Profesionálna starostlivosť o vaše vlasy: farbenie, melír, strih, regenerácia

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Vlasová kúra – rekonštrukcia pomocou infračervenej žehličky
Ukončené
8,90 €
311 zákazníkov

V cene variantu:

  • Rekonštrukcia pomocou infračervenej žehličky
  • Fúkaná
  • Styling

Platí pre všetky dĺžky vlasov 

Platí do:

29. 2. 2016

Podmienky uplatnenia:

  • Rezervácia: objednajte sa vopred na tel. č. 0948 216 220, pri rezervácii je nutné uviesť číslo voucheru.
  • Je nutné preukázať sa platným voucherom.
  • Bonus: zakúpením kupónu získava zákazník zľavu z 25 € na 9,90 € na ošetrenie vrások tváre s kyselinou hyaluronovou s 20-ročným patentom Agelick piling gélom a prístrojom.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Natural & Beauty

Alžbetina 1, Košice – Staré Mesto

Dnes otvorené 10:00–18:00

So zimou meníme šatník aj svoju náladu, prečo teda nezmeniť aj účes! Nová farba, nový melír, iný účes a hlavne zdravé a regenerované vlasy!

Navštívte kadernícky salón Natural Beauty a zverte svoje vlasy profesionálom. Vyberte si zo štyroch procedúr a začnite svoju jar so štýlom a krásou!

Bonus: zakúpením kupónu získavate navyše zľavu z 25 € na 9,90 € na ošetrenie vrások tváre s kyselinou hyaluronovou s 20-ročným patentom Agelick piling gélom a prístrojom.

Keratínová kúra

Vyživujúca keratínová kúra je ideálna pre poškodené, lámavé vlasy. Pred strihaním (po umytí) sa aplikuje na vlasy keratínová ampulka, ktorá sa nechá pôsobiť. Ošetrenie platí pre vlasy všetkých dĺžok bez doplatku.

Rekonštrukcia infračervenou žehličkou

Použitie infračervenej žehličky je nová metóda hĺbkového prenikania vyživovacích masiek do štruktúry vlasu. Na vlhké vlasy sa nanesie vyživujúca maska, vlasy sa následne vyžehlia infračervenou žehličkou, ktorá otvorí štruktúru vlasu. Žehlička pôsobením infračerveného tepla zakomponuje masku až do hĺbky a do vlasov sa tak dostane vyššie percento vyživujúcich látok. Následne vlas uzavrie a scelí ho. 

Farba na vlasy AFFINAGE

Ruky profesionálov už na vás čakajú. Vaša koruna krásy bude upravená a ošetrená prevratnou anglickou značkou AFFINAGE – salon professional. Naša značka obsahuje bezkonkurenčné procedúry – melír až od korienka vlasu bez poškodenia pokožky a vlasov, sťahovanie na pôvodnú farbu bez poškodenia vlasovej štruktúry. Produkty značky AFFINAGE obsahujú 90 % prírodných látok.

Z pôvodných permanentých vlasových farieb, sa vlasová kozmetická značka Affinage rýchlo rozrástla o farby tón v tóne, trvalé, špecializované melírovacie mixy, zosvetľovacie prášky, šampóny, kondicionéry a radu stylingových produktov, ktoré sú vyvýjané v AFFINAGE.

Kadernícky salón Natural Beauty

Kaderníctvo Natural Beauty so sídlom v úplnom centre Košíc je pre vás tým pravým riešením v súvislosti s kaderníckymi službami a ponukou profesionálnej vlasovej kozmetiky. Nájdete ho iba 30 metrov od Domu sv. Alžbety. Parkovať môžete priamo na Alžbetinej ulici alebo v obchodnom centre Aupark.

Presvedčte sa na „vlastné vlasy“, že stačí kombinácia profesionality, pozornej starostlivosti a kvalitnej kozmetiky a môžete mať aj vy nádherné vlasy ako z filmu! 

Kalkulácia ceny

Ďalšie informácie

  • Rezervácia: objednajte sa vopred na tel. č. 0948 216 220, pri rezervácii je nutné uviesť číslo voucheru.
  • Je nutné preukázať sa platným voucherom.
  • Bonus: zakúpením kupónu získava zákazník zľavu z 25 € na 9,90 € na ošetrenie vrások tváre s kyselinou hyaluronovou s 20-ročným patentom Agelick piling gélom a prístrojom.
Storno podmienky
  • Zrušenie rezervácie alebo preobjednanie sa je možné najneskôr 24 hod. pred termínom, v opačnom prípade voucher prepadne.

Hodnotenie podniku

Ivana

Veľmi milá a ústretová kaderníčka. Poradila, vysvetlila. S výsledkom som max. spokojná.

6. 11. 2015
Katarína

milá šikovná kaderníčka, vie poradiť, super strih aj farbenie

19. 10. 2015
Henrich

Všetko super, najlepšia kaderníčka

10. 11. 2015

Všetky hodnotenia