Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Krakow, Osvienčim a raj zážitkov v bani Wieliczka

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Mária

Dobrý deň, termín 20.5.- 21,5. 2017 je možné ešte dnes objednať? Aj pre 3 osoby? Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń žiaľ nie termín 20.5.-21.5.2017 je plne vypredaný. voľné miesta máme v termíne 17.-18.6.2017

Ivana

Zaujímam sa o termín 20.05.2017, chcela by som vedieť o ktorej je naplánovaný vstup do Osvienčimu. Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

žiaľ termín je vypredaný

Ivana

Dobrý deň, prosím vás na ktorú hodinu je naplánovaný vstup do Osvienčimu, ako dlho trvá prehliadka a bude v slovenskom jazyku?

STARTRIP s.r.o.

O ktorý termin sa zaujímate? Prehliadka trvá 3–4 hod. Sprievodca je v slovenskom resp. V českom jazyku.

De niska

Dobry den, kedy a odkial je odchod/prichod z ba ? pretoze niesme odtial tak aby sme vedeli ci sa mame ako dostavit. dakujem

STARTRIP s.r.o.

odchod z BA je cca o 3 hod a návrat cca o 22 hod

Marika

Dobrý deň, v prípade že by som chcela ísť sama je možné sa k niekomu pridať na izbu, aby som to nemusela preplácať?

STARTRIP s.r.o.

prosim informujte sa ohľadne tejto požiadavky priamo v CK . zajazdy@startrip.sk

Zuzana Gaľová

Bol by mozni nastup aj v PO ak si zvolim druhu trasu?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý den áno nástup v PO je možný

Maria

Dvoj dnovy zajazd do Krakowa,Osviencimu medzi 24 julom a 2 augustom.Prosim dajte mi vediet ak su terminy planovane.Daku­jem Maria

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń v tomto termíne určite nebudeme zájazd do Krakova realizovať. termíny mávame do júna a potom v septembri

Adrian Sirotnik

dobry den,je možnosť ubytovania pre 2dospele osoby a dieta11r???

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń áno je možná aj trojlôžková izba

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore