Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Víkendové kúpanie na Palmovej riviére v Taliansku

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Janko

Chcel by som sa spýtať na to priezračné more ? Bol som tam trikrát a asi som sa zle díval.

CK Agama

Dobry den, palmova riviera je dlhy pas plazi rozneho typu a kvality na dlzke 120 kilometrov. Takze su tam aj plaze s mutnou vodou ale tym sa my vyhybame. Prajeme pekny den.

Simona

Zdravím, rada by som sa opýtala, kedy zaradíte do nástupných miest aj východoslovenské mestá – napríklad Košice. S pozdravom Simona.

CK Agama

Dobrý deň, tieto nástupné miesta neplánujeme realizovať vzhľadom na to, že spolupracujeme s dopravcami z Nitrianskeho kraja. Tým pádom by bol príplatok za nástupné miesto príliš vysoký, skôr sa Vám oplatí zaplatiť si vlak do Bratislavy ako robia viacerí naši zákazníci, ktorí s nami chodia pravidelne. Za pochopenie ďakujeme a prajeme pekný deň.

petra

dobry den pri zakupeni voucheru je mozna aj osobna doprava a ubytovanie dvoch malych deti

CK Agama

Dobry den, takyto variant zajazdu neponukame,je potrebne zakupit voucher pre kazdu osobu. Pekny den.

Dávid Ölveczki

Dobrý deň čo je meno hotela?

CK Agama

Dobry den,
S ohladom na konkurenciu meno hotela nikdy neuvadzame. V pripade zaujmu Vam vieme poslat fotku hotela. Pekny den.

Denisa Bezecna

DOBRý DEŇ Dá SA NA DVOJLôžKOVú IZBU PRíSTELOK?

CK Agama

Dobrý deň,

áno, v hoteli sú aj trojlôžkové izby, prípadne 2-ložkové s prístelkou. Za tieto izby sa nepripláca. Pekný deň.

Karolina Chudějova

Dobrý deň,Viete mi povedať aké tam zvykne bývať počasie v tom termine 11.8.-14.8? Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,
je to prímorské letovisko, takže júl august je tam krásne letné počasie vhodné na kúpanie a letné dovolenky.

Pekný deň.

Karolina Chudějova

Môžete mi ešte napísať ako je to cenovo ,keby išli dve dospelé osoby a jedno dieťa 10r? Koľko sa dopláca za dieťa..môžete mi napísať celkovú sumu so vsetkym? ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,
cena bude: 3 × 119,– Euro = 357,– Euro. Je to cena za 2 dospelé osoby a 1 dieťa 10 r. Za dieťa sa platí rovnaká suma ako za dospelého, pretože v hoteli obsadí lôžko rovnako ako aj miesto v autobuse. Ak máte iné nástupné miesto ako Bratislava dopláca sa za každú osobu 4,– Eurá.
Pekný deň.

Karolina

Dobrý deň,ta cena 119€ platí aj keď je jedna dospelá osoba a jedno dieťa 10r?čiže 238€ za obidvoch? Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, cena 119,– Euro platí rovnako aj pre dospelých aj pre deti. Čiže 238,– Euro za 2 osoby. Pekný deň.

anonym

Dobrý deň,
Čo v prípade, ak chce ísť iba 1 osoba na jednoposteľovú izbu?

Ďakujem!

CK Agama

Dobry den, doplati sa priplatok 12,–euro za jednolozkovu izbu. Je to uvedene v ponuke v casti priplatky. Pekny vecer.

Slavomíra Ondrejková

Dobrý deň, koľko cca trvá cesta z BA? Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,

cesta trvá cca 13 – 14 hodín podľa aktuálneho stavu na cestách vrátane bezpečnostných prestávok.

Pekný večer.

Tatiana Révayová

Prosím Vás ako cestovný doklad mi postačí občiansky preukaz?

CK Agama Žabenský

Dobrý deň,

ak máte slovenské občianstvo, stačí Vám občiansky preukaz. Ak máte iné občianstvo musíte si túto informáciu preveriť na príslušnom ministerstve.
Pekný deň.

Veronika

Dobry den. Chcela by som sa spytat ci je moznost na tomto pobyte datum 11.8. do 14.8. sa dostat do Rima. Ďakujem za odpoved.

CK AGAMA

Dobrý deň,

bohužiaľ na tomto zájazde nenavštívime Rím, ten sa nachádza 200 km južnejšie od cieľa našej cesty.
Jedine, že by ste tam šli individuálne.

Pekný deň.

Hana Pavelková

Dobrý deň,ako je to pri 1dospelej osobe plus 2deti vo veku 7 a 2roky s cenou? Menšie dieťa by bolo v autobuse na kolenách a ubytovanie? Ďakujem

CK Agama Žabenský

Dobry den,

Dakujeme za Vas zaujem.Bohuzial kazde dieta musi mat vlastnu sedacku v autobuse inak by sofer dostal pokutu. Cize vo Vasom pripade je potrebne zakupit pre kazde dieta kupon. Momentalne nemame informacie o zlavach pre deti na hoteli. Mozeme to ale zistit. Ak mate zaujem kontaktujte nas prosim mailom.
Pekny den.

Dija Sivakova

Dobry den.
V akom hoteli je zabezpecene ubytovanie?
Dakujem.

CK Agama Žabenský

Dobry den,

Hotel je ***, kazda izba ma vlastne socialne zariadenie.

Pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore