Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Historická Budapešť s návštevou Tropicaria s nástupnými miesta z celého Slovenska!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
viera šubova

Dobrý deň prajem chcem sa opýtať je možnosť nastupovať v Žarnovici ak nie tak vo Zvolene?

Zlavomat.sk

Dobrý deň p. Viera,

nástupné miesta v termíne 21.5.2016 sú Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava.

Lenka Sirotňáková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či sú ešte voľné miesta-termín 23.4.2016 pre 3 osoby z Prešova. Ďakujem

STARTRIP

Dobrý deń pani Lenka, áno v uvedenom zájazde máme ešte voľné miesta

Darina Hronská

Dobrý den, chcela by som sa opýtat či zakupením vstupeniek do oceanária cez Vasu CK sa vyhnem dlhému čakaniu na listky na mieste alebo aj tak čakáme na zakúpenie lístkov ostatných cestujúcich. Dakujem a tešíme sa na zájazd.

STARTRIP

Dobrý deň pani Hronská, vo väčšine prípadov má sprievodca už vstupenky pri nástupe do autobusu

Andrea

Chcela by som sa opýtať či máte volny termín 30.4. 2016 ? Ďakujem

STARTRIP

Pekný dobrý deň pani Andrea, áno v termíne 30.4.2016 máme ešte voľné miesta

zuzana

Dobrý deň je ešte voľné miesto pre dve osoby na 23.4. z Košíc. Ďakujem.

STARTRIP

Dobrý deń pani Zuzana, v termíne 23.4.2016 máme ešte voľné miesta

Martin Polakovič

Dobrí deň chcel by som sa opýtať na čas odchodu a príchodu z nástupného miesta v Trnave .Je to dôležité kvôli mojim kolegom z práce ktorých by chcelo ísť cca 15 .

STARTRIP

Dobrý deň pán Martin, kontaktujte prosím priamo CK 0911594464. Pri takejto skupinke vieme prispôsobiť odchod.

Ján Štrbík

Dobrý deň,
rád by som sa opýtal ako sa dajú dopredu uhradiť príplatky za nástup a vstup do tropicaria, alebo to sa kupuje až na mieste?

STARTRIP

Dobrý deň pán Štrbík, príplatky je možné pred zájazdom uhradiť v CK.

Zuzana Petrasova

Dobry den chcem sa opytat ci by boli volne miesta na 2.4.2016 pre 4 osoby s dopravou z Kosic a kolko stoji vstupne do tropikaria a ci je mozne zakupit rodinny listok budeme dvaja dospely a dve deti. Dakujem s pozdravom Petrasova.

STARTRIP

Dobrý deň pani Zuzana, do Tropicaria je možné z Košic cestovať 23.4.2016. cena vstupného je 2100 HUF / dospelá osoba a 1600 HUF / dieťa

Peter Harcarik

Dobry den
Na uvedene mozne vstupy sa da platit v eurach alebo treba mat zmene peniaze? Popripade sa da platit vstup kartou?
Dakujem

STARTRIP

Dobrý deň pán Harcarik, vstupné je možné uhradiť aj v eurách

Mona

dobry den, kebyze chceme len lacnejsi vstup do tropicaria bez dopravy zajazdom sa neda v buducnosti poskytnut?

STARTRIP

Samozrejme v prípade že ste skupina cca 30 klientov neváhajte nás kontaktovať na mail zajazdy@startrip.sk

Daniela Záhorská Fujašová

Dobrý deň,príplatok za nástupné miesto sa platí 1× aj keby sme išli 4 osoby alebo za každú osobu?

STARTRIP

Dobrý deň pani Daniela, príplatok za nástupné miesto je na osobu.

Eva Chymová

Dobry den, voucher by sme chceli dat ako darcek, je mozne po objednani zajazdu este doplatit za nastupne miesto a za vstup do Tropicaria? Dakujem, Eva

STARTRIP

Dobrý deň pani Chymová, samozrejme je možné predom uhradiť všetky príplatky

Silvia Stanková

Dobrý deň, dá sa zájazd zaplatiť aj bankovým prevodom, alebo iba platobnou kartou?

Zlavomat.sk

Pekný deň Silvia, túto ponuku je možné uhradiť len platobnou kartou.

Ivana Lipovska

Dobry den ako by som si mohla kupit zajazd ak by som nastupne miesto mala z Kosic?da sa?

STARTRIP

Dobrý deň pani Lipovská, z KE je možné cestovať 23.4.2016, Radi Vás uvidíme :-)

Lucia Doffekova

Dobrý chcela by som sa opýtať keby som chcela kúpiť 4 vouchery len tam mi ukazuje že kúpiť 3 ako by som mohla kúpiť 4? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Doffekova,

už je možné kúpiť viac voucherov.

Vierka Macková

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či je možné nastúpiť aj v Poprade na tento zájazd?

STARTRIP

Dobrý deň pani Macková, žiaľ nástupné miesto v Poprade nemáme.

bebakam

Dobrý deň, prosím vás čo to znamená Deti – cena voucheru?
Alebo majú deti takú istú cenu ako na osobu? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Pekný deň,
áno, cena pre dieťa je za bežnú cenu voucheru 18,90,–

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore