Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Makrá a VBA pre MS Excel – šesťmesačný kurz s certifikátom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Miroslava

Dobry den, chcem sa spytat, kurz dokoncim, tak certifikat mi pride automaticky mailom alebo si ho treba vyziadat? dakujem

Easy Excel

Dobrý deň, pani Miroslava. Certifikát si po dokončení kurzu treba vyžiadať. Stačí, keď nám napíšete na info@easyexcel.sk

Stano

Mozno vyuzit poznatky aj v inych programoch napr. Apache OpenOffice ci Libre Office?

Easy Excel

Dobrý deň,
Niektoré základné poznatky programovania môžete využiť aj v iných programoch, avšak samotné programovanie vo VBA sa líši od Vami spomenutých programoch (programovacia logika je podobná, avšak VBA kód by bolo treba prepísať na to, aby pracoval správne v OpenOffice). Preto ak máte záujem sa naučiť programovať v vyslovene v týchto programoch radšej siahnite po kurzoch týchto programov. Prajeme pekný víkend!

E

Čo je podmienkou pre získanie certifikátu?

EasyExcel.sk

Dobrý deň, certifikát získate po prejdení všetkých lekcií. S pozdravom

Dárius

Dobrý deň,
čo znamená 6 mesačný kurz? videá budú zobratované len v presne daných časoch alebo budú mne prístupné po dobu 6 mesiacov.. je možné si video prejsť aj viac krát pokial by tam bola mnenezrozumitelna tema?
Dakujem

EasyExcel.sk

Dobrý deň, Ďakujeme za otázku. Budete mať k videám 6 mesiacov prístupu, a to kedykoľvek chcete 24h denne, koľko krát chcete. Teda samozrejme, lekciu, ktorý si budete potrebovať s vrámci 6 mesiacoch môžete prejsť/pozrieť koľkokrát chcete. Prajem pekný deň.

Eclipse

Píšete, že:
Zdarma si môžete pozrieť niekoľko z týchto videí, aby ste vedeli, ako to vyzerá – stačí sa zaregistrovať na www.easyexcel.sk
Ja som sa zaregistroval a ZDARMA som nevidel jedno video!

EasyExcel.sk

Dobrý deň, Po registrácii musíte kliknúť na tlačidlo kurzu, o ktorý máte záujem. Zaskrolujete trochu nizsie a nájdete štruktúru kurzu ako aj náhlad na niektoré videá. Priamy odkaz:
http://www.easyexcel.sk/p/komplentny-kurz-vba
S pozdravom

Jana

Dobry den, je mozne zakupit voucher dnes a uplatnit ho 29.4.2017 teda tesne pred ukoncenim?

EasyExcel.sk

Dobrý deň Jana,

Áno, môžete. Ešte lepšie, keď nám voucher prepošlete hneď po kúpe a napíšete, že s kurzom chcete začať od napr. 1. Mája. S pozdravom

Filip

Dobrý deň, chcem sa opýtať je tento kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov?Za ochotu ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno, tento kurz je vhodný aj pre začiatočníkov.
Prajem Vám pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore