Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Poznávací zájazd na 4 dni do Amsterdamu a na výstavu kvetov Keukenhof

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Jarmila Lobotková

Dobrý deň, dostala som pokyny k zájazdu do Amsterdamu v termíne 20.4– 23.4. 2017. Mám zakúpené 4 poukazy, ale nesedí mi program a dĺžka pobytu. Ja mám zakúpený 4-dňový pobyt a inštrukcie som dostala na 5 – dňový. Okrem toho my máme v programe najskôr výstavu kvetov a na druhý deň skanzen. V pokynoch je to opačne. Čo máme teraz robiť?

STARTRIP s.r.o.

dobrý den prosím prekontrolujte si pokyny, nakoľko máte zaslané pokyny od 20.4.-23.4.2017 čo je 4 dňový. Program zájazdu je prehodený, avšak plne zachovalý so zakúpeným programom. z našej strany to máte úplne v poriadku.

Patricia

Dobry den zaujimalo by ma kedy pridu blizsie pokyny o zajazde, kedze za 6 dni je odchod a nic sme nedostali zatial na email. Dakujem

STARTRIP s.r.o.

pokyny boli klientom odposlané. kontaktujte prosím ck mailom alebo telefonicky 0911594464 v utorok a pokyny Vám prepošleme

Gabriel

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, kedy je plánovaný odchod z BA?
Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

Dobrý den odchod z BA plánujeme cca 18 hod

Evs

Dobry den nemate volne aj ine terminy?

STARTRIP s.r.o.

žiaľ voľný máme už len termín 4.5.-8.5.2017

D. Bogyová

Dobrý deň ja by som sa rada informovala kedy (o koľkej) je naplánovaný odchod zo SR konkrétne z Nitry. Za odpoveď vopred Ďakujem Bogyová

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň, odchod z NI je plánovaný na 14 hod.

Juro Sch

a čo ide z východu?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń v termíne 4.5. – 8.5.2017 máme z východu 5 dnový zájazd Amsterdam, výstava kvetov Keukenhof a Brusel a v termíne 27.4. – 1.5.2017 Amsterdam mesto slobody, výstava kvetín Keukenhof a Bruggy mesto waflí a čokolády. Oba zájazdy máme v akciovej cene 179 EUR / osoba. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať 0911594464

Gabriela

Dobry den, chcem sa spytat ci je aj iny termin. Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń pani Gabriela, v ponuke máme aj 5 dnové termíny. kontaktujte CK 0911594464

Andrea

dobrý deň,
prečo v príplatkoch máte spomenutý aj Brusel. Zájazd sa koná aj do Belgicka?

STARTRIP s.r.o.

4– dnový zájazd nemá v ponuke Brusel. Návšteva Bruselu je v programe 5 dňového zájazdu

Magdaléna Janeková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či nie je možný odchod aj z Banskej Bystrice a ak áno, za akých podmienok.
Ďakujem
Magdaléna Janeková

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deń pani Janeková, zájazd do Amsterdamu máme z BB v termíne 10.5. – 14.5.2017. V prí­pade záujmu sa prosím informujte v CK 0911594464

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore