Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Morská Viedeň – výlet do čokoládovne, jaskyne Hinterbrühl a do najväčšieho sveta hlbín, trópov a exotických zvierat v celom Rakúsku!

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Viedeň - Rakúsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Lubica Markova

Dobrý deň,mate tu uvedený jeden termin 21.10.je posledný? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň po vypredaní termínu plánujeme pridávať ďalšie termíny

miroslav

Dobtý deň z nitri idete ešte niekto okrem mojej rodiny?

Miroslav Schubert

Dobrý deň všetko som spravil ako malo byt a neprišla my žiadna rezervácia čo mám robiť rýchlo poraďte? Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, prosím Vás kontaktujte CK prostredníctvom ma­ilu.

Lidka

Dobrý deń, prosím Vás neplánujete takýto zájazd s prejazdom cez Trenčín?

STARTRIP s.r.o.

Mali sme v ponuke aj trasu zo ziliny. Momentálne su miesta vypredané.

Mari

Dobry den, mohla by som sa spytat na 23.9.2017 planujeme zakupit tento vylet len zial nie sme si istí ci na ceste naspat je mozne vystupit v Ba ? Dakujem vam za Vas cas

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, áno nástupné miesta sú zároveň aj výstupné

Zuzka Kunovská

Dobrý den, chcem sa spýtať, objedala som 3 lístky na zájazd…2 dospelí a 1 dieťa…Pri vyplnovaní formulára som nezadala miestenky…Môže sa stať že by sme nesedeli vedla seba a boli by sme poprehadzovaní? alebo sa dá ešte dokúpiť miestenka v autobuse?

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím priamo ck 0911594464 zajazdy@startrip.sk

Monika Dlholucká

Dobrý deň, mám záujem o zakúpenie si 3 ks lístkov (7ročné dieťa a 2 dospelé osoby) na dňa 12.8.2017, v prípade, že by niekto stornoval objednávku, prosím ihneď ma kontaktujte. Ďakujem veľmi pekne. M.D.

STARTRIP s.r.o.

Poprosime vas o uvedenie vašej mailovej adresy aby sme vas mohli kontaktovať. Pripadne sa prosim informujte v Ck.

Nikoleta

Dobrý deň. Potrebovala by som vedieť miesto nástupu v Nitre a približne časy odchodu a príchodu do Nitry na termín 9.9.2017.

STARTRIP s.r.o.

dobrý den presné pokyny zasielame 7 dní pred termínom zájazdu. odchod bude cca 7 hod. z Chrenovskej ulice

Jaja

Dobry den, moze sa zajazdy zucastnit 10 rocne dieta? Ak ano ma nejake zlavy ci ho treba ratat ako osobu?

STARTRIP s.r.o.

cena zájazdu je rovnaká pre každú osobu. Deti majú potom zľavy z cien vstupného

Zuzana

Dobrý deň, bolo by možné v termíne 19.8.2017 nastúpiť v Žiari nad Hronom. Bolo by to pre 3 osoby. Ďakujem za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň žiaľ v uvedenom termíne máme nástupné miesta NI TT BA. , Plánujeme pridať nový termín zájazdu aj s nástupom v ZH. Odporúčame sledovať našu stránku

Alžbeta

Dobrý deň,mohla by som sa spýtať koľko stoja celkovo všetky vstupy pre študenta? Za odpoveď vopred ďakujem

STARTRIP s.r.o.

odporúčané vreckové je 30 EUR

Lubica Jančárová

Dobrý deň, môžem si zobrať maličkého psíka 2,5 kg?

STARTRIP s.r.o.

žiaľ nie je to možné

Patricia

Dobrý deň chcela by som vedieť o koľkej je odchod z Trnavy. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

presné pokyny zasielame 7 dní pred termínom zájazdu. Odchod z TT je cca o 7,30 hod.

Dajana

A ešte sa chcem spýtať že príplatok za nástupné miesto je za každú osobu ? Keď pôjdeme napr traja tak za každého ?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno príplatok za nástupné miesto je pre každú osobu

Jana Grupacova

Dobry den mate nastupne miesta aj vZiline

Dajana

Dobrý deň,mala by som záujem o zájazd 27.5. dve deti a ja ,len ma zaujima odchod z Nitry kedy asi býva.....Časo­vo…A tiež keď pás platí do júla či je to postačujúce

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň odchod z NI mávame o cca 7 hod. Platnosť pasu do júla je postačujúca

Eva

Nástupné miesto v ziline nieje?

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím ck 0911594464 ohladne nástupných miest

Marcela

dobrý deň chcem sa opýtať kde presne je nástupné miesto 27.5 v Báns.Bys­trici a či sa platí za nástupné miesto a koľko?dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń pani Marcela poprosíme informovať sa priamo v CK 0911594464 nakoľko to bude efektívnejšie ako si takto chatovať. Poprípade napíšte Vaše tč a my Vám zavoláme. 22.4. je nástup aj v BB 27.5. je trasa ni tt ba

Alexandra

Dobrý deň,
v akom čase je odchod z Nitry,
v akom čase je príchod zo zájazdu do Nitry,
ďakujem za odpoveď

STARTRIP s.r.o.

odchod je plánovaný cca o 8 hod. a návrat cca o 20 hod

Dušan Borčáni

Mám záujem zakúpiť si zájazd pre 2osoby. Zaujíma ma odchod autobusu z Nitry. Stačí nám občiansky preukaz na vstup do Rakúska? Ďakujem za odpoveď.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno občiansky preukaz je postačujúci

Marcela

a v čase 27.5. by to išlo tiež dakujem

STARTRIP s.r.o.

áno 27.5. je možné

Marcela

Dobrý deň,chcem sa opýtať či by bolo možné nastúpiť aj v Bans.bystri­ci.dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň 22.4. je možný aj nástup v BB

Monika S.

Máte ešte voľné miesta 22.4.?

STARTRIP s.r.o.
Zuzana Plháková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je potom povinne navštíviť všetky platené miesta? Či by sa dalo napriklad niečo z programu vynechať.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń nie je povinné absolvovať celý program. Je to na Vás

Mariana Smolejova

Dobry, ake je najblizsi volny termin na tento vylet? Dakujem.

STARTRIP s.r.o.

22.4.2017

Jana Fánčiová

Dobrý deň., prosim vás bolo by možné nastúpiť 4 osoby aj mimo nástupný miest? Niekde okolo Turčianske Teplice.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň nástupné miesta na zájazd sú
So 22. 4. 2017
Trasa: Žiar nad Hronom, Banská Bystrica, Zvolen, Nitra, Sereď, Trnava, Bratislava

Simona

Zdravím, kde sa zvyčajne nastupuje v Trnave prosím Vás?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pred železničnou stanicou

xxxx

dobrý večer,
chcela by som sa spýtať kde sa nastupuje v Bratislave, aby sme sa tam stihli dopraviť zo železničnej stanice a kedy je približný návrat. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pokyny zasielame klientom 7 dní pred termínom zájazdu. Nástupné miesto mávame na Bajkalskej ulici. Odchod odchod cca o 8,00 hod a návrat cca o 19 hod.

Adam

Kolko ma vyjde cena celeho vyletu aj so vstupmi diky?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň ceny vstupov

  • JASKYŇA S JAZEROM HINTERBRÜHL- Skupinové vstupné od 20 osôb cca 6 € (dospelí), skupinové vstupné od 20 detí cca 4,50 € (deti 4 – 14 r.), deti do 4 r. zadarmo , individuálne vstupné dospelí cca 9 €
  • DOM MORÍ- cca 14,20 € (dospelí), cca 6,50 €(deti 6–15 rokov), cca 4,40 €( deti 3–5 rokov)
Eva

Dobrý deň. Chcela by som ísť s tromi deťmi. 6,3 a 1,5 rocne? Myslite te je to vhodne? Aj pre to najmenšie? Ďakujem. Ako dlho asi trva cesta z BA?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, cesta z BA do Viedne je hodinu. Zájazd je vhodný pre 6 aj 3 ročné dieťa. Dieťa 1,5 ročné by sme neodporúčali. je to celodenný výlet. Upozorňujeme že každá osoba musí mať svoj cestovný pas.

Petra

Dobryden pisete trasa zeaj bystrica,alev nastupnych miestach nie je uvedena.bolo bymozne nastupit aj v BB aje tento vylet vhodny zo skusenosti aj pre 6rocne dieta?dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń v termíne 18.3.2017 sú nástupné miesta NI SERED TT BA. Zájazd určite je vhodný pre 6 ročné dieťa

Janka Velsmidova

Dobry den,termin bude iba 18.3.?
Neskor nebude?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň, momentálne k dispozícii len termín 18.3. po vypredaní bude pridaný nový termín

renata

Dobrý deň,mala by som záujem na dva vouchery,pre mna a priatela,no je na invalidnom vozíku…vedel by sa dostat do autobusu?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deń pani Renata, prosím informujte sa priamo v Ck 0911692269. Naše autobusy však nemajú bezbariérový nástup

Danka

Dobry den. V akom case a z akeho miesta sa odchadza z Bratislavy? Dakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň pani Danka, klientom posielame 7 dní pred odchodom pokyny k zájazdu. Odchod z BA je plánovaný na 8,30 hod.

Pavol Polanský

V akých termínoch sú tieto zájazdy? Odkiaľ sa odchádza, žijeme s rodinou v Rohovciach, okres Dunajská Streda.

Ďakujem Pavol Polanský

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deň pán Polanský nástupné miesta sú
Bratislava – bez príplatku za nástupné miesto
Trnava – príplatok za nástupné miesto 5€
Sereď – príplatok za nástupné miesto 5€
Nitra – príplatok za nástupné miesto 5€

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore