Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rumunsko – Tajuplná Drakulova Transylvánia! Bez ďalších príplatkov za nástupné miesta!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
renata majzlanova

Zdravím Vás,mám dotaz,mali by sme záujem o velkonočný pobyt, ak by náhodou niekto stornoval zájazd,možete nás registrovat ako náhradu?

CK Agama

Dobry den,

Samozrejme mozeme. Poslite nam prosim Vas kontakt na nasu mailovu adresu.

Pekny den.

Adrian

Dobry den mozete mi poslat foto z ubytovania? A ako je to s volnym casom ked budeme chciet ist si popozerat a posediet si niekde v meste?Dakujem

CK Agama

Dobry den, ano mozeme len nam poslite Vasu mailovu adresu. Prvy den v Rumunsku bude vecer volno, druhy den bude volno aj na obed aj vecer a treti den na obed. Pekny den.

ika dumanová

prosím, ešte 1 otázka k zájazdu do Rumunska-21.6: o koľkej večer sa odchádza z Bratislavy?
ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, odchádzať sa bude medzi 22:00 – 23:00. Presné informácie dodáme týždeň pred zájazdom. Pekný deň.

ika dumanová

Prosím, máte uvedený termín: 21. – 25.6, ale v programe píšete : odchod vo večerných hodinách vo štvrtok???
ďakujem
dumanová

CK Agama

Dobry den, to sa tyka prveho terminu pocas Velkej noci, ktory zacina vo stvrtok. Na ponuke su dva rozdielne terminy zajazdu – treba sa drzat datumu. Pekny den.

Vlado

Dobrý deň
Chcel by som vedieť orientačne plán cesty : z Bratislavy cez HU a podobne kde sa ako dlho zržíme poprípade aký čas bude na prehliadky a pod. Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,
plán cesty je ako ste písali z Bratislavy cez Maďarsko do Saliny Turdy, cesta trvá cca 13 hodín aj s prestávkami. Čas prehliadok sa bude následne odvíjať podľa toho, kedy autobus dorazí do Saliny Turdy. Čiže sa bude vychádzať z aktuálnej situácie, pretože každý raz je to inak. Všetky informácie aj časy Vám podá na mieste sprievodca. Pekný deň.

Frenk

Pekný deň prajem,
V ktorých mestách sa plánuje ubytovanie a zaujímal by ma aj konkrétny hotel, aby som si vedel odkontrolovať kvalitu ubytovania.

CK Agama

Dobrý deň, ubytovanie bude v Brašove a názov hotela neposkytujeme z konkurenčných dôvodov. Ak máte záujem pošlite nám mail a my Vám pošleme fotky priamo zo stránky hotela. Pekný deň.

AB

Dobry den,prosim vas v dvojlozkovych izbach su manzelske postele,alebo samostatne ? Dakujem

CK Agama

Dobry den, su manzelske aj samostatne, pri rezervacii nam mozete napisat ake postele by ste chceli. Pekny den.

AR

Je možnosť vstupy platiť v eurách alebo musím mať zamenené peniaze? Prípadne je tam možnosť platiť kartou?

CK Agama

Dobry den, eurami sa vstupy platit nedaju a kartou to tiez nie je velmi mozne. Je potrebne mat preto zamenene peniaze, resp. si ich mozete zamenit priamo v Rumunsku. Pekny den.

JG

Zaujíma ma, či sa navštívených hradoch (aj v interiéroch) môže fotografovať.
Ďakujem.

CK Agama

Dobry den, moze sa vo vsetkych ale na Pelesi sa za to plati. Stoji to vsak za to. Pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore