Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Fotokniha z vlastných fotografií

4,5 / 5 FotoMagica Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Zuzana

Dobrý deň,
chcem sa opýtať či je možný aj osobný odber, keďže som priamo z Nitry príde mi zvláštne platiť kuriérovi. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Zuzana.
Je možný aj osobný odber. O vyhotovení knihy budete upozornená emailom, aby ste si ju vyzdvihli.

zora2112

Dobrý deň, chceme sa spýtať, či je v cene zahrnuté aj poštovné a či je možné pri objednávke 2 ks kníh dať nejakú zľavu ........ Vďaka za info

Zlavomat.sk

Pekný deň Zora. Fotokniha vám bude doručená kuriérom priamo do rúk na adresu v SR. Cena doručenia je 4,50 € a nie je zahrnutá v cene kupónu. Táto akciová cena sa už nedá znížiť.

P

Dobry den, kupila som si 2 kupony, fotoknihu som si pripravila, ale kupony mi v 5.kroku nechce zobrat system, „Zadali ste neplatný zľavový kupón. Zadajte platný zľavový kupón“. Co s tym? Neviem na koho sa obratit, mam 2 kupony a ani jeden mi system neberie. Dakujem!

Zlavomat.sk

Pekný deň P.
V tomto prípade stačí ak budete zadávať číslo kupónu v druhom kroku.

Alžbeta

Dobrý deň. V cene kupónu je presne aký počet strán fotoknihy? 24 strán a za zvyšné sa dopláca ak ich je viac? Alebo je v cene aj 40, 64 a 104 strán? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Alžbeta.
Keď si kliknete na položku kúpiť za uvidíte všetky možné varianty fotoknihy s rôznym počtom strán a k nim ceny.

Barbora

dobrý den… ako to je s tou platnostou… je napisane ze 11 hodin a v popise je napisane ze do oktobra 2013… hmm ? mam si to dat kuit ako darcek ked este nemam vybrate fotky a za 1 hodin to nestiham.. DAKUJEM PEKNE za odpoved, Barbora

Zlavomat.sk

Pekný deň Barbora. Momentálne zostáva 11 hodín na zakúpenie voucheru. Už zakúpený voucher si môžete uplatniť do 15.10.2013.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore