Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zámok Schönbrunn a najstaršia ZOO v Európe

4,7 / 5 CK Agama Viedeň - Rakúsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Romana

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci je nutne ist na prehliadku zamku aj Zoo, ci by sa jednoducho nedalo len vysadit nas niekde v centre a mali by sme svoj program a potom by ste nas uz len vyzdvihli?

CK Agama

Dobrý deň, na zámok a do ZOO nie je povinnosť ísť, pokojne môžete mať aj vlastný program. Neviem Vám však povedať, či autobus pôjde priamo cez centrum (určite sa mu bude snažiť vyhnúť a ísť čo najkratšou cestou k Schonbrunnu). Ale môžete ísť od Schonbrunnu do centra a potom prísť naspäť. Pekný deň.

Alena

dobrý den,

chcela by som sa opýtat odkial je odchod z Bratislavy a o kolkej – kde je pristavený autobus. Ako sa dá poistit – postup.

CK Agama

Dobry den, odchod je CCA o 8:45, Bajkalska ulica, parkovisko medzi 3 vezami a Hant arenou. Na jednodnove zajazdy cestovne poistenie nerobime – treba sa poistit indivudualne. Pekny den.

Martina

Zámok Schönbrunn a najstaršia ZOO v Európe

Dobrý deň, zostali voľné len 2 ks, neodhlásil sa niekto? potrebovala by som kúpiť 3 ks. ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ zatiaľ nie. Určite sa niekto odhlási ale to Vám samozrejme na 100% nevieme potvrdiť. Pekný deň.

Patrícia

…pokiaľ by sme nešli do zámku, do koľkej vieme byť v zoo? Radi by sme totiž videli kŕmenie zvierat, ktoré je až neskôr poobede. Ďakujem za Váš čas.

CK Agama

Dobrý deň, oficiálny odchod domov je cca o 17:00. Takže do nejakých 16:45 môžete byť v ZOO. Pekný deň.

Patrícia

Dobrý deň, poprosím Vás o informáciu o približnom časovom rozpätí (od-do), ktoré bude vyhradené pre samotnú prehliadku zoo. Ďakujem. Prajem príjemný deň.

CK Agama

Dobry den, casovo to vychadza cca 10:30/11:00–14:40 ak by ste sli skupinovo do zamku. Ak nie tak samozrejme dlhsie. Pekny den.

Ľubica

mám záujem o zájazd v termíne 9.9.2017, zaujíma ma o koľkej je odchod z Nitry aj Bratislavy . Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, odchod z Nitry je cca o 7:15 a z BA cca o 8:45. Pekný deň.

Mishelina

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či môžu cestovať aj malinké deti, do dvoch rôčkov, vačšinou nikde také malinké neplatia, ale az staršie, ako to je u Vás? ak môžu cestovať, stačí si kupiť lístok pre dvoch dospelých? vidím síce diskusiu, ale to sú už predsa staršie detičky. Ďakujem Vám

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ u nás sa platí za každé obsadené miesto v autobuse plná suma zájazdu, pričom nezáleží, kto tam sedí. Každé dieťa aj to najmenšie musí mať samostatnú sedačku v autobuse, nemôže Vám sedieť na kolenách, musí byť aj riadne pripútané. Potom majú ale deti zľavy na vstupnom, resp. neplatia nič v ZOO a Schonbrunne. Pekný deň.

Petra

Dobry den
Poprosim o info
Ked som kupila voucher na 9.9. Je to mozne prehodit na 12.8.?
A este jedna otazocka z toho parkoviska co sa odchadza je tam mozne nechat zaparkovane auto na cely den?
 Dakuje

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ prehodiť voucher na skorší termín sa nedá, máme už plný autobus. V systéme nevidíme, že by boli kupóny z 9.9. zakúpené na Vašu osobu. V Nitre sa dá parkovať na nástupnom mieste zadarmo, v Bratislave sa platí. Pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, zaujímali by ma voľné termíny? Budú aj začiatkom augusta?

CK Agama

Dobrý deň, začiatkom augusta máme termín 12.8. Ďalšie termíny sú zatiaľ v riešení. Pekný deň.

Stanka

Dobrý deň, kedy je odchod z Nitry a kde je nástupné miesto? Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň, 7:15 Nitra – parkovisko pred atletickým štadiónom (Hotel Olympia) Pekný deň.

Jana

Keďže je návšteva ZOO individuálna nebudeme mať výhodu skupinoveho vstupného?

CK Agama

Dobry den, samozrejme mate skupinove zlavnene listky. Bezne stoji vstup do ZOO 18,50 pre dospeleho. Vstupenky kupuje sprievodca na zaklade skupinovej rezervacie. Pekny den.

Andrea

Dobrý den ak s te z Nitry a mate spoločnosť Nitriansku autobusovu z akeho dovodu sa plati z Nitry priplaok a z ba uz nie ?

CK Agama

Dobrý deň, kalkulácia na autobusy sa robí štandardne s odchodom z Bratislavy (robia to tak všetky cestovné kancelárie s poznávacími zájazdmi) a cesta z Nitry sa k tejto cene pripočítava. Keby máme odchod len z Bratislavy do Viedne a naspäť, tak dopravca nám cestu bez zákazníkov z Nitry do Bratislavy a z Bratislavy do Nitry nepočíta a platíme len Bratislava – Viedeň – Bratislava. Preto ten príplatok za nástup z ostatných miest. Pekný deň.

Zuzana

Dobry vecer,
chcem sa spytat ohladom tej zmluvy to posielate emailom alebo ako to prebieha ? Dakujem .

CK Agama

Dobry den, ano, ked nam poslete vouchery na rezervaciu obratom Vam mailom posleme zmluvu. Pekny den.

Lucia Valová

Dobrý večer, chcem sa spýtať ako dlho trvá zaslanie voucheru po zaslaní penazí?

CK Agama

Dobry den, ihned ako ma zlavomat Vasu platbu na ucte posiela vouchery. Prevod do inej banky trva cca dva dni. Pripadne vouchery mate uz na maily ale su zaradene pod reklamou ci spamom. Pekny den.

gina

Koľko minút trvá prehliadka zoo a koľko prehliadka zámku?

CK Agama

Dobry den, prehliadka Zoo je individualna cca 3–4 hodiny a prehliadka zamku cca hodinu. Pekny den.

Erika

Dobry deň chcela by som sa spýtať prečo nie sú nastupne miesta aj z východného Slovenska. Aj vychodniari by sli radi

CK Agama

Dobry den, sme cestovna kancelaria z Nitry rovnako mame partnersku dopravnu spolocnost z Nitry. Je pre nas neekonomicke posielat autobus na vychod, priplatok za nastup by bol ovela vyssi ako samotna cena zajazdu. To uz radsej sadnite na vlak a nastupte v Bratislave ako to robia vsetci nasi zakaznici z vychodneho Slovenska. Pekny den.

Ladislav

dobry den, chcem sa spitat treba tam aj pas pre dospeleho a dieta. Ako to je Dakujem

CK Agama

Dobry den, dospelej osobe staci obciansky preukaz, kazde dieta do 15 rokov musi mat pas. Pekny den.

Renca

Dobry den,mam priatela vozickara,autobus je bezbarierovy?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ tieto zájazdové autobusy nie sú bezbariérové, resp. dopravná spoločnosť takým ani nedisponuje. Pekný deň.

Danka

Dobry den, chcem sa opytat kedy je predpokladany odchod z Bratislavy a z akeho nastupneho miesta. A planovany prichod. Dakujem.

CK Agama

Dobrý deň,
odchod z Bratislavy je plánovaný na cca o 8:45, Bajkalská ulica, parkovisko medzi 3 vežami a Hant arénou. Príchod je plánovaný cca o 19:00 – 20:00. Pekný deň.

Zuzana

dobry den, chcem sa spitat ak by sme isli 2 dosp a 2 deti 10 a 6 rokov co by nas to stalo. Nasup by bol v Bratislave

CK Agama

Dobrý deň, cena zájazdu je 15,90 /1 osoba na dieťa aj dospelého. Cena by bola 4 × 15,90 = 63,60. Pekný deň.

alica bukovinská

ano ta e mail adresa je moja

alica bukovinská

Je v cene zahrnutá aj prehliadka interiéru zámku s výkladom?

CK Agama

Dobry den, v cene zajazdu nie je zahrnute vstupne ani do zamku ani do zoo. Pekny vecer.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore