Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax a oddych s neobmedzeným wellness v štýlovom penzióne PRECEDENS **

4,6 / 5 Penzión Precedens Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Michaela

Prajem dobrý večer, máte ešte niečo voľné na tento víkend 26.- 28. 08. ?
Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za Vašu odpoveď.

Penzión Precedens

Dobrý večer, ospravedlňujeme sa, ale v tomto termíne sme už plne obsadený. S pozdravom PP

Anna

Dobrý večer .prosím Vás o info. Kontaktovala som recepčnú p.Roztašovu a mám dohôdnuty termín 8.9.10 september a p!atbu v hotovosti kartou. Ako to mám urobiť ak chcem zakúpiť pobyt cez zľavomat? Ďakujem.

Penzión Precedens

Dobrý večer pani Anna,
po telefonickom rozhovore sme si to vysvetlili a dohodli.
S pozdravom Rostašová

Drahomíra

Dobrý deň!Aké ceny sú na víkendový pobyt,ak idem sama?Ďakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň,
prosím, informujte sa na našom telefónnom čísle 0918 878 918 alebo na našej emailovej adrese. Keďže na tejto stránke neponúkame víkendový pobyt pre 1 osobu, ale ubytovanie pre 1 osobu s polpenziou a wellnessom určite máme v ponuke. Za porozumenie ďakujeme, recepcia Penzión Precedens

Marcela Matiova

Dobry deň! V tom je už aj vstup do aquaparku? Ďakujem

Penzión Precedens

Dobrý deň, ak myslíte wellness centrum, ktoré je súčasťou penzióna, tak áno, je v cene zarátaný. Ďakujeme, s úctou, recepcia PP

Jana

Dobrý večer…prosím vás mate voľné miesta na 18.-19.-20.8. a ak by sme chceli ešte nejaké masáže alebo nejaké procedúry aké sú ceny…a či je niečo v tej cenovej ponuke,,, dakujem.

Penzión Precedens

Dobrý večer, v tomto termíne máme ešte voľnú izbu. Bližšie informácie Vám poskytneme cez e-mailovú konverzáciu (recepcia@penzionprecedens.sk), alebo na tel. č. 0918 878 918 Ď­akujeme za pochopenie

Laura Dolinská

Dobry den,
Chcem sa opytat mate volny termin pre 2 osoby od 20.8–21.8? 2dni 1 noc
Chceme si zakupit voucher,no vopred sa informujem.
Dakujem :)

Penzión Precedens

Dobrý večer,
v tomto termíne máme ešte voľné izby. Bližšie informácie Vám poskytneme cez e-mailovú konverzáciu (recepcia@penzionprecedens.sk), alebo na tel. č. 0918 878 918 Ď­akujeme za pochopenie

Monika

Dobry den,prosim vas je volny termin od 21.8.do 28.8.na 3dni a 2 noci pre dve osobi a dieta do 12 rokov

Penzión Precedens

Dobrý deň,
máme ešte voľné izby na tieto termíny.
Môžete nás kontaktovať na telefónnom čísle 0918 878 918 alebo na emaily: recepcia@penzionprecedens.sk ohľadom konkrétneho termínu.

Ďakujeme za pochopenie,
s úctou,
recepcia PP

Petra

Dobry vecer, radi by sme si u vas zakupili voucher na 3dni. Mate na termin 6–8.8 nieco volne? Dakujem

Penzión Precedens

Dobrý večer, v tomto termíne máme voľnú poslednú izbu. Bližšie informácie Vám poskytneme cez e-mailovú konverzáciu, alebo na tel. č. 0918 878 918
Ďakujeme za pochopenie

Marianna

Dobrý deň, chcela by so si u Vás objednať cez zľavomat pobyt na jednu noc pre dvoch na tento víkend a chcem sa uisť či máte voľné 9.7.-10.7. ? Ďakujem pekne.

Zlavomat.sk

Pekný deň Marianna,

ohľadom voľných termínov môžete kontaktovať aj priamo hotel e-mailom alebo telefonicky: recepcia@penzionprecedens.sk
+421 918 878 918

monika molnarova

dobry deň ja by som mal zaujem prisť teraz cez vykend treba si objednať cez internet kupon alebo stači prisť a zaplaťiť

Zlavomat.sk

Pekný deň Monika,

stačí si zakupiť voucher kliknutím na zelene tlačítko „kúpiť“. Po zaplatení Vám zašleme voucher na Váš e-mail. Potom môžete zvolať do hotela a vytvoriť si rezerváciu na konkrétny termín. Pri nástupe na pobyt sa stačí už len preukázať Vašim voucherom

Stefan

Dobrý večer.Chcela by som sa informovať pre 6 osob 2dospelí 3deti(16–12–4 ročné) na víkend aká cena a čo v tej cene je zahrnuté.Daku­jem pekne

Penzión Precedens

Dobrý večer, 2 dospelí si môžu zobrať voucher za 109€ (polpenzia, neobmedzený wellness v dobe otváracích hodín, parkovanie, wifi) a pre deti s nárokom na prístelok je to 15€ / deň / 1 osoba (polpenzia, neobmedzený wellness v dobe otváracích hodín, wifi) a bez nároku na prístelok je to grátis. S pozdravom, recepcia Penziónu Precedens

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore