Hodnotenie podniku  Mamaison Residence Downtown Prague

4,9/5 (7 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
3 0
2 0
1 0
Andrejka

Krásna izba, výborné raňajky, skvelý wellness a vynikajúca dostupnosť do centra a aj na stanicu.

11. 11. 2020
Luciaferkova

Dostali sme nádhernú izbu, raňajky boli tiež super, veľký vyber či už sladkého alebo slaného. Nechýbalo veľa zeleniny a nejaký šalát – rovnako nechýbalo ani dostatok ovocia. Wellness menší, ale boli sme v ňom úplne sami, takže tiež super. Nášmu psíkovi sa tiež páčilo, nebol najmenší problém s domácim zvieratkom.

Nepáčilo sa nám, že keď sme prišli tvrdili nám, že nemáme rezerváciu, pritom som v e‑maily je napísané, že termín je garantovaný. Rovnako som si túto informáciu telefonicky pre istotu overila dopredu. Nakoniec sme aj tak čakali takmer hodinu na to aby sme sa ubytovali. Avšak personál bol milý a vybavili sme to na mieste. Škoda toho zdržania a nepríjemného pocitu hneď v úvode nášho pobytu.

Vyjadrenie partnera
Mamaison Residence Downtown Prague Pred 12 mesiacmi

Vážená paní Ferková,
velice se omlouváme za komplikace s dohledáním vaší rezervace a k pochybení, které vzniklo na naší straně. Jsem ráda, že kolega zdárně situaci vyřešil a jako omluvu Vám přidělil krásné studio vyšší kategorie s teráskou a pobyt jste si i tak super užili. S pozdravem, Martina Černá - Ředitelka hotelu

4. 8. 2020
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.