Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Exkluzívna značková fotokniha XL – 30×30 cm

4,5 / 5 FotoMagica Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Adriana Rybárová

Dobrý deň! Chcem sa spýtať,mám vytvorenú fotoknihu-ale má 52 strán,kolko sa dopláca za dalsie strany,Mala by mat 48-stran,na taku je akcia
Za odpoved a radu dakujem a zelam vela spokojnych zakaznikov

FotoMagica

Dobrý deň. Príplatok za každých 8 strán fotoknihy XL formátu sú 3,0 € . Fotokniha musí mať buď 48 alebo 56 strán, pri odosielaní návrhu s 52 stranami by ste mala chybovú hlášku .

Natália

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať, dokedy bude táto zlava na zlavomate.

Dakujem,
Natalia

Zlavomat.sk

Pekný deň Natália,

to Vám žiaľ nevieme povedať. Záleží od toho koľko ľudí si zľavu zakúpi.

Monika

Dobrý večer, chcem sa spýtať, či je cena voucheru už aj s poštovným. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika,

osobný odber je zdarma. Poštovné je 4,50 €.

Milo

Dobry den, prosim Vas nikto z firmy nereaguje na maily ani telefonaty. Potrebujem zistit udaje o svojej objednavke s kuponom, ale akakolvek komunikacia je marna. Totalna ignoracia zakaznika. Viete mi s tym pomoct?

FotoMagica

Dobry den. Pokial ste zadal elektronicku poziadavku na zakaznicku podoru,bude Vam odpovedane, ale urcite nie obratom. Je potrebne byt trpezlivy, momentalne su to stovky poziadaviek denne. Na telefonaty skutocne nie je mozne odpovedat kedze telefonicka podpora nie je k dispozicii – ziaden telefonicky kontakt nie je uverejneny ani www.fotomagica.sk a ani v kontaktoch tejto ponuky.

Silvia Vykoukalováت

Dobrý deň,
prosím Vás dokedy najneskor treba poslať objednávku, aby bolo doručenie do Vianoc?

Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Silvia,

doba dodania je štandardne 10 pracovných dní, môže sa však predĺžiť v závislosti od počtu objednávok prijatých v daný čas. V predvianočnom období objednávky odoslané po 7.12. budú prijaté s dátumom 4.1.2016.

Mária Motyčáková

ak dnes uhradím platbu na fotoknihu za aký cas mi pošlete kod zľavy a ci sa to bude dat sihnut do noveho roku aby mi produkt prisiel

dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária,

bankový prevod trvá dva pracovné dni. Voucher by Vám prišiel v pondelok. Ak uhradíte dnes kartou voucher máte okamžite.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore