Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Celodenný zájazd do Osvienčimu a Krakowa s nástupnými miestami z celého Slovenska bez doplatku!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Marek Lipták

Dobrý deň, kde v objendávke si môžem zvoliť miestenky ?

STARTRIP s.r.o.

miestenky nahlasujete v ck

Radoslav Geci

Dobrý deň, dnes som kúpila zájazd. Chceme ísť 17.9, ale kupón mi ešte neposlali. Chcem sa opýtať, či sú miesta na 17.9, kedy približne je odchod z Prešova? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím ck zajazdy@startrip.sk a vytvorte si rezerváciu pokiaľ Vám budú doručené kupony

Martin

Dobrý deň.
Mohli by ste mi napísať, že koľko sa prepláca za vstup do koncentráčného tábora?
Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

vstupné je 35 PLN – závisí od počtu klientov

Daniela

Dobrý deň.Mám záujem o zájazdy a chcem sa spýtať či ide autobus aj cez Trenčín alebo Trenčiansku Teplú dakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń v termíne 17.9.2016 je možné cestovať aj z Trenčína

Romana

Dobrý deň,
rada by som si objednala zájazd v termíne 3.9.2016 pre 2 osoby , chcem sa spýtať či sú ešte voľné miesta. Ďakujem za informácie

STARTRIP s.r.o.

žiaľ miesta už nie sú voľné

Jano

Chcem sa spytat ci v cene zajazdu je aj vstupne do osviencimu alebo sa to plati zvlast dakujem

Jana

Dobry den chcem sa spytat,ci sa za nastupne miesto v ZA doplaca a kedy by bol priblizny odchod? Dakujem

STARTRIP s.r.o.

nástupné miesto sa nepriplaca. Odchod je cca o 5 hod ráno

Patrik

Dobrý deň, chcem sa spýtať na odchod z BA, viete mi povedať orientačne čas odchodu resp. príhodu do BA. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pán Patrik, odchod je cca o 3 hod. ráno

Veronika

Dobrý deň, ak si zakúpiť zájazd a objaví sa neičo nečakané, dá sa zrušiť?

STARTRIP s.r.o.

zájazd je možné v zmysle všeobecných obchodných podmienok kedykoľvek zrušiť

René Hako, MUDr.

Mám zaplatený zájazd pre dve osoby do Osvienčimu a Krakova termín 3.9 2016 s nástupom z Košíc, ale neprišla mi žiadna odpoved. ďakujem za informácie

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím CK – zajazdy@startrip.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore