Area Sales Manager pre stredné Slovensko

Banskobystrický kraj
Full-time

Zľavomat, rýchlo rastúca hviezda slovenského internetu, rozširuje svoj obchodný tím. Sme slobodná firma, ktorá poskytuje svojim zamestnancom časovú flexibilitu a priestor pre realizáciu svojich nápadov bez zbytočných formalít. Hľadáme inteligentného človeka, ktorý dokáže rýchlo pochopiť špecifiká rôznych oblastí biznisu a je schopný nielen priniesť ponuku, ktorá je výhodná pre všetky 3 strany – zákazníka, partnera i Zľavomat, ale aj viesť menší obchodnícky tím.

Hľadáme Area Manažéra pre oblasť stredného Slovenska, ktorého náplňou práce bude:
- samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí v oblasti cestovného ruchu (hotelierstvo)
- riadenie tímu obchodných zástupcov (2–4 členovia)
- zodpovednosť za plnenie plánu
- účasť na obchodných stretnutiach
- realizácia školení nových členov tímu
- návrh a tvorba predajnej stratégie v zverenom regióne
- pravidelná účasť na poradách
- cestovanie v rámci zvereného regiónu (stredné a južné Slovensko)

Akú výbavú požadujeme od vhodného kandidáta?

- predošlé skúsenosti na obdobnej pozícii
- aktívny vodič – podmienkou
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- analytické a strategické myslenie
- negociačné, organizačné a menežérske (riadiace) zručnosti
- pracovné nasadenie a dynamika
- samostatnosť a záujem pracovať na živnosť

Čo ponúkame my?

- neustále rastúce platové ohodnotenie – 1200 Eur fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta)+ variabilná neobmedzená zložka
- samostatnosť a home office
- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov na Slovensku.
- mladý, dynamický pracovný tím
- pohodovú atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- kredity na na ľubovoľné ponuky z našej stránky
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

V prípade záujmu nás kontaktujte zaslaním svojho CV :)