Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Nechajte sa zlákať na čarovné Côte d'Azur, Nice, Cannes, Monaco a Saint Tropez na slnečnej Francúzskej Riviére

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Dominika

Dobry den,v piatok som cez Internet banking poslala peniaze za zajazd na Francuzsku rivieru, na bankovy ucet zaslany zlavomatom a este mi neprisli vouchery.Obdrzali ste prosim tuto platbu alebo je s tym nejaky problem? Dakujem,Dominika Všelková

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Dominika,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a radi túto situáciu preveríme. Ďakujem.

Prajem pekný deň.

Evka

Zdravím,
chcem sa spýtať kde sú zabezpečené ubytovania?
Ďakujem Vám vopred za odpoveď.

 Evka

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Evka, prosím ohľadne otázky sa informovať priamo v CK zajazdy@startrip.sk

Libusa

Dobrý den.Kolko trvá cca cesta?Dakujem

STARTRIP s.r.o.

Odchod z BA je o cca 15 hod a príchod na Fr. riviéru cca o 9 hod.

ibike

Dobrý deň,
zaujímalo by ma, kde je zabezpečené ubytovanie , prípadne či je možné objednať zájazd aj bez dopravy (za akú cenu) – šli by sme lietadlom. Ďakujem moc

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, žiaľ poskytujeme zájazd ako komplet, nie je možná individuálna doprava

Filip

Dobry den, mna by zaujimalo kedy je planovany odchod z Bratislavy na termin 14.9. – 18.9. Idealne konkretny cas odjazdu. Dakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pán Filip. Odchod z ba je o cca 15 hod a návrat cca o 12 hod

Erika

Prosím Vás, 28.8.je o kolkej prijazd na Slovensko ?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deń pani Erika, príchod do BA mávame cca o 12 hod.

Ivana Burkoňova

Dobry den potrebujem aj pas?lebo prave mi v juli konci .dakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, na cestu na Fr. riviéru je postačujúci občiansky preukaz

Lucia

Dobrý deň,

prosím Vás pekne, ak sa prihlásia na pobyt 3 dospele osoby, je možné zariadiť 2-lozkovu izbu s prístelkou, prip. 3-lozkovu izbu? Sú tam nejaké poplatky navyše v tomto prípade?
Ďakujem za odpoveď.

 Lucia

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deń pani Lucia, je možné ubytovanie aj v trojlôžkovej izbe. V tomto prípade nie sú žiadne príplatky

Mária

želám príjemný deň,
čo sa stane, ak sa prihlásime a vy nevypredáte uvedený zájazd? Naozaj si v zľavomate nikto nezajednal tento zájazd – termín júl 2016?

STARTRIP s.r.o.

&dobrý deň pani Mária, v prípade že sa zájazd nezrealizuje vrátime platbu. Zájazd sa nepredáva len prostredníctvom zľavového portálu, takže stav predaja kuponov nesúvisí so stavom prihlásených klientov

vlasta

dobry den mate ešte volne terminy s odjazdom z košic?

STARTRIP s.r.o.

Dobý deň pani Vlasta, v tomto čase máme ešte voľné miesta

Mária Fanová

Chcem vedieť, či je možné, pokiaľ nás bude 5 osôb. Tri dospelé osoby a dve deti, aby sme boli na izbe 2 dospelé osoby a jedno dieťa a v ďalšej izbe 1 dospelá osoba a jedno dieťa. Nakoľko sme rodina (rodičia a tri deti, z toho jedno dospelé). Ďakujem.

STARTRIP

Dobrý deń pani Fanová, ubytovanie podľa Vášho popisu je možné. Budete mať 2 izby. Dvojlôžkovú a trojlôžkovú

Ildikó Csiba

Dobrý deň. Už pán Miroslav sa pýtal. Takže 60 euro stačí na všetky vstupky,aktivity čo je v programe? Ďakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň Ildikó,

áno, odporúčané vreckové je 60 Eur / osoba.

katarína Struharňanská

bude autobus vybavený funkčným WC ??

STARTRIP

Dobrý den pani Katarína, autobus je vybavený toaletou. Používanie je výlučne v urgentných prípadoch. Každé 3 – 4 hod robíme prestávky na čerpacích staniciach

Miroslav

chcel by som zaslať cenník všetkých vstupov a aktivít, ktoré sú uvedené v programe zájazdu

STARTRIP

Dobrý deň pán Miroslav, odporúčané vreckové na uvedený zájazd je 60 EUR / osoba

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore