia.. odporucam kazdemu..

27. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Branislav

všetko super

17. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Mizerikova

Ubytovanie mozeme len odporucit, apartmany boli plne vybavene (kuchyna) ciste a velmi utulne, prostredie idealne pre rodinu s detmi, velmi sa nam pacilo :)dakujeme M.M.

25. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Gabriel

výborné ubytovanie, príjemné prostredie na oddych, grilovanie na špičkovej úrovni(vybavenie gril. miestnosti), celé jednanie od nadviazania kontaktu (rezervácia, ochota v ústretovosti, …)
Veľmi príjemná pani domáca…

Príjem TV je možný len cez satelit a možnosť príjmu je veľmi ovplyvnená počasím (možno by bolo vhodné väčšiu anténu alebo príjem z inej družice)
poslednú noc pobytu nám vypadla elektrika (chladnička, konvica, sporák, TV, osvetlenie…) a poistky, resp. prístup k nim nie je priamo v apartmáne (návod/vysvetlenie čo robiť v takej situácii)

Doteraz najlepšia ponuka so zľavomatu ktorú som využil. Bolo by dobré vybaviť pobyty aj na jeseň – mimo sezóny, napr. mesiace september, október

10. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno
Peter

Príjemné ubytovanie, milá pani domáca, krásne prostredie, kozičky a ovečky za humnom :-)

29. 4. 2016
Pomohlo vám toto hodnotenie pri rozhodovaní? Áno

Ďalšie hodnotenie (8)