Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Spoznajte krásy, farby a vône slnečného Toskánska

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Peter

Jasné, moju maijl je petermaslik@hotmail.com.

Peter

Dobrý deň, môžete mi tu ponuku zaslať na email? Ďakujem

STARTRIP

samozrejme len nepoznáme Váš mail

Peter

Dobrý den, chcem sa spýtať ci sa pojde aj do masta Pissa? Ďakujem.

STARTRIP

Dobry den pan Peter Pisa v programe nie je . V ck mame iny typ zajazdu aj s navstevou PISI. kontkatujte nas prosim

Andrea

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi vedeli poslať podrobný rozpis programu?

Ďakujem

STARTRIP

Program zájazdu (rozkliknite)


1.deň:

Odchod zo Slovenska v poobedňajších hodinách.

2.deň:

Príchod do kolísky renesancie – Florencie. Prehliadka mesta – Palazzo Vecchio na Piazza della Signoria, kópia Michelangelovho Dávida, Bazilika Santa Croce, Giottova zvonica Kampanila, chrám Santa Maria del Fiore, most Ponte Vecchio – sídlo florentských zlatníkov,bap­tistérium San Giovanni, bazilika San Lorenzo, možnosť návštevy slávnej galérie Uffizi s viac ako 4.000 obrazmi.

Vo večerných hodinách presun na ubytovanie,nocľah.

3.deň:

Raňajky,po raňajkách návšteva mestečka Monteriggioni. Mestské opevnenie z 13.storočia má 14 veží a 2 brány. Uvidíme aj námestie Piazza Roma s románskym kostolom.

Pokračujeme do kamenného stredovekého mestečka známeho ako mesto veží – San Gimignano (UNESCO) stojaceho na mieste bývalého etruského osídlenia. Prehliadka – bazilika di Santa Maria Assunta, Palazzo del Popolo, námestie Piazza della Cisterna.

Presun do mestečka Volterra, ktoré je známe spracovaním alabastru Prehliadka mestečka – námestie, katedrála z 13.storočia,rím­sky amfiteáter. Návšteva dielne na spracovanie alabastru, ukážky remeselnej práce. Možnosť návštevy múzea mučenia

Osobné voľno. V podvečerných hodinách presun na ubytovanie, nocľah.

4.deň:

Raňajky, po raňajkách presun do mesta Siena- odvekého rivala Florencie. Prehliadka mesta – hlavné námestie Piazza del Campo s budovou Palazzo Pubblico a mramorovými fontánami,vrcholné dielo gotiky – sienska katedrála, baptistérium San Giovanni… V tradičnej reštaurácii „trattorii“ budete mať možnosť ochutnať pravé talianske domáce cestoviny alebo toskánske polievky podávané v chlebe. Osobné voľno, možnosť nákupov.

V podvečerných hodinách odchod smer Slovensko.

5.deň:

V ranných hodinách príchod na Slovensko.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore