194 eur za VEĽKÚ NOC pre 2 osoby v CHORVÁTSKU s CK Maestral Travel! Zažite tohtoročné sviatky netradične a oddýchnite si v prímorskom prostredí štýlovo a atraktívne!

Túto ponuku už nie je možné kúpiť.

Termín:

V období od 27. 3. 2012 do 2. 4. 2012 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene:

Podmienky uplatnenia:

Najneskôr do 02.04.2012 si na tel: +421 55 69 8­1 888, +421 55 69 98 555 rezer­vujte pobyt v cestovnej kancelárii Maestral Travel.

Termín pobytu je od 06.04. do 09.04.2012 a zahŕňa 3 prenocovania v hoteli Va­raždin** vrátane polpenzie, servisného a kúpeľného poplatku. 

Deti do troch rokov majú pobyt zadarmo. Platí pre jedno dieťa s dvoma dospelými osobami.


Viac informácií, ako uplatniť voucher

Destinácia:

CK Maestral Travel

Mäsiarská 26, Košice

Šibi ryby, mastné ryby, kus koláča od korbáča, strč si nohu do mora, Jadran ten ťa zavolá!

Zdá sa vám, že tradičná veľkonočná rýmovačka nám nejako zmenila štýl? Nie ste ďaleko od pravdy, no je za tým zámer, s ktorým môžete prežiť najkrajšie veľkonočné sviatky, aké ste si kedy vedeli predstaviť. Načo sedieť doma a čakať na zástupy mladíkov s korbáčmi, načo sa trápiť s úmorným varením a upratovaním, čo tak raz zmeniť svoje zvyky a zažiť niečo netradičné. Netradičné no veľmi príjemné, pri čom si dokonale oddýchnete.

Sviatky Veľkej Noci sú už tradične nielen príležitosťou na stretnutia s rodinou či priateľmi, ale aj vytúženým oddychom od práce. Voľné dni určite potešia každého z nás. Prečo však tieto dni presedieť doma, keď sa to dá aj aktívne a navyše teraz na veľmi atraktívnom mieste. Ani vy sa už neviete dočkať letnej dovolenky pri mori? Nečakajte do leta, doprajte si ho už teraz! Príjemná prímorská klíma, teplejšie prostredie, úžasný pokoj, komfort kvalitného hotela a žiadny šibači či oblievači, to je Veľká Noc pri mori!

Máme pre Vás riešenie!

  Stačí si zbaliť pár ľahkých vecí a môžete spolu s cestovnou kanceláriou Maestral Travel prežiť úžasný predĺžený Veľkonočný víkend v Chorvátsku. Iba za 194 eur pre dve osoby môžete zažiť peknú dovolenku pri mori aj v strede jari. Sadnite do auta, vezmite vašu drahú či drahého a začnite vašu tohtoročnú dovolenkovú sezónu tento rok o čosi skôr!

Už za pár hodín sa môžete spolu romanticky prechádzať v príjemnom prostredí prímorského letoviska Kvarner – Selce. Ubytovanie na 3 noci je tu pre vás zabezpečené v kvalitnom hoteli Varaždin**, ktorý vám poskytne dostatočný komfort, aby ste sa cítili ako doma. V rámci ceny máte zabezpečené nielen pohodlné ubytovanie a bohatú polpenziu formou bufetových stolov. Ak si chcete pobyt ešte viac spestriť a spríjemniť k dispozícií vám budú služby hotela ako i možnosť vybrať si z fakultatívnych výletov. Pokiaľ sa rozhodnete, môžete so sebou vziať aj vaše ratolesti. Jedno dieťa do 3 rokov v sprievode dvoch dospelých má pobyt zadarmo!


Časový harmonogram:

  • 1. deň (06.04.2012): check –in 14:00, ubytovanie v hoteli Varaždin**, v stredisku Selce, večera.
  • 2 – 3. deň (07. a 08.04.2012): voľný program, možnosť využiť fakultatívne výlety podľa hotelovej ponuky, služby hotela, vnútorný bazén; polpenzia
  • 3. deň (09.04.2012): raňajky, check-out – 10:00.

Netradičnú Veľkú Noc vám prináša cestovná kancelária Maestral Travel, ktorá je tu pre svojich zákazníkov už viac ako 5 rokov. Za roky existencie sa o jej kvalitných službách presvedčilo niekoľko tisícov spokojných slovenských dovolenkárov. Cestovná kancelária sa orientuje najmä na pobyty a zájazdy do Chorvátska a Čiernej Hory, kde vďaka množstvu zmluvných partnerov môže poskytnúť slovenským turistom naozaj kvalitné a komfortné služby.

Užite si sviatky naozaj štýlovo a s oddychom, ktorý si zaslúžite, vyberte sa s Maestral Travel na Veľkú Noc do Chorvátska!

******************************

HOTEL VARAŽDIN **

Poloha: hotel sa nachádza na začiatku menšieho turistického strediska Selce, cca 2 km južne od Crikvenice, kde sa pohodlne dostanete peši po pobrežnej komunikácii alebo turistickým vláčikom.

Vybavenie: recepcia, zmenáreň, reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, TV sála, predajňa suvenírov, vnútorný bazén (počas letnej sezóny zatvorený), kaderníctvo, sauna, masáže, parkovisko, v blízkosti sú aj tenisové kurty. Pri hoteli sa nachádza moderný bazénový komplex s terasou na slnenie (v prevádzke len v letnej sezóne), reštauráciou a rôznymi predajňami.

Ubytovanie: účelne zariadené dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, SAT TV a balkón s výhľadom na more alebo do parku. 

Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere podávané formou bohatých švédskych stolov. K večeri sa podávajú nápoje v neobmedzenom množstve – víno, pivo a čapované nealkoholické nápoje.

Pláž: vlastná štrkovo – betónová pláž vzdialená od hotela cca 100 m ocenená Modrou vlajkou pre čistotu, ekológiu a vybavenosť. 


Tipy na výlet

Zoologická záhrada Košice Zoologická záhrada Košice

Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.

Kaštieľ Budimír Kaštieľ Budimír

Architektonicky pozoruhodný objekt kaštieľa v Budimíre je svojou polohou a impozantnosťou dobre viditeľný v smere príchodu do Košíc. Nachádza sa neďaleko odbočky z diaľnice spájajúcej Košice s Prešovom v juhovýchodnej časti samotnej obce Budimír, ležiacej v Košickej kotline v údoli rieky Torysy. Budovu kaštieľa postavili v druhej tretine 18. storočia. Je to klasicistická tereziánska stavba s neskoršími vnútornými úpravami z roku 1812.

Veľká Ružínska jaskyňa Veľká Ružínska jaskyňa

Chránený prírodný výtvor Veľká Ružínska jaskyňa, ktorá je nazývaná je ajRothova diera, sa nachádza v pohorí Čiernej hory, v podcelu Pokryvy, v NPR Vozárska, na svahudoliny Malý Ružínok a v nadmorskej výške 614 m.n.m.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Ďalšie informácie

Najneskôr do 02.04.2012 si na tel: +421 55 69 8­1 888, +421 55 69 98 555 rezer­vujte pobyt v cestovnej kancelárii Maestral Travel.

Termín pobytu je od 06.04. do 09.04.2012 a zahŕňa 3 prenocovania v hoteli Va­raždin** vrátane polpenzie, servisného a kúpeľného poplatku. 

Deti do troch rokov majú pobyt zadarmo. Platí pre jedno dieťa s dvoma dospelými osobami.


CK Maestral Travel

Mäsiarská 26, Košice

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Hodnotenie podniku

4,6/5 podľa 5 hodnotenia
Martin

Nepáčil sa mi prístup CK Maestral ku klientom vracajúcim sa z pobytu . Strávili po transfery z Čiernej Hory do Chorvátska vyše 2 hodín na odstavnej ploche autobusu ktorá pripomínala smetisko , bez možnosti ísť na WC , sadnúť si a pod. po viac ako 3 hodinovej jazde !!! Delegátka pri vstupe do autobusu bez pozdravu a akéhokoľvek záujmu o klientov CK !!!

3. 7. 2014
Evavajdova548

Nám sa tam veľmi páčilo a už sme to doporučili aj našim priateľom

19. 8. 2013

Všetky hodnotenia