Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Exkluzívny letný wellness pobyt v luxusnom hoteli FIS**** Jasná

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel FIS Jasná**** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucie Ptáčková

Dobrý den, rada bych se zeptala, zda je za poplatek možné využívat wellness i dříve než od 16 hodiny. Dekuji

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň pani Ptáčková

Samozrejme takáto možnosť tu je.
S pozdravom a s prianím pekného dňa.

Team Hotela FIS Jasná ****

Miki

Dobry den prajem. Zaujimalo by ma, ci mate este volnu izbu v termine od 7.8.na 3 dní a 2 noci. Pre 2 soby.. Ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Pekný deň

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 445 591 4­11 alebo e-mialom: fisjasna@fisjasna.sk.

Babisova

Dobry den prajem. Zaujimalo by ma, ci mate este volnu izbu v termine od 29.8.2016 do 01.09.2016, teda 3 noci. Pre 2 osoby a jedno 2,5 rocne dieta? Tiez by ma zaujimalo, ci za dieta vo veku 2.5 roka treba nieco doplacat (strava)?. O pristelku zaujem nemame, kedze dieta spi s nami v posteli;)
Dakujem za info a prajem pekny den.

Hotel FIS Jasná****

Pekný deň pani Babišová

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 445 591 4­11 alebo e-mialom: fisjasna@fisjasna.sk.

Irena Laczová

Dobrý deň, prosím o informáciu, či máte voľnú izbu v hoteli FIS Jasná pre dve osoby v termíne od 8. do 11. augusta 2016, t.j. 3 noci. V prípade dostupnosti daného termínu prosím o cenovú kalkuláciu s polpenziou. Ďakujem.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň pani Laczová,

rád by som Vás informoval, že v požadovanom termíne od 08.08.2016 máme pre Vás voľnú 1× Deluxe izbu pre 2 osoby v cene 286,00 € podľa cenníka Zľavomatu.

V prípade záujmu o daný pobyt, nás prosím neváhajte kontaktovať na emailovej adrese fisjasna@fisjasna.sk

S pozdravom a s prianím pekného dňa.

Team Hotela FIS Jasná ****

adriana

Dobrý deň, chcem sa opýtať či je voľný termín od 26.-28.8.2016, t.j. dve noci. Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Adriana,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 445 591 4­11 alebo e-mialom +421 445 591 411.

Ivan

Dobry den
Prosim o info a cenu ci mate volne od 10.8 do 13.8 3 noci dve izby pre 3 osoby a jedno dieta 4 mesacne, polpenzia. Dakujem Vam

Zlavomat.sk

Pekný deň Ivan,
ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli na tel. čísle +421 445 591 4­11 alebo e-mialom +421 445 591 4­11. Pokiaľ chcete byť ubytovaní v 2 izbách, stačí Vám si zakúpiť 2 vouchery na 2 noci

Zdenka

Dobry deň, chcela by som sa informovat ci mate este volne apartamny pre dve osoby na tri noci v termine od 4.8 do 7.8 Ak ano poprosim Vás aj kalulaciu Dakujem velmi pekne.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Zdenka. Vo Vami požadovanom termíne máme voľné ubytovacie kapacity. Cena podľa aktuálnych podmienok je 286 €/3noci + príplatok za apartmán 40€/pobyt. Spolu za celý pobyt 326 €. S pozdravom, Team hotela FIS Jasná****

Zuzana

Dobrý deň,

radi by sme u Vás s rodinou strávili pár dni. Pôjdu s nami dve detičky vo veku 1 a 4 roky. Ak som správne pochopila za prístelku a polpenziu 4 ročného dieťaťa je poplatok 22 EUR za noc?
Vopred ďakujem za odpoveď.
 Zuzana

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Zuzana. Teší nás Váš záujem o služby hotela FIS Jasná****. Áno, spomenutý poplatok sa hradí na recepcii pri odchode.
S pozdravom,
Team hotela FIS Jasná****

ivka.bodnarova25@gmail.com

Dobry vecer chcela by som sa opytat ci mate volnu izbu pre dve osoby (dve noci tri dni) od 21.7.2016 do 23.7.2016 daku­jem Ivka.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Ivka. Teší nás Váš záujem o služby hotela FIS Jasná**** Vo Vami zvolenom termíne máme k dispozícii posledný jednospálňový Deluxe apartmán s jednorázovým doplatkom 30 €. V prípade záujmu o pobyt v našom hoteli, prosím kontaktujte nás na adrese fisjasna@fisjasna.sk S pozdravom a prianím pekného dňa Team hotela FIS Jasná****

Peter

Dobry den chcem sa spytat na termin od 8.8 –11.8 pre dve osoby Dakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Peter.
Teší nás Váš záujem o služby hotela FIS Jasná****
Vo Vami zvolenom termíne máme k dispozícii ubytovacie kapacity. V prípade záujmu o pobyt v našom hoteli, prosím kontaktujte nás na adrese fisjasna@fisjasna.sk
S pozdravom a prianím pekného dňa
Team hotela FIS Jasná****

Zuzana

Dobry vecet,chcela by som sa opytat ci mate este volne terminy na september od 2.9–4.9.dakujem pekny vecer

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň pani Zuzana,

veľmi nás teší Váš záujem o služby hotela FIS Jasná ****

rád by som Vás informoval, že v požadovanom termíne máme pre Vás voľnú 1× Deluxe izbu pre 2 osoby.

V prípade ak máte záujem o daný pobyt, prosím kontaktujte nás na našej emailovej adrese fisjasna@fisjasna.sk

S pozdravom a s prianím pekného dňa.

team hotela FIS Jasná ****

Zuzana P

Dobry den.Velmi ma oslovila vaša ponúka navyše pred týždňom sa vrátili naši znami od vás A pochvalovali si.Preto sa chcem spýtať akú cenovú kalkuláciu by sme dostali resp.ako by sme mohli byť ubytovani keď sme 3 dosp.osoby a 2 detičky ( 1 a 4 rocne) Chceli by sme iSt na 3 noci v termíne od 18.7 do 8.8 kedykoľvek. Dakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň pani Zuzana,

veľmi nás teší Váš záujem o služby hotela FIS Jasná ****

rád by som Vám ponúkol variantu kúpy 2× voucher na 3 noci ( 286 EUR / 1 voucher) , deti do 5 rokov máme zdarma, bez nároku na plnohodnotné lôžko, polpenzia pre dieťa v tomto prípade je zdarma.

Ako ubytovanie Vám ponúkame dvojspálňový apartmán Deluxe.

V prípade ak Vás naša ponuka oslovila, prosím neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese fisjasna@fisjasna.sk

S pozdravom a s prianím pekného dňa.

team hotela FIS Jasná ****

Oľga

Dobrý večer,
Ponukli ste mi apartmán od 18.7.2016 na 4 dni – 3 noci v sume 284 eur +40
Eur príplatok za apartmán. Je tento termin ešte voľný? V prípade zakúpenia kuponov Vám mam zaslať kody z kupónov alebo ako to funguje?

Hotel FIS Jasná****

Dobrý večer pani Oľga,

rád by som Vás informoval, že v prípade obsadenosti v danom termíne sme Vám už zaslali email.

Ak Vám však neprišiel, rád by som vás informoval, že ubytovanie je stále možné, podľa našej ponuky. Ako náhle zakúpite voucher zo zľavomatu, stačí keď nám zašlete číslo voucheru, následne Vám bude spätne vystavené potvrdenie rezervácie.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás prosím neváhajte kontaktovať.

S pozdravom a s prianím pekného dňa.

team hotela FIS Jasná ****

Mariana

Dakujem za rychlu odpoved,mali by sme zaujem o pobyt v termine 8–12.augusta,2dos­pely,2 deti 1 a 7 rokov,aka by bola cenova kalkulacia,ak je este termin volny…

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň p. Mariana,

veľmi nás teší Váš záujem o služby hotela FIS Jasná ****

rád by som vás informoval, že v požadovanom termíne máme pre Vás voľné ubytovanie v 1× jedno spálňovom apartmáne Deluxe, cena by bola 2× 196,00 € + 1× 88,00 € .

V prípade ak máte záujem o daný pobyt, prosím kontaktujte nás na našej emailovej adrese fisjasna@fisjasna.sk

S pozdravom a s prianím pekného dňa.

team hotela FIS Jasná ****

Mariana

Dobrý deň,chcem sa spýtať na možnosti bezlepkovej stravy pre 7 ročného syna,ďakujem…

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň p. Mariana,

samozrejme v prípade ak vieme min. 2 dni dopredu, že klient má záujem o bezlepkovú stravu, vieme ju zabezpečiť.

S pozdravom a s prianím pekného dňa team hotela FIS Jasná ****

Lubos Burza

dobry den mate este volny termin od23.7. do 26.7. pre dve osoby dakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Ľuboš. Ďakujeme Vám za záujem o využitie služieb hotela FIS Jasná****. Vo Vami zvolenom termíne máme k dispozícii poslednú dvojlôžkovú Deluxe izbu. Môžeme Vám ale ponúknuť aj jednospálňový Deluxe apartmán s jednorázovým doplatkom 40€. S pozdravom team Hotela FIS Jasná****

Monika Čičváková

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať, či máte ešte voľný termín v týždni od 11.7 do 17.7.2016 na 2 noci s polpenziou so zľavou za 196,eur ako som našla v zľavomate. Tiež ma zaujíma, či je v blízkosti hotela kostol. Ďakujem.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Monika, ďakujeme za Váš záujem o využitie služieb hotela FIS Jasná****. Vo vami zvolenom termíne máme ešte k dispozícii ubytovacie kapacity. Bohužiaľ v stredisku Jasná sa kostol nenachádza. S pozdravom team hotela FIS Jasná****

Veronika

Dobry den, prosim, chcem sa informovat ci mate volne ubytovacie kapacity v termine od 10. do 13. augusta alebo od 14. do 17. augusta 2016. Prosim taktiez o informaciu, ak sme dvaja plus dieta do roka mali by sme narok na apartman s kuchynkou bez doplatku, ci bol by nejaky doplatok? Dakujem velmi pekne za odpoved.

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Veronika, ďakujeme za Váš záujem o využitie služieb hotela FIS Jasná****. V oboch Vami požadovaných termínoch disponujeme voľnou ubytovacou kapacitou. Vo vašom prípade by bol doplatok za apartmán 30€/celý pobyt, nakoľko za dieťa neplatíte polpenziu. V prípade ďalších požiadaviek alebo otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať. S pozdravom team hotela FIS Jasná****

Maja

Dobry den, prosim Vas o informaciu,ci mate k dispozicii apartman pre 2 osoby a 5 rocne dieta v termine od 1.-3.7.,t.j.2 noci a prosim Vas o potvrdenie celkovej ceny.Dakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Maja, ďakujeme za Váš záujem o využitie služieb hotela FIS Jasná****. Vo Vami zvolenom termíne máme k dispozícii ubytovacie kapacity. Pre 2 dospelých a 5 ročné dieťa je cena 196€+44€ doplatok za detskú polpenziu, spolu 240€. Ubytovanie v jednospálňovom Deluxe apartmáne gratis. S pozdravom team hotela FIS Jasná****

Petra

Dobrý deň,prosím info o dostupnosti app.na 3noci 2os +8r a 15r.deti s polpenziou v dátume 15.-18.9 ,prosím celkovú kalkulaciu.ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Petra, ďakujeme za Váš záujem o využitie služieb hotela FIS Jasná****. Vo vami zvolenom termíne máme k dispozícii ubytovacie kapacity. Pre 2 dospelých a 2 deti je cena 286€ + 3× 54€ doplatok za polpenziu pre deti, spolu 448€. Pri pobyte s deťmi získavate apartmán gratis. S pozdravom team hotela FIS Jasná****

Stanka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je pri hotely detské ihrisko plus budú sa konať počas leta animácie pre deti? Taktiež sa chcem opýtať či aj počas leta bude vstup do bazéna až o 16tej. A môžme aj s jedným dieťaťom dostať apartmán grátis? Ďakujem

Hotel FIS Jasná****

Dobrý deň Stanka, pri hoteli máme aj menšie detské ihrisko, jeho foto uvidíte onedlho priamo v ponuke. Počas leta bude wellness otvorené od cca 15:00, podľa počasie však budete mať samotný bazén k dispozícií aj skôr. Animácie zatiaľ nemáme potvrdené. Čo sa týka apartmánu, získavate ho grátis aj s jedným dieťaťom a platíte len príplatok za dieťa podľa veku dieťaťa.
S pozdravom team hotela FIS **** Jasná.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore