Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Regeneračná kúra na vlasy so strihom alebo ombré, sombré alebo melír so strihom

4,4 / 5 Perfect Style Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Terezz

Dobrý deň, Keď mám gaštanové vlasy po cca lopatky, stačila by na sombré jedna procedúra = jeden kupón? Vopred ďakujem za odpoveď.

Perfect Style

Dobrý deň,
pokiaľ chcete iba zosvetliť pramene alebo spodok vlasov, mala by stačiť jedna procedúra. Závisí to ale od odtieňa a typu vášho vlasu. Pre bližšie info kontaktujte prosím náš salón telefonicky.
S pozdravom PERFECT STYLE

Terezz

Dobrý deň,
Keď mám gaštanové vlasy po cca lopatky, stačila by jedna procedúra = jeden kupón?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Lenka

Dobrý deň, mám čierne vlasy cca po kríže, zahŕňa táto zľava aj možnosť stiahnutia farby na tmavohnedú a svetlé ombré? Aký príplatok by bol v takomto prípade?

Perfect Style

Dobrý deň,
v tomto prípade ide o najkompliko­vanejšiu formu ombre. Niekedy je nutné pre krajší efekt procedúru absolvovať 2×. Prosím kontaktujte nás telefonicky a celý postup vrátane kalkulácie Vám vysvetlíme.
S pozdravom
tím PERFECT STYLE

Naďa

Dobry den.Procedura ombre,sombre,melir zahrna aj farbenie alebo to treba specialne doplatit?dakujem

Perfect Style

Dobrý deň,
pokiaľ si prajete samostatné farbenie, nemusíte nič doplácať. Pokiaľ ale máte záujem o kompletné nafarbenie a do toho ešte ombre, je tam malý príplatok. Závisí to ale od dĺžky vlasov a náročnosti farbenia. Pre presnú kalkuláciu nás prosím kontaktujte telefonicky.
S pozdravom
tím PERFECT STYLE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore