Apartmany Taktik

Veľký Meder, Slnečná ulica 3564/6

„Príjemné ubytovanie pre nenáročných.“ — David, Pred 7 mesiacmi

„Príjemné ubytovanie pre nenáročných.“ — David, Pred 7 mesiacmi

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

O nás

Apartmán Taktik je novopostavený penzión vo Veľkom Mederi v blízkosti Termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou Vám ponúka výhodné , príjemné a rýchle ubytovanie v tichom prostredí. Vzdialenosť od Termál parku je cca 150 m- 5 minút peši. Ubytovacia kapacita je 64 lôžok, 16 apartmánov.

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Apartmany Taktik
Slnečná ulica 3564/6, Veľký Meder, 93201 (zobraziť na mape)

Apartmany Taktik

Slnečná ulica 3564/6, Veľký Meder

Zobraziť na mape
Check in od 10:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Máme detské ihrisko
Domáci miláčikovia: 5€
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

David

Príjemné ubytovanie pre nenáročných.

Novoj

adekvátne cene

slabé vybavenie kuchynky, horšia čistota ubytovania, nedalo sa zakúriť, aj keďˇsme o to požiadali, dlho sme čakali na ubytovanie, aj keď sme vopred ohlásili príchod,
Vidno že kúpalisko patrí mestu, ktoré do toho asi moc neinvestuje, ale zas majú nízku cenu vstupného. Dobré vybavenie na občerstvenie.

Marián

Docela priestranné.

Hneď príchod, nikto sa nenachádzal v objekte, pol hodinu sme teda čakali na príchod „recepčnej“. Ubytovali nás do mrazničky, žiadna temperacia, v izbe bolo ako vonku. Prvú noc sme spali naobliekaní v teplákoch. Do ďalšieho dňa už sa to vykurilo na normál. Pani „recepčná“ ovládala asi tak 20% slovenskej slovnej zásoby. Cítili sme sa ako cudzinci a vôbec nám nevedela vysvetliť, že zľava 50%do termal parku platí len pri minimálnom vstupe na 2 dni. Takže z tejto zľavy sme nakoniec nič nemali, (aj keď by ju v termale mohli ponúkať, nakoľko je tam momentálne čulý stavebný ruch… Ale to je o inom.). Chceli sme spísať reklamáciu, ale do nášho odchodu tam už nik neprišiel, kto by sa nám pod ňu podpísal. Kľúče pri odchode sme nechali na izbe, a ponáhľali sa šťastní domov. Nikdy viac.