Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Krásy južného Talianska, 5-dňový poznávací zájazd do Neapolu, Pompejí, na Vezuv, a Ostrov Capri

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Heňa

Chcem sa spýtať koľko je pobytova taxa a či nevadí, ak človek cestuje aj sám na tento zájazd ;)Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, pobytová taxa je cca 2 eur, určuje si ju priamo hotel. Pokiaľ cestujete sama,je potrebné uhradiť príplatok za jednolôžkovú izbu

Monika

Dobry den chcem sa spytat ci je na tento zajazd do juzneho talianska nutny pas a kadial vedie trasa.dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň na absolvovanie zájazdu je postačujúci OP

Monika

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci nemate este nahodou volny termin na
07. – 11.09.2016? Dakujem za odpoved! Prajem prijemny zvysok dna! Monika Furova

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pani Monika, žiaľ voľné miesta sú už len v termíne 14.9.

Ingrid Ftáčniková

Dobry den. Mala by som zaujem o zajazd Krasy juzneho Talianska. Kolko trva cesta z Ba do Talianska? Dakujem Ingrid

STARTRIP s.r.o.

Z ba odchádzame o cca 15hod a príchod do Neapolu je cca o 9 hod

Simona Bajcarová

Dobrý deň. Mala by som záujem o poznávací zájazd Krásy južného Talianska v termíne 14.9. – 18.9.2016 pre 2 osoby. Rada by som vedela ako postupuje Vaša cestovná kancelária v prípade že nepredá všetky ponúkané voľné miesta v autobuse a ja budem mať u Vás zakúpený kupón na túto akciu. Jednoducho povedané : pôjde sa / nepôjde sa , vrátite mi peniaze/ nevrátite ?
Ďakujem za rýchlu odpoveď.
S pozdravom Simona

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň v prípade že necestujete vrátime Vám platbu

Ingrid

Dobry den. Snazila som sa dovolat do vasej cestovnej agentury ale marne. Ako si mozem u vas objednat zajazd ked neviem ci dany termin mate volny? Obvykle vzdy pred zaplatenim si overim dostupnost terminu. Tiez ma zaujima kolko trva cesta z Ba ak by som mala zaujem o Kampaniu? Dakujem za odpoved. Ingrid

STARTRIP s.r.o.

Dobrý den pani Ingrid, mrzí nas no do pondelka 4.7. Sme na zahraničnej pracovnej ceste. V kancelárii budeme opäť od pondelka. Všetky terminy uverejnené na zlavovom portáli su voľne a je možné si zakúpiť kupón. Z BA odchádzame o cca 15 hod a do kampanie prichádzame okolo 8 hod rano.

Margita Klimcikova

Dobrý deň, mám záujem o októbrový termín.Sú záujemcovia? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň oktobrový termín nemáme v ponuke
Termíny a nástupné miesta:
7.9. – 11.9.2016 – Nitra, Trnava, Bratislava
14.9. – 18.9.2016 – Prešov, Košice, Poprad, Ružomberok, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava

Margita Klimcikova

Dobrý deň, mám záujem o poznávací zájazd do Talianska a Slovinska. Pracujem v Klagenfurte. Ako nástupné miesto by som mohla mať Klagenfurt? Ďakujem za odpoveď Klimčíková

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň žiaľ nástupné miesta budú realizované len tie, ktoré sú uvedené pri jednotlivých termínoch

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore