109 eur za wellness pobyt pre DVE osoby v hoteli TERMÁL***Vyhne. Doprajte si oddych v prekrásnom prostredí Štiavnických vrchov !

Túto ponuku už nie je možné kúpiť.

Variant: Pobyt na 2 noci/kupón je platný od nedele do piatku/
210 zákazníkov

Termín:

V období od 10. 5. 2012 do 1. 7. 2012 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene variantu:

Podmienky uplatnenia:

 • Informácie o voľných termínoch a rezervácie VOPRED na tel. č.:+ 421 45 678 76 11, +421 918 570 455 alebo na:recepcia@termalvyhne.sk
 • Kupón je platný na pobyty od nedele do piatku
 • Deň nástupu: NEDEĽA, PONDELOK, UTOROK, STREDA
 • Možnosť predĺženia pobytu spojením viacerých kupónov
 • V cene ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, polpenzia, neobmedzený vstup do wellness, vodný a saunový svet pre 2 osoby
 • 2 deti do 15 rokov na prístelke zdarma
 • Doplatok za polpenziu 8€/deň/dieťa
 • Možnosť ubytovania so psom za poplatok 5 eur/deň
 • Check in po 14:00, check out do 11:00
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Destinácia:

Hotel TERMÁL***

Vyhne 249, Vyhne

Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Snívate o krátkej, ale intenzívnej dovolenke? Hľadáte miesto, kde by ste si oddýchli od každodenných povinností? Túžite po čerstvom vzduchu, nádhernej prírode, ale zároveň si chcete vychutnávať príjemné chvíle relaxu pri horúcich termálnych prameňoch? A to všetko za naozaj výbornú cenu?My vás presvedčíme, že zázraky sa stále dejú. Wellness hotel Termál*** vám ponúka trojdňový alebo štvordňový pobyt s polpenziou a neobmedzeným vstupom do svojho novozrekonštruovaného wellness centra. Príďte nabrať nový dych a vyskúšajte liečivé účinky vody, ktorá v minulosti preslávila Kúpele Vyhne.Pýchou hotela je wellness centrum (otvorené denne od 10.00 do 22.00 hod.), v ktorom nájdete termálny bazén, nový whirpool, bazén s vodnými atrakciami, masážnymi tryskami a chrličmi vody. Ale aj Kneippov kúpeľ, 3 druhy sáun, hydromasážny box, jaccuzzi a najmä širokú ponuku masáží, spa a beuty procedúr.Okrem vynikajúcej kuchyne vás hotel prekvapí vkusným zariadením izieb a vynovenými spoločenskými priestormi – reštauráciou á la carte, detským a rodinným TV a luxusným lobby barom s panoramatickým výhľadom do okolitej prírody. Romantický večer s pohárom kvalitného vína môžete stráviť v príjemnej atmosfére hotelového lobby a brasserie.Pre milovníkov aktívneho relaxu hotel ponúka fitness centrum, ďalej víkendové lekcie rôznych skupinových cvičení, od dynamickej latino-zumby cez aqua-fitness až po harmonizujúce cvičenia jogy, tai-chi, cchi-kung alebo pilates.

Vyhne a ich okolie už očarili mnohých návštevníkov, aj vďaka tomu, že okrem nádhernej prírody sa tu nachádzajú aj pramene s termálnou vodou. Jej priaznivé účinky sú známe od nepamäti. Prameň má teplotu 37 °C, vysoký obsah železa a priaznivo pôsobí na celý ľudský organizmus. Pokiaľ uprednostňujete pohyb na čerstvom vzduchu a vo voľnej prírode, môžete si vybrať z množstva nádherných turistických či cyklistických trás. Zaujíma vás história, pamiatky alebo prírodné krásy? Tých je v okolí hotela viac ako dosť. Priamo v obci Vyhne si môžete pozrieť európsky unikát, tzv. Kamenné More a najstarší slovenský pivovar STEIGER. Všade dookola je banská história, prírodné biotopy a svetový unikát – štiavnické tajchy. Len 16 kilometrov od hotela sa nachádza pamiatková rezervácia UNESCO mesto Banská Štiavnica, ktorá sa radí k slovenským historickým drahokamom, a tiež Kremnica, slávne kráľovské banské mesto.Objavte magické miesto, plné harmónie, inšpirácie – objavte hotel Termál*** Vyhne v Štiavnických vrchoch. Absolútny relax.

Kupón je platný od nedele do piatku

/Deň nástupu: NEDEĽA, PONDELOK, UTOROK, STREDA/

môžete si vybrať pobyt na 2 alebo na 3 noci:

Kalkulácia pobytu na 3 dni (2 noci):

2 x ubytovanie pre 2 dospelých s raňajkami 152.-
2 x večera pre 2 osoby   32.-
Neobmedzený vstup do wellness 40.-
Pôvodná cena 224,–
Zľava 51%
Cena po zľave  109€

Kalkulácia pobytu na 4 dni (3 noci):

3 x ubytovanie pre 2 dospelých  s raňajkami 228.-
6 x večera pre 2 osoby   48.-
Neobmedzený vstup do wellness 60.-
Pôvodná cena 336,–
Zľava 59%
Cena po zľave  137€

Tipy na výlet

Banská Štiavnica Banská Štiavnica

Najstaršie dôkazy o osídlení oblasti Banskej Štiavnice pochádzajú z doby kamennej. Veľkú časť dôkazov získal koncom 19. storočia Andrej Kmeť, farár z Prenčova. Do oblastí osídlených v tomto období patria napríklad Dudince, Hontianske Nemce, Jabloňovce, Svätý Anton a pravdepodobne aj Sitno. Známe sú napr. nálezy medeného klina z Hontianskych Nemiec, alebo ďalších nástrojov z Domaník a Lišova. Ľud tejto kultúry sa pravdepodobne zaoberal baníctvom.

Nový zámok v Banskej Štiavnici Nový zámok v Banskej Štiavnici

Zámok je šesťpodlažná renesančná budova so štyrmi baštami a strieľňami. Bol postavený v rokoch 1564 - 1571 ako strážna veža počas bojov proti Turkom. Je postavený na vyvýšenine v centre mesta. V súčasnosti je sídlomSlovenského banského múzea a je tu vystavená expozícia venovaná pôvodnému účelu stavby. V minulosti slúžil aj ako hodinová veža, keď sa trúbilo každú štvrťhodinu a každú hodinu sa bilo na zvon. Najvyššie poschodie slúži aj ako turistická vyhliadková plošina.

Je nazývaný aj ako Panenský podľa kopca Dievčenský vrch (nem. Frauenberg), na ktorom je postavený.

Kaštieľ Svätý Anton Kaštieľ Svätý Anton

Kaštieľ Svätý Anton označovaný aj ako Kaštieľ Antol alebo Koháriovský kaštieľ je kaštieľ nachádzajúci sa pod lesom v obci Svätý Anton, neďaleko od Banskej Štiavnice. Je to pomerne dobre zachovaný neskoro barokovo - klasicistický kaštieľ s rozsiahlym anglickým parkom. Od roku 1985 je evidovaný ako národná kultúrna pamiatka a je sprístupnený verejnosti.

Stavba bola postavená v roku 1744 v štýle neskorého baroka.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

 • Informácie o voľných termínoch a rezervácie VOPRED na tel. č.:+ 421 45 678 76 11, +421 918 570 455 alebo na:recepcia@termalvyhne.sk
 • Kupón je platný na pobyty od nedele do piatku
 • Deň nástupu: NEDEĽA, PONDELOK, UTOROK, STREDA
 • Možnosť predĺženia pobytu spojením viacerých kupónov
 • V cene ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, polpenzia, neobmedzený vstup do wellness, vodný a saunový svet pre 2 osoby
 • 2 deti do 15 rokov na prístelke zdarma
 • Doplatok za polpenziu 8€/deň/dieťa
 • Možnosť ubytovania so psom za poplatok 5 eur/deň
 • Check in po 14:00, check out do 11:00
Hotel TERMÁL***

Vyhne 249, Vyhne

Vybavenie a služby
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov

Hodnotenie podniku

Mariana

Boli sme velmi spokojny, odporucam ist v zimnych mesiacoch.

18. 7. 2014
Ivan

Zdravím vás a prajem Vám všetko to naj.
Je síce pravdou, že tento pobyt som uskutočnil už davnejšie, avšak som velmi sklamaný , že nie je možnosť isť tam opäť so zlavou, Celý pobyt bol nesmierne v pohode služby nemali chybu, ale ako vravím i ked neustále sledujem vaše ponuky, je na škodu, že uvedený pobyt neposkytujete. V prípade, že by sa vyskytla táto ponuka opäť poprosil by som o jej prednostmé ponuknutie.. Dakujem arajem pekný den Prokop

16. 5. 2014
Milan

Maximálna spokojnosť

12. 10. 2013
Tatiana

Nádherný pobyt v nádhernom prostredí s wellnessom.Príjemný personál cítili sme sa tam naozaj výborne.

30. 9. 2013
Martin

Vyborne jedlo a wellness, ubytovanie v tomto smere vyrazne zaostavalo za kvalitou.

5. 9. 2013
Ladislav

Po všetkých stránkach vinikajúce maximálna spokojnosť.

7. 4. 2013
Richter

Výborne

23. 2. 2013
Martin

super pobyt, kvalita sluzieb na dobrej urovni, mili personal, prijemne prostredie, jedlo tiez OK, urcite by som zopakoval tuto akciu

21. 1. 2013
Mária

Boli sme na pobyte s dvoma deťmi a personál nám pri neštandardných požiadavkach pre deti vychádzal v ústrety.

27. 12. 2012
Keppertova

pobyt nemal ani len najmensiu chybicku! ubytovanie, sluzby a personal boli skveli!!! naozaj odporucam a hodnotim velmi pozitivne! uz sme tam boli na pobyte 2x a urcite si to zopakujeme, nakolko sme boli nadmieru spokojni.

25. 12. 2012

Všetky hodnotenia