Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Bohatý pobyt v kežmarskom hoteli Hviezdoslav**** s neobmedzeným wellness – najpohostinnejší hotel Európy!

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Hotel Hviezdoslav**** Kežmarok (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Galina Juhászová

Dobrý deň, zaujímalo by ma, ako je to s deťmi. Máme dve deti vo veku 10 a 13 rokov. Je potrebné dokúpiť voucher alebo sú príplatky?

Hotel Hviezdoslav****

Info k príplatkom za deti nájdete v sekcii príplatky:

Deti
Deti do 4,99 rokov zadarmo bez nároku na lôžko.
Prístelky v 2-lôžkovej izbe nie sú možné.
Deti do 11,99 rokov v izbách kategórie Deluxe (možná 1 prístelka) a apartmánoch (možné 2 prístelky) 10 €/noc/dieťa vrátane všetkých služieb a bonusov, ktoré majú rodičia. V tomto prípade je nutné počítať tiež s príplatkom za izbu vyššieho štandardu.

Dieťa nad 12 rokov je považované za dospelého, preto odporúčame zakúpiť 2 poukazy na 2 izby

Miroslav Španka

Dobrý deň, dnes som vám poslal e-mail s terminom, ktorý by som chcel mať rezervovaný a číslom vouchera ale stále mi neprišla odpoveď či je termín voľný alebo nie.

Hotel Hviezdoslav****

už prišla

Lucia

Dobry vecer,
Ubytovani je tedy primo v tech pokojich, ktere jsou zde v nabidce zobrazeny?

Hotel Hviezdoslav****

zalezi od variantu poukazu, zobrazene su vsetky typy izieb
viac info na web stranke hotela

Zuzana Skulibova

Dobry den,chcem sa spytat na centrum wellness Harmonia ci sa nachadza niekde v blizkosti hotela kedze je tam neobmedzeny vstup pocas ubytovania,alebo je to moc vzdialene od miesta.Dakujem za Vasu odpoved

Hotel Hviezdoslav****

wellness centrum je sucastou hotela
nachadza sa v suterene

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore