Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Online jazykové kurzy podľa výberu!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Adriana

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, ak potrebujem dostatočnú kvalifikáciu pri výučbe, čítaní a písaní angličtiny level 12, stačilo by, ak by som úspešne zvládla na príslušnej úrovni Lerni a získala certifikát/ licenciu ? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Pekný deň Adriana,

odporúčam Vám obrátiť sa s touto otázkou priamo na poskytovateľa služby: info@lerni.us ; +48 713 332 423.

Patricia Chevall

Krásny dník.na vasu emailovu adresu som zaslala cislo voucheru pre ziskanie licencie k jazyk.kurzu. Voucher je platny dozajtra.nebude problem ak sa prihlasim aj neskôr ak mi pristupove údaje nestihnete zaslat? Ďakujem za odpoveď ☺

lerni.us

Dobrý deň,

Žiaden problém. Ak máte nejaký problém, kontaktujte nás na adrese help@lerni.us Váš problém vyriešime.

S Pozdravom

B

Dobrý deň. Zakúpila som si voucher, poslala som mail na info@lerni.us s číslom môjho voucheru a mailovou adresou, ale prihlasovacie údaje mi stále nedošli. Koľko dní bude ešte trvať kým mi tie údaje pošlú?

lerni.us

Dobrý deň,

Normálne trvá 2 dni. Ale hovorím so službou čo najskôr, že vám pošle kód.

S Pozdravom

Patricia

Dobry den, zakoupila som si voucher, pre studium spanielciny…chcem sa opytat dá sa vyučovat aj v Slovenskom alebo Ceskom jazyku? Nepozrela som si to predtym ako som zakoupila voucher. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

online jazykový kurz prebieha vo Vami vybranom cudzom jazyku. To znamená, že Váš kurz bude prebiehať v španielskom jazyku.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore