Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

JESEŇ pri Bešeňovej v obľúbenom penzióne Motýľ*** s vyhrievaným bazénom a wellness. Dieťa do 12 rokov zadarmo!

4,5 / 5 Penzión Motýľ Bešeňová (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
janka kontova

Dobry den chcela by som sa spytat ci je moznost sa kupania aj s dietatom do jedneho roka?

Penzión Motýľ

áno

Monika

Je voľný termín od nedele 9.10–11.10.2016, dvaja dospelý a dve deti: 1 rok bez nároku na lôžko a 5 ročné.

Zlavomat.sk

Pekný deň, Monika,

ďakujeme Vám za Váš záujem. Prosím, pre overenie dostupnosti termínu kontaktujte priamo Penzión Motýľ na tel. č. 0905 833 069 alebo e-mailom na adrese info@penzionmotyl.sk.

Pekný deň prajem :)

Monika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ci máte voľne izby v termíne 2/10–5/10 (resp. 9/10–12/10), konkrétne 3 izby (v dvoch dvaja dospelý plus dieta do 3rokov a v jednej dvaja dospelý).
Dakujem
 Monika

Penzión Motýľ

Dobrý deň , obidva termíny sú voľné , zadajte si presný termín rezervácie prostredníctvom mailu info@penzionmotyl.sk

Katka

Dobrý deň, máte voľnú izbu pre dve osoby v termíne od 23.9 do 25.9.2016? Ďakujem pekne za odpoveď

Penzión Motýľ

Dobrý deň , vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby. Kyselová

Jana Kyselicová

Dobrý večer,poprosim voľný termín cez víkend pre rodinu 2 dospelý +3 deti(3,10,12), malé dieťa bez nároku na lôžko.A druhú izbu pre 3 dospelých,treti môže byť aj na pristelke. Ďakujem za info

Penzión Motýľ

Dobrý deň ,môžete si zadať termín rezervácie. Jana

Veronika

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom voľného termínu 30.10 – 1.11.16 pre dvoch dospelých. Aká by bola cena?

Eva

Dobrý deň,

Máte voľnú jednu dvojlozkovu izbu pre 2 osoby na 2 noci a 3 dní v termíne od stredy 19.10. do piatka 21.10.?

Vďaka za odpoveď.

Penzión Motýľ

Dobrý deň , áno máme voľnú izbu. Jana

Jelena Timkova

Mate prosim volny termin od 4. oktob. do 6. oktob. na 2 noci pre 2 dospele osoby?

Penzión Motýľ

Dobrý deň ,áno. Jana

Nemčeková

Dobrý deň,
Chcem sa informovať ohľadom ubytovania V termíne príchod 27.8.2016 – odchod 29.8.2016 Pre 4 dospelé osoby.

Ďakujem Nemčeková

Penzión Motýľ

Dobrý deň , vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné miesta. Jana

Eva

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať či máte voľnú 2 lôžkovú izbu pre 2 osoby na 2–3 noci v týždni od 17.10.2016? Vedeli by ste mi povedať, či v tomto období bude ešte k dispozícií vonkajší bazén? Samozrejme, chápem, že je to závislé od počasia, ale isto máte skúsenosti aj z posledných rokov. Čo všetko je vo Vašom wellness?

Ďakujem pekne za odpoveď,

 Eva.

Penzión Motýľ

Dobrý deň , áno máme voľné izby, môžete si vybrať termín a bazén bude k dispozícii určite. Jana

František Tomaš

Chceme sa opytat ako sa dostaneme vlakom z Prešova Dakujem

Penzión Motýľ

Dobrý deň , treba si pozrieť spojenie vlakom , nakoľko vlak prechádza cez našu obec. Jana

Zuzana

Dobry vecer,
prosim vas mate volny termin od 1.9.2016 do 3.9.2016 pre dve rodiny?
dakujem
Zuzana G.

Penzión Motýľ

Vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby . Jana

Horváthová

Dobrý den, informujem sa na termín od 15,08,2016 do­17,08,2016 . Za odpoved vopred dakujem.

Penzión Motýľ

máme voľné izby, napíšte email info@penzionomotyl.sk ,počet osôb.........­........ Jana

Rebeka

Dobrý deň. chcela by som sa opýtať, či by bolo možné sa ubytovať u vás v hocijakom termíne do 02.09 pre 2 osoby na 3 dni/2 noci. Za odpoveď vopred ďakujem.

Penzión Motýľ

Dobrý deň , máme voľné izby od 02.09. , poprosím zadať si požiadavku rezervácie na info@penzionmotyl.sk
 Jana

Patrik

dobrý deň. chcel by som sa opýtať za najskorší voľný termín 5 dní (4 noci) vopred ďakujem za odpoveď.

Penzión Motýľ

Od 29.08. Jana

Viera

Dobrý deň,
prosím Vás, máte voľné miesta pre 2 osoby v termíne od 26–29.8. (3 noci)?
Vopred ďakujem za odpoveď a želám pekný zvyšok dňa.
 Viera

Penzión Motýľ

Dobrý deň , najskorší voľný termín je od 29.08. Jana

Martina

Dobrý večer Janka,
skôr ako zakúpim voucher,prosím o info, či máte voľnú kapacitu kedykoľvek po 15.8.2016 na 4–5 nocí pre 2 dospelých a dve deti 9 a 11 rokov. ďakujem

Penzión Motýľ

Dobrý deň , najskorší voľný termín je od 29.08. Jana

Marcel

Dobrý deň , máte voľnu izbu pre 2 osoby od zajtra ( 10.8 – 12 8 ) ďakujem

Penzión Motýľ

áno, rezerváciu prosím na info@penzionmotyl.sk Jana

Václav A.

Dobrý deň, prosím máte voľnú izbu pre 2dospele osoby + dieťa 9 rokov (na pristielku)+ dieťa 1rok bez nároku na lozko v termíne 11.8.-14.8. (popr. do 15.8.) Ďakujem. Václav A.

Penzión Motýľ

Dobrý deň , vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby. Jana

Tomáš Mašan

Dobrý deň aké máte voľné termíny pre 2 dospelé osoby v termíne od 15.8–4.9.16. Ďakujem za odpoveď

Penzión Motýľ

Dobrý deň , voľné termíny sú 24.-26.08., 28.08.-04.09. Jana

Renáta

Dobrý deň.. chcela by som sa spýtať, či máte voľné izby na termín 30.8– 1.9. pre 4 osoby (z toho 2 deti.. 16 a 17 rokov)

Penzión Motýľ

od 29.08. máme voľné izby. Jana

Ivana Blahutova

Prajem pekny den chcela by som sa opytat ci mate volny termin od 25,8–29,8,2016 Letny pobyt cez Zlavomat sme styria dospeli a dve deti 13 a 3 roky ak ano tak by som Vas poprosila o cenovu kalkulaciu vopred dakujem

Penzión Motýľ

Dobrý deň , voľný termín máme od 20.-24.08. Vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby. Jana

JANA

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte ešte voľný termín od 16.8.- do 18.8.2016– Letný pobyt cez zlavomat. Sme 4 členná rodina (deti 16 a 9 rokov). Ak to máte voľné, poprosím vás o kalkuláciu.

Penzión Motýľ

Dobrý deň , vo Vami požadovanom termíne sme obsadení. Jana

Ivana Matyášová

Dobry den mate volny termin od 2.9.-4.9. sme 4 clenna rodina 4rocne dieta a 7 rocne dieta kt.ma preukaz ZTP.Ak mate volno aka ba bola cena .Deti na pristelke ak by to bolo mozne.Dakujem

Penzión Motýľ

Dobrý deň , áno máme voľno, cena pobytu je 199,60 € Jana

Lenka Šmitalová

Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať či máte voľný termín od 26.8.2016 do 28.8.2016 pre dve osoby

Penzión Motýľ

Dobrý deň , od 27.-29.08. máme voľné termíny. Jana

Iveta

Pre 2 osoby

Penzión Motýľ

áno. Jana

Iveta

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či máte ešte voľný termín v dňoch 22.9–25.9

Penzión Motýľ

Dobrý deň ,áno, pre koľko osôb ?Jana

Zuzana

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte voľný termín na dve noci od 18.8.-20.8.2016. Nevieme, či si môžeme zakúpiť poukaz alebo nie. Ďakujem za info.

Penzión Motýľ

Dobrý deň, vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby. Jana

Patrik

Dobry den. viete mi povedat ako daleko je od penzionu aquapark v besenovej a kolko km je vzdialena tatralandia?.­......dakujem pek­ne

Penzión Motýľ

Bešeňová je vzdialená necelé 2 km a Tatralandia 16 km . Jana

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore