Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Adventný zájazd do Budapešti s návštevou Tropicaria, 4 termíny a nástupné miesta z celého Slovenska

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
daniela

Dobrý deň,
máte voľné 2 miesta na 9.12.2016 s nás­tupom v Trnave ?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno v tomto čase máme ešte miesta v termíne 9.12.

Alexandra

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či máte voľné 2 miesta z BA (10.12.2016). Keďže niektoré políčka s týmto dátum sú vyšedené, neviem sa v tom orientovať.
Za odpoveď vopred ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń áno v tomto čase je možný aj nástup 10.12. z ba

lucia

dobry vecer da sa nastupit aj v novych zamkoch? a je volny termin toho 9.12.?

STARTRIP s.r.o.

9.12.2016 máme voľné miesta na trase Ni TT BA

Mišička

dobry den,
vcera som objednala: Adventná Budapešť a Tropicarium – z celého Slovenska, pre 8 osob na termin 17,12,16. neviem ci som zvolila pri obj. spravnu trasu cez Trnavu, nakolko tam bol 2× tento termin. Pozriete to? dakujem.

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím priamo ck

Viktoria Fabianova

DObrý deň. Chcela by som sa opýtať, aký je príplatok pri nástupe z Košíc, poprípade z Popradu. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Príplatky za nástupné miesta:
• Bratislava, Šahy, Levice – bez príplatku
• nástupné miesta s príplatkom – 5 € – Nitra, Sereď, Trnava, BB, ZV, Košice, Prešov, Nová Baňa
• nástupné miesta s príplatkom – 10 € – Bardejov, Žilina, Trenčín, Piešťany, Spišská Nová Ves, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Lipt. Osada, Prievidza, Handlová, Žiar nad Hronom

vendy

Dobrý den,
11.12. už ani nebude volný termín?
Dekuji.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, momentálne je termín vypredaný

Slavka Martinkova

Dobrý vecer,chcem sa opýtat aka je cena poistenia zajazdu Adventna Budapest,pre dospeleho a dieta?slavka m

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň cena poistného je 2,20 EUR / osoba / den

Simona Vaňová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte 6 voľných miest z Prešova dňa 10.12 alebo 17.12? Ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň 6 voľných miest máme ešte 10.12.2016

Viktoria Fabianova

Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať, či máte ako nástupné miesto aj Košice alebo Poprad.
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, áno oba nástupné miesta sú možné

Patrik Képeš

Dobrz den este mate dve volne miesta na 10.12 ? a z Kosic ide autobus ?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno ešte máme voľné miesta

Martina S.

Dobrý deň. Máte ešte 2 voľné miesta na 17.12 zo Žiliny? Je ta príplatok za nástupné miesto? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno voľné miesta ešte máme. Príplatok je 10 EUR / osoba

Zuzana

Dobry den,
rada by som sa opytala na cas odchodu.
Kosice a Presov.
v pripade ak viete aj cas prichodu do KE a PO.
dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň odchod z KE je plánovaný na cca 7,30 hod. Návrat cca 21 hod

natalia

Dobry den , priplatok za nastupne miesto je na osobu?

STARTRIP s.r.o.

za ktoré?

Monika Vrabcova

Dobrý deň prosím vás máte este voľné 4miesta cez Zilinu v termine 17.12… ďakujem za rýchlu odpoveď

STARTRIP s.r.o.

áno miesta sú ešte voľné

Monika

Dobrý deň prosím vás máte 17.12 ešte 5 voľných miest zo Žiliny… ďakujem za rýchlu odpoveď

STARTRIP s.r.o.

áno miesta v tomto čase sú

Zuzana

Dobry vecer, su este volne tri miesta na termin 17.12. Odchod z Kosic? Dakujem za rychlu odpoved a prajem pekny vecer.

STARTRIP s.r.o.

dobrý den áno miesta ešte máme

Drahoslava

Dobrý deň,je ešte voľné 1 miesto z Košíc?Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

áno je

Slavka

Dobry den,prosim vas mam dieta 7rockov ma,aka je cena pre dieta?
Chcem platit a neviem.
Dakujem slavka m

STARTRIP s.r.o.

každá osoba má rovnakú cenu zájazdu

ponco1982@azet.sk

Dobry den cez Zilinu nahodou nejdete toho 10:12:16

Heňa

Chcela by som sa spýtať, či keď si kúpime s kamarátom každý sám, tak ci môžeme si dať miesto v autobuse pri sebe ;)

Beáta

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať na aký termín by bolo volných 5 miest z odchodom z Bratislavy a Nitry. Ďakujem

EVA

Krasny den. Chcem sa spytať ,ci mate ešte volne miesta na 3,12. z Kosíc. DAKUJEM

Lucia

Dobrý deň, prosím Vás odkiaľ konkrétne sa odchádza z Ba a odkiaľ z TT? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň presné pokyny zasielame klientom 7 dní pred termínom zájazdu. Z Trnavy odchádzame spred železničnej stanice a z BA zo štrkovca

Simona Šupolová

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte ešte voľný termín 9.12.2016 pre 6 ľudí a či by bolo možné nástupné miesto v Žiline. Taktiež sa chcem opýtať aká je dĺžka trvania cesty a predpokladaný oddchod a príchod. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň 9.12.2016 máme voľné miesta, ale na trase NI Sereď, Trnava , Bratislava. Zo ŽIliny je možné 17.12.2016

Iveta

Dobrý deň,
chcem sa informovať, či máte ešte voľné 4 miesta z Košíc na termín 3.12. Ďakujem za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, áno ešte sú voľné miesta z Košíc

Lenka

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci je zajazd je vhodny aj pre deti vo veku 3 a5 rokov? Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, zájazd je vhodný aj pre také malé deti. Bežne mávame klientov aj s deťmi v takomto veku

Eva

Dobrý deň, mám záujem o 3 miesta dňa 3.12.2016 a chcem sa spýtať o koľkej hodine ráno sa vyráža z Bratislavy, nakoľko som z okolia Bratislavy a či by som sa vedela na uvedený čas odchodu dostaviť verejnými hromadnými prostriedkami. Ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň odchod z BA je plánovaný na cca 8 hod

Marek

dobry den je volno 17.12. v Bratislavy pro 2?

STARTRIP s.r.o.

dobrý den áno termín je v tomto čase voľný

EVA

Chcela by som sa spytať, z Kosíc je aka trasa ,a či autobus Nas dovezie aj do KOSíC. Dakujem.

STARTRIP s.r.o.

z KE ideme už priamo na Budapešť. Nástupné miesto je zároveň aj výstupným miestom

mária

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je voľný termín pre dve osoby z Košíc na 17.12.2016, zároveň či je nutné si rezervovať aj miestenku, či teda nemáte informácie ako to pri nástupoch vyzerá a teda keby sme boli dvaja či by bolo miesto aj bez miestenky. ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

z košíc máme ešte voľné miesta. miestenka nie je povinná

Simona

Dobry den, chcela by som sa opytat, ake trasy a nastupne miesta su v ponuke na 3.12?Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

3.12.2016 – sobota
Trasa A – Nitra – Sereď – Trnava – Bratislava
Trasa B – Bardejov – Prešov – Košice

Jan

Dobry den,
ako dlho trva cesta z Lipt. Mikulasa do Budapesti?
plafi sa forintami alebo je mozne aj eurami?
kolko hodin je volny program v Tropicariu a kolko na trhoch ?

dakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod z LM je cca o 5 hod. platí sa v HUF. v Tropicariu je čas cca 3 hod na trhoch cca 3 hod

Petra

Dobry den, chcela by som sa opytat, ake trasy a nastupne miesta su v ponuke na 17.12., a ci su este nejake volne miesta na ten datum.

Vopred vdaka za odpoved.

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň 17,12.2016 Sobota
Trasa A – Žilina – Trenčín – Piešťany – Trnava – Bratislava
Trasa B – Bardejov – Prešov – Košice

Tatiana

Dobrý deň, poprosím o informáciu pre nástupné miesto Košice, máte voľné ktoré termíny?Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň z Košíc je možné cestovať 3. a 17.12.2016

Jarmila Pučekova

Dobry den chcem sa spytat na volny termin 3.12.2016 na zajazd do Budapesti so vstupom do Tropicaria 2dospely a 2deti.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń , v uvedenom termíne máme ešte voľné miesta

Helena Burianová

Dobrý deň, prosím o informáciu z Ba, kedy a odkiaľ by bolo nástupište. Približne kedy by sme sa vrátili. Za informáciu Vám vopred ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

pokyny k zájazdu zasielame 7 dní pred termínom zájazdu. odchod z ba je cca 8 hod, návrat cca o 21 hod

Majka

Dobrý večer,chcem sa opýtať na Adventnú Budapešť 10.12. z Prešova, 2 dospelí a 3 deti vo veku 2,5,9 rokov.koľko by Nás to vyšlo, o koľkej sa vyráža z Prešova. Vopred ďakujem za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Majka, každá osoba musí mať svoj vlastný voucher. deti majú potom zľavu na vstupné do Tropicaria. Z Prešova pôjdeme cca o 7 hod. ráno

Ywette

Dobry den 17.12 odchod zo Ziliny by bol kedy a odkial.Dakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod zo ZA do Tropicaria je o cca 4,30 hod. parkovisko hypertesco. Do Krakova o 6,30 hod

Drahoslava

Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak máme zájazd 3.12 a 17.12 s odchodom z Košíc a Prešova akou trasou sa ide a približne v ktorom čase sa z týchto miest odchádza?

STARTRIP s.r.o.

trasa je Prešov, Košice – Budapešť. Odchod z KE je cca o 7 hod.

Darja

Prajem pekný deň, máme záujem o ponúkaný výlet Adventná Budapešť a Tropicarium 10.12.2016. Sme traja a to z Prešova, Košíc a Banskej Bystrice. Zaujíma nás trasa autobusu, ktorý zberá klientov, respektíve či musíme využiť len jedno nástupné miesto, alebo autobus prechádza cez Košice aj Banskú Bystricu, čo by pre nás bolo ideálne. Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń 10.12.2016 – sobota máme tieto trasy a nástupné miesta
Trasa A – Nitra – Sereď – Trnava – Bratislava
Trasa B – Spišská Nová Ves – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Lipt. Osada – Banská Bystrica – Zvolen – Krupina – Šahy
Trasa C – Prievidza – Handlová – Žiar nad Hronom – Nová Baňa – Levice

Katarína Rumanková

Chcem sa ešte opýtať, či za nástupné miesto sa platí vopred? Zaplatila som zájazd prevodom. Mám ešte zaplatiť prevodom aj za nástupné miesto? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

bližšie info Vám poskytne priamo CK

Katarína Rumanková

Mala by som s priateľkami záujem za podmienok, že ten autobus bude stáť v Novej Bani. V minulý rok sme takto chceli do Viedne a odmietli nás vziať v Novej Bani. Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Rumanková, v prípade záujmu o iné nástupné miesta ako sú stanovené prosím kontaktujte CK 0911594464

Andrea

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či je prehliadka Budapešti len autokarová, alebo je možnosť vstupu a prehliadky jednotlivých pamiatok. Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Andrea, pri programe s návštevou tropicaria je prehliadka mesta autobusová. Pokiaľ máte záujem o vstupy aj do pamiatok, máme v ponuke http://startrip.sk/kategoria-135-zajazd-232-nazov-adventna-budapest

Aninka

Dobry den, chcem sa opytat ci nahodou nebude nastupne miesto aj Banska Bystrica. Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, nástupné miesto BB máme v ponuke 10.12.2016

fidorka

dobry den, cez Komarno nejdete?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, nástupné miesto Komárno máme v ponuke 10.12.2016

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore