Pobyt v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy a skvelý wellness relax v Aqua Thermall Wellness Grand Hotel STRAND****

Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Destinácia:

Penzion PRIVAT BENE

231, Vyšné Ružbachy

Check in od 12:00 – Check out do 11:00
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Máme detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Balíčky (2)
 • 2× ubytovanie od piatka do nedele v apartmáne pre 2 osoby
 • 2× raňajky (možnosť výberu stravy)  pre 2 osoby
 • 1х 2-hodinový vstup do Aqua Thermall Wellness Grand Hotel STRAND**** pre 2 osoby
 • biliard
 • WIFI v apartmáne
 • možnosť bezplatného parkovania 

Obmedzenie

Pobyt platí len počas víkendov: piatok – nedeľa.

Viac o balíčku 100,00 € 79,00 €
Viac o balíčku 180,00 € 119,00 €

Užite si pobyt v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy a skvelý wellness relax v Aqua Thermall Wellness Grand Hotel STRAND****

Penzion Privat BENE sa nachádza vo Vyšných Ružbachoch – obec pod východnými svahmi Spišskej Magury, známa predovšetkým svojimi kúpeľmi s liečivými teplými prameňmi.

Na výber máte víkendový pobyt alebo pobyt počas pracovných dní až na 5 dní s raňajkami s 2-hodinovým vstupom do Aqua Thermall Wellness Grand Hotel STRAND**** pre 2 osoby (krytý termálny bazén Izabela s teplotou vody 34*С, jacuzzi, parná sauna bylinná, suchá finska sauna, infra sauna, ochladzovací minerálny bazén).

Veľké apartmány PRIVAT BENE majú 1 alebo 2 izby a sú vybavené všetkým potrebným. Každý má vlastnú kuchyňu pre vlastné stravovanie a vlastné sociálne zariadenie. Vzdialenosť od Minerálnych kúpeľov a Aqua Thermall Wellness Grand Hotel STRAND**** je 300 m. Vzdialenosť od skiparku je 700 m.

Kúpele Vyšné Ružbachy

Minerálne kúpele Vyšné Ružbachy sa nachádzajú v severovýchodnej časti Spiša, v klimatickej oblasti tatranských horských pásiem. Krásna príroda, ľudová architektúra, prírodné skvosty, bohatá história lákajú mnohých turistov.

Po potulkách prírodou, môžete objaviť i množstvo umeleckých sôch z dreva, ale aj unikátnu zbierku sto štyroch sôch z travertínu od zahraničných umelcov ako pozostatok medzinárodných sochárskych sympózií.

Tipy na voľný čas

Ľubovniansky hrad Ľubovniansky hrad

Ľubovniansky hrad (castrum Liblou, castrum de Lyblio alebo de Lublow, castrum Lyblyo a arx Lublow). Hrad sa týči na severe Slovenska, nad mestom Stará Ľubovňa.
Je čiastočne zachovaný a zrekonštruovaný na vápencovom kopci (548 m n. m.), nad cestou a ľavým brehom rieky Popradu, čnejúci sa nad mestom Stará Ľubovňa. Je  dominantou Ľubovnianskej kotliny. Z hradu je viditeľný Široký vrch (884,5 m n. m.), mesto Stará Ľubovňa, obec Chmeľnica ale aj Šibeničná hora, ktorá slúžila v stredoveku na výkon hrdelného práva.

Pieninsky národný park Pieninsky národný park

Pieniny dĺžka horstva je cca 35 km a jeho šírka je do 6 km. Sú časťou bradlového pásma, ktoré sa tiahne v dĺžke cca. 550 km od Moravskej brány až po Marmaroš v Rumunsku a tvorí rozhranie vnútorných - kryštalických a vonkajších - flyšových Karpát. Nachádzajú na území dvoch štátov, Slovenska a Poľska. Patria do okresov Kežmarok a Stará Ľubovňa a v Poľsku do okresu Nový Targ. Na severe hraničia s Gorcami a Beskydom Sondeckym, na juhu so Spišskou Magurou, na západe s Belianskymi Tatrami a na východe s Ľubovnianskou vrchovinou.

Kláštorné múzeum Kláštorné múzeum

Kláštorné múzeum je národnou kultúrnou pamiatkou. Oficiálne sa taktiež nazýva Lechnický kláštor. Založený bol v roku 1319. Pôvodne kláštor slúžil reholi kartuzianskych, neskôr kamadulských mníchov. Expozícia tu bola sprístupnená v roku 1993 po celkovej rekonštrukcii objektu. Kláštor približuje návštevníkom históriu a kláštorný život menovaných rádov a vzácne umelecko - historické pamiatky z Červeného Kláštora a aj z celej oblasti severného Spiša.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Kalkulácia ceny
Penzion PRIVAT BENE

231, Vyšné Ružbachy

Check in od 12:00 – Check out do 11:00
Zobraziť na mape
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Vezmite deti, máme kútik!
Máme detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Ako uplatniť
 • Objednávku na presný termín pobytu je nutné uskutočniť čo najskôr po zakúpení kupónu na tel. č. +421 911 939 590 alebo mailom 01irina08@gmail.com. Pri rezervácii je potrebné uviesť kód kupónu, meno a kontakt.
Deti
 • Dieťa do 5 rokov bez nároku na lôžko a stravu zadarmo.
 • Dieťa staršie ako 5 rokov - príplatok 30 €/víkendový pobyt
 • Dieťa staršie ako 5 rokov - príplatok 40 €/ pobyt počas pracovných dní
Príplatky
 • Všetky vedľajšie príplatky je potrebné hradiť priamo v penzióne.
 • Miesty poplatok - 0,50 €/osoba/noc
 • Pobyt s domácim miláčikom nie je možný.
Storno podmienky
 • Po záväznej rezervácii termínu v penzione nie je možné kupón stornovať ani refundovať. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na termín pobytu voucher bez náhrady prepadá.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek