Kolegov pre túto pozíciu sme už našli. Pozriete sa na aktuálne inzeráty.

B2B Obchodník

Bratislava
Full-time
Odporučiť kamaráta

Zľavomat rozširuje svoj B2B obchodný tím! Sme slobodná firma, ktorá poskytuje svojim zamestnancom priestor pre realizáciu svojich nápadov bez zbytočných formalít. Hľadáme inteligentného človeka, ktorý dokáže rýchlo pochopiť špecifiká rôznych oblastí biznisu a je schopný nielen priniesť ponuku, ktorá je výhodná pre všetky strany – obchodného partnera i Zľavomat, ale do budúcna má aj potenciál viesť menší obchodnícky tím.

Hľadáme B2B obchodníka, ktorého náplňou práce bude:
- samostatné vyhľadávanie obchodných príležitostí v oblasti B2B
- zodpovednosť za plnenie plánu
- účasť na obchodných stretnutiach
- realizácia školení nových členov tímu v budúcnosti
- návrh a tvorba predajnej stratégie v zverenom segmente
- pravidelná účasť na poradách

Akú výbavú požadujeme od vhodného kandidáta?

- predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícií v segmente B2B
- aktívny vodič
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- analytické a strategické myslenie
- negociačné a organizačné zručnosti
- pracovné nasadenie a dynamika
- samostatnosť a záujem pracovať na živnosť

Čo ponúkame my?

- neustále rastúce platové ohodnotenie – od 1300€ fixná zložka (v závislosti od skúseností kandidáta)+ variabilná neobmedzená zložka
- prácu v úspešnej, rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá je špičkou v odbore a patrí medzi TOP 10 zamestnávateľov na Slovensku
- mladý, dynamický pracovný tím
- pohodovú atmosféru slobodnej firmy bez tvrdého dozoru
- otvorenú firemnú kultúru a zamestnanecké benefity
- kredity na na ľubovoľné ponuky z našej stránky vo výške 40€ mesačne
- multisport kartička
- pravidelné teambuildingové a iné zážitkové akcie

V prípade záujmu prosím zašli svoj CV na praca@zlavomat.sk :)

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

podľa ustanovenia článku 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) (ďalej len ako „Nariadenie“)

Zaslaním životopisu a jeho príloh udeľujem súhlas spoločnosti Slevomat.cz, s.r.o. konajúci v Slovenskej republike prostredníctvom Slevomat.cz, s.r.o. – organizačná zložka Slovensko, so sídlom Mýtna 48, 811 07 Bratislava, IČO: 46 031 103, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Po, vložka číslo: 1938/B (ďalej len ako „Prevádzkovateľ“) na spracovanie mojich osobných údajov uvedených v životopise, žiadosti o prijatie do zamestnania, ich prílohách alebo iným spôsobom za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie vedenom prevádzkovateľom a realizácie výberových konaní na voľné pracovné pozície po dobu 3 rokov od udelenia tohto súhlasu.

Osobné údaje, ktoré som poskytol prevádzkovateľovi sú pravdivé, úplné a aktuálne

Ako prebieha výberové konanie

Hore