Exkluzívna kino premiéra len pre Zľavomaťákov!

Poďte si na veľkom plátne pozrieť nový slovenský film Čiara v hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom. V Karlových Varoch si film odniesol ocenenie za najlepšiu réžiu!

Zapojte sa do súťaže o lístky

Charitatívna zbierka – pomôžte deťom i statočnému Markovi a vyhrajte wellness pobyt Pomôžte a vyhrajte pobyt!

Variant: Pozrite sa na ďalší variant
Príspevok pre Marka
2616 prispelo
do konca

V cene variantu:

  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro pre Marka 

Platí do:

31. 7. 2017

Podmienky uplatnenia:

  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro.
Viac informácií, ako uplatniť voucher

Kde uplatniť:

Pierott, n.o.

Volgogradská 4787/18, Prešov, Právna forma: nezisková organizácia

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

Pre vás 1 €, pre iných ten najväčší poklad. Zľavomat sa v spolupráci so spoločnosťou Pierott n.o. zapojil do charitatívnej zbierky v dvoch projektoch.

Charitatívna zbierka „Kto sa hraje, nehnevá“ má za cieľ vyzbierať peniaze, aby sa mohlo zakúpiť športové vybavenie pre deti – či už nádejných športovcov, alebo aj obyčajné deti z ulice, ktoré si nové vybavenie nemôžu dovoliť. Najvďačnejšie sa nám zdali futbalové lopty, pretože „kopať“ do lopty môžeš kdekoľvek a obyčajne sa musia zísť aspoň dve deti. Cieľom je taktiež podporiť zdravý životný štýl a dostať deti od televízorov či počítačov.

V rámci tohto projektu sa už rozdalo 200 lôpt. Do kampane sa zapojili herci Radošinského naivného divadla, Rasťo Staňa, aj Folklórny súbor Sedličan.

Charitatívna zbierka pre Marka - Marko trpí vážnym ochorením – hemiparézou, ktorá vyžaduje finančne náročnú liečbu v špecializovanom zariadení. Kúpou voucheru v hodnote 1 € prispejete touto sumou na ďalšiu liečbu.

Každý, kto sa zapojí do zbierky, bude zaradený do súťaže o luxusnú**** wellness dovolenku v Hoteli Impozant**** v srdci Valčianskej doliny (Variant LETO: Pobyt cez víkend (piatok – nedeľa) • 2 osoby, 3 dni /2 noci/). Šťastného výhercu vyžrebuje LIVE náš Jasper!

Ďalšie informácie

  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro. 

Hodnotenie podniku

4,9/5 podľa 494 hodnotenia

Všetky hodnotenia