Odstránenie kruhov pod očami

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Ukončené
149,00 €
107 zákazníkov

V cene:

  • Odstránenie kruhov okolo očí
  • Použitá látka: TEOSYAL Redensity II Eyes 1,0 ml

Platí do:

13. 3. 2016

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: Je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 033 640 5250, 033 640 5251 alebo 0910 111 669 alebo mailom na iem@iem.sk. Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
  • Je nutné sa preukázať platným voucherom.
Viac informácií, ako uplatniť voucher
Kontraindikácie

Každý týždeň kupujete nový make up. Každé ráno pod očami namiesto tenkej vrstvy aplikujete hrubú omietku, len aby ste zakryli tmavé kruhy a vrásky… Aj vy to chcete zmeniť? Potom vyskúšajte úplnú novinku na trhu estetickej dermatológie – Teosyal Redensity II Eyes.

Výplňový materiál na báze kyseliny hyalurónovej s prevratným zložením je prvýkrát určený aj na tak citlivé miesto, ako sú oči.

Prirodzene vypĺňa kruhy pod očami tým, že sa rovnomerne a jednotne prispôsobí prirodzeným črtám pokožky. Zároveň koriguje stratu hustoty pokožky a vypĺňa záhyby a vrásky. Produkt Teosyal Redensity II Eyes obsahuje tiež komplex účinných látok (aminokyseliny, vitamíny, minerály), ktoré obnovujú štruktúru pleti a dodávajú jej tak stratený jas. Vaša pleť sa vďaka nemu znovu rozžiari a pôsobí sviežo.

Ďalšou výhodou tohto produktu je pridané anestetikum, ktoré zabezpečuje takmer bezbolestnú aplikáciu. Klienti sa ihly teda vôbec nemusia báť. Ošetrenie je potrebné opakovať raz ročne. Ošetrenie vyskúšali aj Zuzana Hajdu a Erika Barkolová. Z výsledkov sú nadšené! Takže, ak aj vás trápia výrazné kruhy pod očami a na svoje okolie pôsobíte väčšinou unaveným dojmom, neváhajte navštíviť Inštitút estetickej medicíny a vyskúšať toto revolučné ošetrenie, vďaka ktorému sa váš pohľad okamžite rozžiari. Zákrok realizuje majiteľka IEM, dermatologička MUDr. Alena Pallová, či odborníčka na estetickú medicínu, dermatologička MUDr. Lucia Drahovská.

Malé upozornenie! Ni­ektoré z vás, ktoré majú prepadnuté líca alebo vám chýba objem v strednej oblasti tváre, budú potrebovať aj aplikáciu 0,5 ml Deep Line Teosyalu na dosiahnutie prirodzeného, optimálneho a dlhotrvajúceho efektu. Na túto skutočnosť vás však lekár upozorní vopred a vy sa budete môcť rozhodnúť. Výsledný efekt potom trvá cca 2 roky.

Prečítajte si viac o inštitúte estetickej medicíny TU

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: Je potrebné objednať sa vopred na tel.č.: 033 640 5250,  033 640 5251 alebo 0910 111 669 alebo mailom na iem@iem.sk. Pri objednávaní zadajte číslo kupónu.
  • Je nutné sa preukázať platným voucherom.
Príplatky
  • Pri založení karty je povinný registračný poplatok 15 €
Storno podmienky
  • Storno je možné najneskôr 24 hod. pred dohodnutým termínom, inak kupón prepadá

Hodnotenie podniku

Zanet

Pristup personalu, mile a ochotne damy, profesionalita pani doktorky

Hodnotená ponuka: Odstránenie kruhov pod očami
4. 9. 2015
Jana

Prístup, odbornosť, príjemný personál, super

Hodnotená ponuka: Odstránenie kruhov pod očami
31. 8. 2015
Husarova

spokojnosť so všetkým

Hodnotená ponuka: Odstránenie kruhov pod očami
3. 9. 2015

Všetky hodnotenia