23,99 za dabing PRE DVOCH! Vyskúšajte si dabovanie známych hercov a herečiek v profesionálnom štúdiu, so zľavou 55%.

7 zákazníkov

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Varianty (1)

Môžete využiť do 30. 9. 2012

  • Rezervácie na tel.č.: 0949 792 223 alebo e-maily danka@vyzkousejdabing.cz . Pri rezervácii zadajte číslo kupónu, preferovaný termín a čas. Štúdio vám čas následne potvrdí alebo navrhne iné termíny.
54,00 € 23,99 €
54,00 € 23,99 €
Ukončené

V slovenskom znení Boris Farkaš ako známy poručík James Dempsey,  Kamila Magálová ako seržantka Harry Makepeaceová, Dušan Cinkota ako sympatický Chandler z Priateľov.

Staňte sa na chvíľu dabingovou hviezdou! Vyskúšajte si, aké to je, keď známy herec hovorí vaším hlasom. S dnešnou ponukou čaká vás a vašu lásku alebo kamošku cca 35 minút v profesionálnom dabingovém štúdiu.

Samotné natáčania, ktorému sa hovorí aj frekvencia, sa konajú v štúdiu Koliba v Bratislave. Na mieste si môžete vyberať z deviatich filmov rôznych žánrov – romantika, komédia, akčný film alebo film pre deti.

V štúdiu dostanete na uši slúchadlá, na obrazovku vám zvukár pustí filmovú ukážku a vy sa pokúsite trafiť „do pusy“ známym zahraničným hercom. Táto práca je zábavná aj náročná, avšak slovenský dabing patrí k svetovej špičke. Skúste ich napodobniť!

Svoj herecký dabingový výkon si potom odnesiete domov na DVD, takže sa s ním môžete pochváliť rodine alebo priateľom.

Ako uplatniť

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny