Stredisko Lipka

Bardejov, Duklianska 2988

„veľmi príjemné, priateľské rodinné prostredie, super personál, ochota, dobrá strava, radi sa tam opäť vrátime“ — Darina, Pred 7 mesiacmi

„veľmi príjemné, priateľské rodinné prostredie, super personál, ochota, dobrá strava, radi sa tam opäť vrátime“ — Darina, Pred 7 mesiacmi

O nás

Stredisko LIPKA v ktorom nájdete ubytovanie, reštauráciu, kaviareň, bar a konferenčnú miestnosť. Ponúkame Vám tak komplexné služby na jednom mieste pre váš relax a pohodu. Nájdete nás v malebnom a tichom prostredí pod lesom, medzi mestom Bardejov a mestskou časťou Bardejovské Kúpele. Táto poloha poskytuje ideálne východiskové miesto pre turistov a zároveň nerušené miesto na oddych.

Výlety v okolí

Ukázať ďalšie výlety Zobraziť na mape
Stredisko Lipka
Duklianska 2988, Bardejov, 085 01 (zobraziť na mape)

Stredisko Lipka

Duklianska 2988, Bardejov

Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Wi-Fi zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Máme detské ihrisko
Vlastná reštaurácia
Domáce zvieratá povolené
Požičovňa bicyklov
V blízkosti vody alebo kúpaliska

Hodnotenie podniku

4,8/5 (73 hodnotenie)
Katarina

Pekné okolie, výborná poloha, pekný interiér, najmä reštaurácia, apartmán dostatočne veľký, vkusne a prakticky zariadený. Strava bola super, chválime šéfkuchára, šikovný aj kreatívny :-) ja ako vegetarián som rozhodne hladom netrpela, vždy bolo na výber alebo som dostala niečo špeciálne pre mňa. Celkovo spokojnosť aj napriek okolnostiam (covid opatrenia, počasie), radi si to zopakujeme v lepších časoch (ak nás ešte ubytujú s naším prerasteným miláčikom :-)

Naozaj len drobnosti, sprchový záves by bolo lepšie nahradiť dverami, chápem však, že kvôli priestoru a dispozícii to bolo asi najjednoduchšie. Okná na oboch stranách pekne presvetľujú, aj výhľad super, ale trochu cez ne ťahá, možno by pomohli hrubšie závesy. Ale to sú len detaily :-)

Darina

veľmi príjemné, priateľské rodinné prostredie, super personál, ochota, dobrá strava, radi sa tam opäť vrátime

Anonym