Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kúpeľný pobyt plný relaxu v kúpeľoch Vyšné Ružbachy

3,6 / 5 KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY a.s. Pieniny (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Darina Porgeova

Dobry den prajem,
mate prosim volny termin od 21.8. 2016 v zrekon­struovanych izbach? ( v hodnoteniach som citala, ze niektore izby su po rekonstrukcii)
dakujem Vam za odpoved Porgeova

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY a.s.

Dobrý deň,

žiaľ pre tento termín máme už kapacity v Travertíne obsadené, kupón vieme akceptovať aj pre Švajčiarske domčeky, tam sa nájde ešte jedna voľná izba.

Mgr.Renata Bokorova

Chcela by som sa este raz spytat na volny termin od 24.7. Nakolko na infolinke neeviduju volny termin. Ak je volny poprosim o rezervaciu na moje meno

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY a.s.

Dobrý deň, pre daný termín je voľná posledná dvojka, ktorú máte predbežne zarezervovanú do dnešnej polnoci. Prosíme zakúpiť si dva kupóny a nahlásiť ich čísla, v opačnom prípade bude rezervácia automaticky zo systému po polnoci zrušená .

Mgr.Renata Bokorova

Dobry den. Chcem sa spytat mate volny termin od 24.7.?

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY a.s.

Dobrý deň,

v danom termíne sa ešte nájdu voľné kapacity, preto si môžete voucher na pobyt objednať.

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte voľný termín od 7.8 alebo 14.8. Ďakujem

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY a.s.

Dobrý deň,

aktuálne sa nájdu v oboch termínoch voľné kapacity, preto je možné pobyt objednať.

Zuzana Novosádová

Dobrý deň, uvádzate, že v cene pobytu je 5× vstup na 2 hod. do vitálneho sveta a v príplatkoch je uvedené, že je doplatok 5 €/2hod. do vit. sveta. Ako mám tomu rozumieť? Na vašej www-stránke je to plná cena vstupu. Dakujem.

KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY a.s.

Dobrý deň,

áno, v cene máte vstupy, poplatok 5€ / 2 hod. je za priplatenie dvoch hodín navyše.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore