Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zájazd do Budapešti s návštevou Tropikária a prehliadkou mesta

4,7 / 5 CK Agama Budapešť - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Mastič

Dobrý deň, mali ste v ponuke na zľabomate termín 30.9 a ďalší nebol uvedený. Budete ešte robiť daľšý termín pre tento zájazd? Ďakujem Mastič

CK Agama

Dobry den, planujeme vianocne zajazdy do Budapesti v decembri. Pekny den.

Samko

Dobrý den, chcel by som sa spýtať na predpokladaný odchod a príchod z BA a to čo sa tyka dátumu 30.09.2017 v so­botu. Bude dostatočný čas na nejake posedenie v reštaurácii, teda čo sa týka stravovania? Ďakujem…Pekný deň

CK Agama

Dobrý deň, predpokladaný odchod je 8:00 a príchod okolo 20:00. Na obed máte cca 30 – 45 minút, podľa toho ako rýchlo si obehnete Tropikárium. Pekný deň.

Klaudia Ianos

Dobry den,
chcela som sa spytat, ci je v Budapesti aj nejaky cas rozchod.
Ci je treba menit HUF, ked sa da platit bezne aj v EUR.
Dakujem velmi pekne

CK Agama

Dobrý deň, rozchod budete mať v obchodnom centre Campona, kde je Tropikárium, obchody a tiež je tam možné naobedovať sa. A ak budete mať dobrý čas aj na Hradnom vrchu bude rozchod. Zamieňať peniaze je potrebné aspoň na vstupné do Tropikária, keďže sprievodkyňa zbiera peniaze v autobuse a kupuje lístky na základe skupinovej rezervácie so zľavou. Ostatné ako chcete – môžete platiť aj kartou. Pekný deň.

Martin Pešek

Zdravim,chcel by som sa opytat na tie ostatne doplatky do tych pamiatok.Nie su tam uvedene ani orientacne ceny a pod

CK Agama

Dobry den, vsetky pamiatky, ktore navstivite so sprievodkynou su zadarmo – okrem Tropikaria. Iba zeby ste chceli navstivit nejake muzeum na Hradnom vrchu – na to vsakvsak nebudete mat tolko casu dokladne si ho poprezerat. Preto sme tam ceny radsej nedavali. Pekny den.

EvaFour

Dobrý deň, objednala som si zájazd do Budapešti na 26.8.2017 – posledné dve miesta. Platím bankovým prevodom, ako si môžem rezervovať tento termín? V septembri nám nevyhovuje. Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, zájazd máte automaticky rezervovaný na zľavomate, nikto iný si ho kúpiť nemôže a čaká sa na zaplatenie. Keď budete mať vouchery tak urobíte rezerváciu u nás. My v systéme vidíme, že vouchery čakajú na zaplatenie, tým pádom očakávame rezerváciu a miesta nikomu už nepredávame. Pekný deň.

Sasa

Dobry den, su prosim niekde zverejnene terminy zajazdov (napriklad na jul-august)? Organizuju sa aj cez vikend? Dakujem

CK Agama

Dobrý deň, termíny sú zverejnené priamo v ponuke na zľavomate – najbližší termín je 26.8. a potom bude až koncom septembra. Tento zájazd sa robí len v sobotu. Pekný deň.

Michaela Vajdova

Dobrý deň chcem sa opýtať stačí občiansky preukaz či treba pas ďakujem

CK Agama

Dobry den, staci Obciansky preukaz. Pekny den.

Mgr.Mária Macúchová

Dá sa nastúpiť aj v Košiciach?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ nie, nástupné miesta sú len Nitra, Sereď, Trnava a Bratislava. Pekný deň.

Ivana

Dobry den, chcela by som sa spytat na autobus? je klimatizovany?
Dakujem

CK Agama

Dobry den, samozrejme. Ine ani nepouzivame. Pekny den.

martina

Dobrý den, rada by som sa spýtala na odchod a príchod z mesta Nitra, dakujem :)

CK Agama

Dobrý deň, odchod z Nitry je cca o 6:30 a príchod okolo 19–21 podľa aktuálnej dopravnej situácie. Pekný deň.

Lubica Jančárová

Dobrý deň, môžem si zobrať so sebou maličkého psíka 2,2 kg?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ to nepôjde. Aj keby nám to dopravca povolil, do Tropikária Vás so psíkom nepustia. Ale myslím, že aj dopravca by protestoval. Za pochopenie ďakujeme. Pekný deň.

Ingrid

Dobrý deň, koľko trvá cesta z Ba do Budapešti a organizujete zájazd aj medzi 17 a 21.7.2017? Vdaka

CK Agama

Dobry den, cesta trva 3–4 hodiny podla aktualnej dopravnej situaciesituacie. Bohuzial vtedy termin nemame. Pekny den.

Jozef Hudák

Odpoveď na môj koment k zájazdu do Budapešti..

Dobrý deň,chcel by som sa ospravedlniť za moju nepozornosť..Naozaj to nepatrilo vašej cestovnej kancelárii,ale ( Cestovná kancelária ADRIA TRAVEL) ..
EŚTE RAZ SA OSPRAVEDLNUJEM

Odpoveď na môj koment k zájazdu do Budapešti.....

CK Agama

Dobry den, dakujeme za objasnenie. Pekny den.

Jozef Hudák

Dobrý deň,včera sme sa vrátili z Budapešti a bolo krásne,ale poprosím aby ste pri prenajímaní dopravcu preverili stav autobusu..My sme išli 5hod 40 min. k Tropicáriu.­.Autobus poskytnutý na zájazd dňa 3.6.2017 je vhodný pre študentov na zemiakové brigády a nie pre platiacich zákaznikov.Kli­matizácia bola katastrofálna -v autobuse bolo asi 50 stupňov a všetci sme boli spotený ako po kúpeli…To čo jemne vialo nad hlavou nemalo nic spoločné s klimatizáciou..

CK Agama

Dobry den, prepacte, ale myslime, ze ste chceli pisat inej cestovke. My sme 3.6.2017 mali zajazd do Viedne. Zajazd do Budapesti sme mali 20.5. a najblizsie bude 8.7.2017. Autobusy, ktore my pouzivame maju funkcnu klimu a pouzivame len zajazdove autobusy vyssej triedy. Pekny den.

Biba

Dobrý deň. Píšete že v cene voucheru je zahrnutá aj návšteva tropicaria. Nižšie je však napísané že cena tropicaria je 7 e na osobu. Dopláca sa teda alebo je to zahrnuté v samotnom voucheri? Ďakujem :)

CK Agama

Dobry den, v cene voucheru je navsteva obchod.centra, kde je Tropikarium ale nie samotna vstupenka. Takze za vstup sa doplaca na mieste. Pekny den.

Mária

Koľko trvá návšteva Tropikária a koľko samotná prehliadka so sprievodcom?
Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, návšteva obchodného centra Campona, kde je Tropikárium trvá cca 2,5 hodiny a prehliadka mesta trvá cca 3 hodiny. Pekný deň.

Ingrid Pečnerová

Dobrý deň,kedy je odchod a príchod do TRNAVY

CK Agama

Dobrý deň, odchod z Trnavy bude cca 7:15 a príchod cca po 20:00. Pekný deň.

Ivana

Viete prosím o koľkej cca bude odchod z Nitry?

CK Agama

Dobry den, priblizny odchod z Nitry bude cca 6:30. Pekny den.

Daniela VK

Dobrý deň, aj pre dieťa vo veku 4 rokov je potrebné zakúpiť zájazd, pretože v podmienkach nemáte uvedenú možnosť vziať ho so sebou. Ďakujem.

CK Agama

Dobry den, zo zakona kazda osoba musi sediet na samostatnom sedadle a za kazde obsadene sedadlo sa plati plna suma zajazdu. Nie je teda mozne zobrat dieta na Zajazd zadarmo. Pekny den.

Renáta

Dobrý den možem sa spýtat kedy sa odchadza z Bratislaiy a kedy sa vracia
z Budapešti tento zájazd Zájazd do Budapešti s návštevou
Tropikária a prehliadkou mesta
Rýchla odpoveď:
Vaša odpoveď všetkým

CK Agama

Dobrý deň,

predpokladaný odchod z Bratislavy je cca o 8:00 a príchod cca medzi 19:00 – 20:00.

Pekný deň.

Jadranka Savičová

Dobrý deň. Mohla by som sa spýtať či je možné, aby išli dve deti (17-ročné) na zájazd (do Budapešti) bez dozoru rodičov?

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ to si pani sprievodkyňa nevezme na zodpovednosť, je potrebné mať aspoň jednu osobu nad 18 rokov so sebou, ktorá bude za Vás zodpovedať. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore