Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Romantický pobyt v hoteli Grand MATEJ*** v Banskej Štiavnici

4,0 / 5 Hotel Grand Matej Banská Štiavnica (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jarmila

Koľko by som doplacala za raňajky pre 13 ročné dieťa?

Hotel Grand Matej

Dobry den, ranajky pre 13 rocne dieta su 4 €. S pozdravom, recepcia

Jarmila

Dobrý deň,je v cene pobytu zahrnutý aj vstup do fitnes? A aké služby sú zahrnute v cene prístelky pre dieťa 13,50€…strava aj vstupy??

Hotel Grand Matej

Dobry den, v cene pobytu je zahrnuty 2 × 1 hodinovy vstup do wellness centra/finska sauna a jakuzzi/. Fitnes sa v hoteli nenachadza. Poplatok za dieta 13,50 € je len za pristelku. Ranajky sa doplacaju zvlast. Vstup do wellness ma dieta v sprievode rodicov gratis. S pozdravom, Recepcia

Biba

Dobrý deň, máte ešte voľný termín od 17.11 do 19.11.2017 na dvojlôžkovú izbu?

Hotel Grand Matej

Dobry den, zial tento termin uz je obsadeny. Volny termin mame od 1. –3.12.2017 .S pozdravom, recepcia

Katka

Dobrý deň, máte ešte voľnú dvojlôžkovú izbu + psík 27. – 29.10.2017? Ďakujem.

Hotel Grand Matej

Dobrý deň, áno v tomto termíne máme ešte voľné. V prípade, že chcete urobiť rezerváciu, kontaktujte prosím recepciu hotela na recepcia@grandmatej.sk

Jana

Dobrý deň, chcem sa spýtať či máte voľný termín od 19.10 do 22.10

Hotel Grand Matej

Dobry den, tento termin zial obsaden. Volny je termin 27. – 29.10.2017. S poz­dravom, recepcia

Jaroslav

Dobrý večer. Máte voľné kapacity v termíne 13. 10. – 15. 10.? Dakujem :)

Hotel Grand Matej

Dobry den, uvedeneny termin sa nam uvolnil, takze je tam moznost ubytovania. S pozdravom, recepcia

Marek

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte ešte voľné kapacity v termíne od 6. do 8.10. a ktorý deň pobytu by bola tá večera v cene voucheru a súkromné wellnes. Ďakujem.

Hotel Grand Matej

Dobrý deň,

žiaľ v tomto termíne je náš hotel už obsadený. Budeme veľmi radi, ak si vyberiete akýkoľvek iný októbrový víkend. S pozdravom, recepcia hotel Grand Matej

Zuzka

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či máte ešte voľné kapacity v termíne od 6. do 8.10. a ktorý deň pobytu by bola tá večera v cene voucheru a súkromné wellnes. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na grandmatej@grandmatej.skalebo telefonicky +421 45 692 12 13. Prajem Vám pekný deň

Mária

Dobry den,


je u Vas mozne ubytovanie na 2–3 dni aj s malym psikom (10kg) – ak ano v akej sume za noc,


Dakujem

Hotel Grand Matej

Dobrý deň, áno samozrejme je to možné. Príplatok za psíka je 10,0€ / 1 noc a keďže sme dog firendly hotel, na izbe bude pre psíka pripravená aj miska s vodou, granulkami a uteráčik na labky, s pozdravom, recepcia

Viera Sebínová

Dobrý deň, mám záujem o 3 noci okolo 28.8.-2.9. 2017 Koľko by to stálo?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher zakúpený na našom portáli môžete využiť v období 1. 10. – 15. 12. 2017. Vo Vami požadovanom termíne sa cena riadi bežným cenníkom hotela. Voucher nie je možné uplatniť.

Pekný deň.

Viliam Kaštiak

Dobry den nemate v ponuke aj nejaky skorši termin…august­..dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

v ponuke je možný iba pobyt v období 1. 10. – 15. 12. 2017. V auguste nie je možné voucher využiť.

Pekný deň.

Peter Bočko

Dobrý večer chcem sa spýtať či máte voľný termín pre dve osoby na víkend od 28.4. do 30.4. 2017
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
ohľadom zistenia dostupnosti voľných izieb vo Vami vybranom termíne, kontaktujte prosím priamo hotel emailom na grandmatej@grandmatej.skalebo telefonicky +421 45 692 12 13.
Prajem Vám pekný deň

Peter Peter

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať že či vo vašom balíku „polpenziaje“ je aj druhá večera? Alebo je v ňom iba jedna večer a dva krát raňajky.
Dakujem pekne Peter

Hotel Grand Matej

Dobry den pan Peter,v baliku su 2× ranajky a 1× romanticka vecera s flasou vina (predjedlo,hlavne jedlo,dezert,flasa vina)
V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat.
S pozdravom recepcia Hotela Grand Matej

Ivan Segeda

Pýtal som sa preto, že v ponuke Zľavomatu máte uvedenú možnosť predĺžiť si pobyt zakúpením viacerích kupónov. V tom prípade by som uvítal túto možnosť, pretože by som mal záujem o 2× 3-oj dňový pobyt, teda na 5 dni, od pondelka do piatku, v požadovanom termíne. Keďže píšete, že v podstate polpenziu poskytujete len od štvrtka do nedele, vedeli by ste mi navrhnúť, resp. poradiť nejakú inú alternatívu, ktorá by bola pre nás, čo sa týka dostupnosti od Vášho hotela , čo najlepšia. Vaša ponuka ma oslovila viac menej kvôli psíkovi, keďže okrem možnosti ubytovať sa s ním, aj služby navyše, ktoré sa mi zdajú naozaj pekné a zaujímavé – proste, mohol by si to užiť aj ten náš havkáč :-)))

Ďakujem za odpoveď, ak by bolo potrebné písať priamo na hotel, dajte vedieť,

Ivan Segeďa

Hotel Grand Matej

Dobrý večer pán Segeda, samozrejme si pobyt môžete predĺžiť zakúpením dvoch kupónov. Pobyt obsahuje raňajky, ktoré Vám vieme poskytnúť v hoteli každý deň a čo sa týka 1× slávnostnej večere, pri dvoch zakúpených kupónoch 2× slávnostná večera, vieme Vám ponúknuť napríklad vo štvrtok slávnostný obed pre 2 osoby a slávnostnú večeru pre 2 osoby alebo vo štvrtok slávnostnú večeru a v piatok slávnostný obed. To stačí, keď sa rozhodnete aj pri príchode. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom recepcia Hotela Grand Matej

Ivan Segeda

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je možný tento pobyt aj na 5 dní, pre dvoch dospelých + 1× 11 ročné dieťa + cca 8 kg psík. Jednalo by sa nám o pobyt v termíne 27.2.-3.3.2017
Ďakujem,

Ivan Segeďa

Hotel Grand Matej

Dobry den pan Segeda,
Pobyty su viac menej vikendove tada tie 3 dni (2 noci) kedze momentalne mame restauraciu otvorenu od stvrtku do nedele.
Za pristelku pre dieta by bol doplatok 13,50 Eur/noc. Za psika je priplatok 10 Eur.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore