Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Exkluzívny WELLNESS & SPA pobyt v adult-friendly Hoteli Prezydent**** v Poľsku, platnosť do 20. decembra!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness Krynica-Zdrój - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Igor Kudlicka

Dobrý deň, máte tento víkend voľné?
Od 2.12–4.12.
Ďakujem.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Dobry Den Pan Igor,
Informujeme, ze tento vikend (2.12–04.12.2016) nemame ziadne volne izby. Ked mate zaujem nasledujuci vikend mame este volne izby (09.12–11.12.2016). Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme k vasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Matonog Frantisek

Dobry den chcem sa informovat ci je mozne rezervovat si hotel Prezydent od 12.12 2016 –14.12. 2016 (3dni 2 noci ) dakujem za skoru odpoved

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazeny Pan Frantisek Matonog, Oznamujeme, ze v termine 12 – 14 decembra 2016 máme este k dispozícii volnu komfortovu izbu Standart, ktoru mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme k vasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Marcela

Dobry den,
pred zakupenim si pobytu cez Zlavomat v hoteli Prezydent na 3 dni/2 noci pre dve osoby za cenu 199,–€, by som sa Vas chcela opytat ci mate volnu izbu v termine od 17.11.-19.11.2016 alebo v termine od 18.11.-20.11.2016. Da­kujem, Smetankova.

Blašková Ludmila

Máte prosim voľné dve izby pre 4 osoby od 4.11.2016 do 6.11.2016.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Ludmila, Oznamujeme, ze v termine 04 – 06 novembra 2016 máme este k dispozícii dve volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme k vasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Cindy Paľová

Dobrý deň. Chcela by som sa informovať, či máte voľnú izbu komfortovu standard v termíne od 11.11.2016 do 13.11.2016 na 2 noci pre 2 osoby, pri uplatnení kupónu za 199,00€, ktorý je zverejnený na portáli zľavomat.sk Ďakujem Cindy Paľová

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Cindy, Oznamujeme, ze v termine 11 – 13 novembra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme k vasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Dana Raganová

Dobrý deň, odoslala som chybný údaj ohľadom dátumu. Mám záujem o pobyt pre 4 osoby od 21.10. do 23.10.2016 s pol­penziou. Ospravedlňujem sa a zároveň ďakujem.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Dana, Oznamujeme, ze v termine 21 – 23 oktobra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart (uz posledne), ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme k vasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Dana Raganová

Dobrý deň,chcela by som si zistiť dostupnosť hotela na tento víkend 28.10. do 30.10.2016. Chcela by som 2 izby pre 4 osoby s polpenziou za cenu 199 Eur. Ďakujem.

Zuzana

Bol by možný pobyt v termíne 18.11–20.11?

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Renata, Oznamujeme, ze v termine 18 – 20 novembra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme k vasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Renata Maj

Dobry den,ja by som sa chcela informovatna termin vo vasom hoteli od 2.11.2016 do4­.11.2016 na ten zlavovy pobyt na 3.dni,2.noci pre 2.osoby ci by bola volna izba s manzelskou postelou?daku­jem.Renata.M.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Renata, Oznamujeme, ze v termine 02 – 04 novembra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, sme kvasej dispozicie. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Zuzana

Dobrý deň.
Chcela by som sa informovať, či máte voľnú izbu s manželskou posteľou v komfortnej izbe standard v termíne od 17.11.2016 do 19.11.2016 na 2 noci pre 2 osoby, pri uplatnení kupónu za 199,00€, ktorý je zverejnený na portáli zľavomat.sk
Ďakujem
Zuzana Verbovská

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Zuzana, Informujeme, ze v termine 17 – 19 novembra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Lívia

Dobrý deň,
máte voľné izby v termíne od 28.10 do 1.11. 2016, prípadne od 17.11 do 21.11.2016 na štyri noci pre dve osoby, pri uplatnení dvoch kupónov po 199,– EUR, celkom 398,– EUR ?
Ďakujem

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani , Oznamujeme, ze mame este volne komfortove izby Standart izby v termine 28 oktobra – 1 novembra 2016 aj v termine 17– 21 novembra 2016. Ked mate zaujem o rezervaciu prosim vyberte si termin poslete nam dva kupony (vo forme PDF alebo ich kozy) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky sme k vasej dispozicie.
S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Ernest Osuský

Dobrý deň, prosím dá sa rezervovať termín v termíne 9.11–13.11.2016 na 6dní/4 noci pre 4 osoby v hoteli Prezydent za cenu 199,– EUR x 4 = 7496,– EUR. Ďakuujem za odpoveď.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazeny Pan Ernest Osusky, Informujeme, ze v termine 9 – 13 novembra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam 3 Vouchey (vo forme PDF alebo ich kody) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratite sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Jana Lazurová

Dobrý deň. Rada by som sa informovala, či máte voľné izby pre 2 osoby od 20.10. do 22.10.2016 s vy­užitím voucheru za cenu 199 eur na zlavomate. Ďakujem za info Lazurová.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Jana,
Informujeme, ze v termine 20 – 22 oktobra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto termine, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu : recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

Ludmila

Dobry den, prosím o informáciu či je voľný termín na ubytovanie 30.9.-2.10.2016, 3dni/2 noci pre 2 osoby za cenu 199 eur – hotel Prezydent. Dakujem

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani Ludmila,
Informujeme, ze v termine 30 septembra – 02 oktabra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto obdobi, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu :P recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król, Hotel Prezydent****

kveta

dobry den chcela by som rezervovat vikendovy pobyt od 30.9-do 2.9
v zlavomate za 199eur je to este aktualne dakujemv h hotel prezydent polsko dakujem

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani,
Informujeme, ze v termine 30 septembra – 02 oktabra 2016 máme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto obdobi, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu :P recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król

Gabriel

Mate volne izby od dnes do 4.9.Dakujem

Zlavomat.sk

Pekný deň, Gabriel,

ohľadom voľných termínov sa môžete informovať aj priamo v hoteli e-mailom alebo telefonicky: recepcja@hotelprezydent.com +48 18 473 65 00.
Pokiaľ máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a termín radi preveríme za Vás :)

Prajem pekný deň.

Renáta

Dobrý deň , rada by som urobila rezerváciu v termíne 2.9. – 4.9.3 dni/2 noci za cenu 199 eur. Mate voľné izby ? S pozdravom Renáta

Roman

Dobry den, mal by som zaujem o pobyt od 16.9–18.9.2016 v akcii uvedenej na Zlavomate za 199,–€.Mate este volne kapacity? Dakujem.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazeny Pan,

Informujeme, ze v termine 16 – 18 septembra 2016 mamemáme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk.
Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto obdobi, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu :P recepcja@hotelprezydent.com .
Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król

Miro

Dobry den,
Rad by som si vopred zistil, ci mate volne kapacity na pobyt pre dvoch v termine 16. 9.-18.9. 2016. v hoteli Prezydent za cenu 199 eur prostrednictvom zlavy uvedenej na portali zlavomat.sk . Vopred dakujem za odpoved.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazeny Pan,

Informujeme, ze v termine 16 – 18 septembra 2016 mamemáme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto obdobi, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu :P recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król

Ludmila

Dobry den, pred zakupenim kuponu na pobyt, by som sa chcela opytat ci mate volny pobyt pre dvoch v termine 16.9.2016

Dakujem za odpoved

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani,

Informujeme, ze v termine 16 – 18 septembra 2016 mamemáme este k dispozícii volne komfortove izby Standart, ktore mozeme pre Vas rezervovat podla Voucherov so zlavomat.sk. Ked mate zaujem o rezervaciu v tomto obdobi, prosim poslete nam Voucher (vo forme PDF) na nasu mailovu adresu :P recepcja@hotelprezydent.com . Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas. S pozdravom, Magdalena Król

Mária Kozáková

Dobrý deň. Objednavka je potvrdena. Urcite poprosime zarezerovat od 26.8–29.8. 2016. Zlavomat bol na 3 dni ale my by sme poprosili aj toho 29.8. a doplatime si.
Dakujem. S pozdravom. Maria Kozáková

Mária Kozáková

Dobrý deň, Posím dá sa ešte zarezervovať termín od 26.09.2016 do 29.08.2016 pre 2 osoby? Mária Kozáková

Julia Curillova

Dobry den. Rada by som si vopred zistila volne kapacity na pobyt v termine 25.-27.8.2016 na 3 dni/2 noci pre 2 osoby v hoteli Prezydent za cenu 199 eur prostrednictvom zlavy uvedenej na vasom portali. Vopred dakujem za odpoved.

Hotel Prezydent**** Medical SPA & Wellness

Vazena Pani,

Informujeme, ze v termine 21– 25 augusta 2016 mame uz vypredane izby. Mozeme Vam rezervovat pobyt od 26 augusta. Keby ste mali este akekolvek otazky, prosim obratte sa na nas.
S pozdravom,
Magdalena Król

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore