Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fantastický Wellness pobyt v Hoteli Hunter*** v blízkosti Muránskej Planiny + jedno dieťa do 15 rokov ubytovanie zdarma!

4,0 / 5 Hotel Hunter*** Gemer (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobry den prajem,
na cislo 0911 571 781 (rezervacie) sa neda dovolat – skusam uz 3 dni. Na lokalnom cisle hotela 058/7325374 – mi dvihla pani, ktora mi nevedela pomoct – manazer nebol ani pre nu dostupny, nikto mi nevedel potvrdit rezervaciu. Dala som aj spatny kontakt na seba, nikto mi spat nezavolal. Dnes mi uz nikto nedviha ani na pevnej linke. Hotel vyzera vyborne, komunikacia so zakaznikom ale pokrivkava poriadne – mozno mali len „zle“ dni..Mate niekto skusenost s tymto hotelom?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lenka,

mrzí nás, že sa do hotela nemôžete dovolať, skúšala som to na tel. číslo +421 911 571 782 a podarilo sa mi to na prvýkrát, tiež ma informovali, že na zmeškané hovory volajú späť, preto prosím skúste zavolať znovu a určite Vám rezerváciu potvrdia.

Prajem pekný zvyšok dňa.

Maria Hercova

Dobry den .Prosim nikto mi neodpoveda ohladom volnych kapacit hotela ..pisala som emial ..dakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária,

skúste hotel kontaktovať telefonicky na čísle +421 911 571 781.

Maria Hercova

Dobry den .Kolko budem platit za dve deti jedno ma 14a druhe ma 11 .Poprosim komplet cenu aj s polpenziou.Mate volne kapacity v priebehu buduceho tyzdna tak od 21.2.2016 …vdaka za info ..

Zlavomat.sk

Pekný deň Mária, ohľadom dostupnosti voľných termínov sa prosím informujte priamo na recepcii hotela e-mailom: info@hotelhunter.sk. Rovnako Vám poskytnú presné informácie o doplatkoch. Ďakujeme za pochopenie.

Alena Piatrik Hepnerova

Dobrý deň, platí voucher aj na pobyt cez Veľkú noc?

Zlavomat.sk

Pekný deň Alena, áno, voucher platí aj počas Veľkej noci.

Dáša

Dobrý deň, mám 2 otázky:

  • vstup do wellness je privátny?
  • platí voucher aj počas Veľkej noci?

Vďaka.
Zlavomat.sk

Pekný deň Dáša. áno vstup do wellness je privátny. Voucher platí aj počas Veľkej noci.

Roman

Dobry den,
disponujete volnou izbou v termine 12–14.2.?

Zlavomat.sk

Pekný deň Roman, o voľných kapacitách sa prosím informujte na tel. č. +421 911 571 781, prípadne e-mailom: info@hotelhunter.sk.

Andrea Biščáková

Dobrý deň, chcem sa spýtať, koľko sa dopláca za deti. Jedno dieťa má 5 rokov a druhé 8. ďakujem. Ada

Zlavomat.sk

Pekný deň Andrea,
Deti do 6 rokov (vrátane) zdarma
Jedno dieťa do 15 rokov (vrátane) zdarma bez nároku na stravu (možnosť doplatiť polpenziu 8€/deň)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore