Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Neinvazívny facelifting vráti vašu pleť v čase

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Eva

Ďakujem za odpoveď ste zlatá pekny večer.

Pallova

Rada:)

Eva

Smiem sa spýtať pani doktorka ,kedy bude takáto zľava tento rok v ponuke :)

Pallova

Predpokladam az koniec marca alebo april.

Eva

Dobrý deň ,chcela by som sa spýtať ,či okrem týchto zliav budete mať v najbližších týždňoch aj zľavu na botox ,ďakujem pekný deň.

Pallova

Najblissi mesiac urcite nie:( zlavy su sezonne, max 4× do roka.

Jana Vicianova

Dobry den chcela by som sa opytat, ci sa da urobit v jeden den termolifting a pripadne k tomu aj mezoterapia vitamínmi , teda za sebou …Dakujem Vicianová

iem

Nie medzi týmito ošetreniami musí byť 24 hodinový rozostup. Odporúčame najskôr absolvovať termolifting a potom najskôr po 24 hodiníách mezoterapiu.

Jana

Bohuzial, budem moct absolvovat len jedno dublle osetrenie pretoze budem na Slovensku len 4 dni ale hned po tom dublle osetreni by som si rada dala vypln kruhov pod ocami… Je to mozne urobit hned za sebou (najprv termolifting a za tym vypln kruhov pod ocami (viem pockat hodinku po termoliftingu lebo pridem aj s mamou a aj ta pojde na termolifting … ale neviem po asi akej dobe sa da urobit vypln kruhov po absolvovani termoliftingu. Ak sa to nemoze robit hned po sebe, viem este prist po cca 48 hodinach (ak si myslite, ze by tam mohla byt nejaka kontraindikacia)
Dakujem pekne za odpoved
 Jana

Pallova

Vypln az po 2 dnoch.

Jana

Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci sa tato procedura moze urobit v jeden den spolu s aplikaciou teosyal – vyplnenie kruhou pod ocami alebo sa musi dodrzat nejaky odstup medzi tymito dvomi procedurami… Chcela by som absolvovat termolifting protege celej tvare ale DUBEL (pricestujem zo zahranicia na par dni, takze nemozem to absolvovat v tyzdnovych intervaloch) a po nom si dat vyplnit kruhy pod ocami…
Dakujem pekne za odpoved.
 Jana

Pallova

Dobry den, mozte absolvovat doublle osetrenie 2tyzdne po sebe a potom vypln kruhov pod ocami. Pallova

Andrea

Dobrý deň,

odporucate proceduru aj ked som po vyplnani kruhou kyselinou a botox vrasok okolo oci? Chcela by som ist na proceduru okolie oci, kedze mam kozicku velmi znicenu. Dakujem
 Andrea

Pallova

Mozte to absolvovat, koza sa aspon spevni a vypne.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore