Hotel Rezident ***

Turčianske Teplice, Partizánska 410

„Všetko bolo super, ubytovanie v hoteli, personál v hotelia aj v reštaurácii. Prostredie veľmi pekné.“ — Andrea, Pred 2 rokmi

„Všetko bolo super, ubytovanie v hoteli, personál v hotelia aj v reštaurácii. Prostredie veľmi pekné.“ — Andrea, Pred 2 rokmi

Aktuálne nemáte žiadne ponuky

Nechajte sa upozorňovať na ponuky. Akonáhle budeme niečo mať, dáme vám vedieť e-mailom.

O nás

Hotel Rezident sa nachádza v centre mesta Turčianske Teplice 40m od Hotela Veľká Fatra a 60m od SPA & AQUAPARK Turčianske Teplice. Ponúka ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových izbách a apartmánoch s možnosťou vychutnať si vynikajúce jedlá v našej reštaurácii. O vaše každé prianie a spokojnosť sa postará prívetivý personál. Hotel Rezident vám ponúka množstvo iných atraktívnych aktivít pre dokonalý relax tela i duše.

Zaujímavosti v okolí

Ukázať ďalšie zaujímavosti Zobraziť na mape
Hotel Rezident ***
Partizánska 410, Turčianske Teplice, 03901 (zobraziť na mape)

Hotel Rezident ***

Partizánska 410, Turčianske Teplice

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Vezmite deti, máme kútik!
Vlastná reštaurácia
Domáci miláčikovia: 10€/noc
Mapa pobočiek

Hodnotenie podniku

Andrea

Všetko bolo super, ubytovanie v hoteli, personál v hotelia aj v reštaurácii. Prostredie veľmi pekné.

Annbris

Procedúry, ochota personálu, ubytovanie.

Chýbala mi raňajková káva k raňajkám. Tú nepodávali.

Akizekova

Lokalita je veľké plus, samotný pobyt cez voucher bol zorganizovaný. Turčianske Teplice ako také a okolie odporúčame. Vynikajúci prístup aj strava boli v reštaurácii vedľa zariadenia – Cafe Central and Restaurant.
Spa a Aquapark – odporúčame, ale ceny sa nám zdali byť drahé, keď porovnáme s inými lokalitami na Slovensku. Hotel by mohol vybaviť pre svojich hostí nejakú zľavu, tak to iné zariadenia mali.

Jednoznačne nás prekvapil servis – ani nie tak výber jedál na raňajky ako zlyhanie v doplňovaní, aj základných vecí ako boli poháre, vody na čaj, museli sme o to poprosiť čašníkov denne. Pri večeri nám nebola párkrát ponúknutá ani voda. Myslím, že personál by potreboval trochu dohovoriť, a vylepšiť si prístup k zákazníkom. V kúpeľni boli velmi lacné plastikové dekorácie, že sme si tam radšej nič neodkladali, vrátane uteráka, aby sa to neulomilo, pri častejších výmenách hostí sa oplatí investovať do kvalitnejšieho vybavenia.