Každý týždeň až do Vianoc potrvá naša Vianočná pátračka. Hráte o kopec kreditov a žrebujeme každý pondelok. Zároveň sme spustili aj Zľavomat vianočný odkazovač.

Viac informácii o oboch akciách nájdete na našom blogu.

Ubytovanie pre partie v krásnom prostredí Spiša: ideálne na túry, sprievodca k dispozícii

6 zákazníkov
Prvýkrát na Zľavomate
Vynikajúce pre partie
Vynikajúce pre partie
Krásna príroda
Krásna príroda
Zľava na miestneho sprievodcu
Zľava na miestneho sprievodcu
Balíčky (3)
 • 2 x ubytovanie pre 8 osôb v 4 izbách (1 a 2-lôžkové)
 • využitie spoločných priestorov:
  • vybavená kuchyňa (sporák, chladnička s mrazničkou, kávovar, hriankovač, umývačka riadu, práčka)
  • veľká hala s kamenným kozubom (jedálenský stôl, TV, rádio a CD prehrávač)
  • samostatné WC a sprcha na oboch poschodiach
  • krytá terasa s vonkajším kozubom
  • ohnisko, záhradný gril
 • detské ihrisko, volejbalová sieť, pingpongový stôl
 • parkovanie
 • 10 % zľava na miestneho sprievodcu 
Viac o balíčku 304,00 € 272,00 €
Viac o balíčku 342,00 € 306,00 €
Viac o balíčku 456,00 € 408,00 €

Čo si so sebou zbaliť na magický Spiš? Vôbec nič, zahreje vás slnko, pohladí vás vetrík a o budíček sa postarajú cvrlikajúci vtáci.

Ocitnete sa v dokonalom strede Spiša so všetkými jeho historickými pamiatkami, jaskyňami, turistickými chodníčkami a kúpaliskami. Kamenný dom, kde budete ubytovaní,  je bývalý majer von Wielanda s Vlkovej (18 st.) - posledný kamenný dom na okolí.

Objekt je súčasťou krásneho prostredia Čergova, Poľany a Šariša. Na prízemí objektu je plne vybavená kuchyňa s kachľovou pecou, sporákom, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, hriankovačom, umývačkou riadu a práčkou.

V hale je veľký kamenný kozub, jedálenský stôl, televízor, rádio a CD prehrávač. Na chodbe je samostatné WC a sprcha, na prízemí jedna spálňa.

Na poschodí sú 3 spálne, WC a sprcha. Na veľkom dvore je krytá terasa s vonkajším kozubom, ohnisko, záhradný gril a parkovisko, nádherná veľká záhrada, hojdačky, volejbalová sieť a pingpongový stôl.

Využite i 10 % zľavu na miestneho sprievodcu! Výlety sú navrhnuté tak, aby zachytili pravú podstatu prírody a zanechali vo vás nezabudnuteľný zážitok splynutia s jej čistotou.

Každé dobrodružstvo je navrhnuté na mieru. Sprievodkyňa vás môže zobrať na ľahký alebo viac náročný výlet či kombináciu všetkých atrakcií – turistika, lyžovanie,  skialpinizmus, cyklistika, kultúra - a to v našom nádhernom Slovensku. Rozpráva plynule anglicky, nemecky, slovensky, česky a poľsky, dohovorí sa aj po francúzsky. 

Tipy na voľný čas

Aquacity Poprad Aquacity Poprad

AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet rovno pod Vysokými Tatrami. V aquaparku nájdete 9 luxusných krytých i vonkajších termálnych bazénov s celoročnou prevádzkou, 350 vodných atrakcií (tobogány, trysky, večerná Laser show a najväčšie wellness centrum v strednej Európe), kde môžete zrelaxovať a načerpať nové sily. 

Tricklandia Tricklandia

Tricklandia vás vezme do nového sveta, sveta plného úžasu, ktorý vás bude fascinovať ešte dlho potom, ako z Tricklandie vyjdete von.

Trickart je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie. Tie sú postavené na zobrazovaní predmetov akoby naozaj existovali, no v skutočnosti ide len o dvojrozmerné kresby. Ide o hru medzi umelcom a návštevníkom.

Kežmarský zámok Kežmarský zámok

Kežmarský hrad je pôvodne gotický hrad z prelomu 14. a 15. stor., vznikol na mieste kláštora sv. Alžbety spomínaného už r. 1251. Prvá písomná zmienka o Kežmarskom hrade pochádza z roku 1447, z čias, keď tu bola Jiskrova posádka. Dlhoročnými majiteľmi hradu bola rodina Thököly. Taktiež boli vlastníkmi rodina Lasky a Rueber. Na nádvorí hradu sú základy neskororománskeho kostola z 13. stor. Z 15. stor. pochádzajú gotické prvky niektorých traktov hradu, ktorý bol renesančne, barokovo a klasicisticky upravovaný. Cenným pamiatkovým objektom je ranobaroková kaplnka. Hrad v roku 1787 vyhorel, jeho pamiatková obnova sa začala začiatkom 20. stor.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Kamenný dom – Pikovce
Abrahámovce 144, Abrahámovce, 05972

Kamenný dom – Pikovce

Abrahámovce 144, Abrahámovce

Check in od 14:00 – Check out do 10:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Máme detské ihrisko
Ako uplatniť
 • Rezervácia: Po zakúpení kupónu je potrebná rezervácia vopred na tel. č.: +421 918 544 301,   prípadne e-mailom na ssteigaufova@gmail.com
 • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo kupónu.
Deti
 • deti do 2 rokov zadarmo
 • deti od 2 rokov v cene počtu osôb pre jednotlivé Varianty
Príplatky
 • príplatok za ďalšiu osobu: Leto - 12,5 €/osoba/noc, Jeseň - 17 €/osoba/noc
 • celková kapacita objektu: max. 17 osôb
Storno podmienky
 • Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní pred nástupom na pobyt.
 • Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá.
 • Zmena je možná maximálne jeden krát po dohode.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny