Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Klenot menom Paríž a krása zámku Versailles

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Francúzsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Ana

Viete prosím približne koľko hodín bude trvať cesta autobusom a dá sa niekde nájsť názov hostelu kde budeme spat alebo ich webstranka?

STARTRIP s.r.o.

cesta trva cca 16 hod. ubytovanie je zabezpečené v hoteloch s vlastným soc. zariadením na každej izbe

Anna

Dobrý den sme tri kamarátky tak sa chcem spýtat či možeme byt spolu na izbe alebo či tam su len po dvoch izby? :) Taktiež chceli by sme ist 1 den do disneylandu ale nemate to v programe tak ci je možné sa od vas oddelit? Taktiež ma zaujíma ,že či je nejaka doba po kúpe voucheru kedy sa ešte da zrusit vylet a či je vratenie penazi. ?

STARTRIP s.r.o.

Dobrý den je možné aj trojlozkova izba , môžete sa odpojiť od skupiny a navštíviť Disney, zájazd je možné stornovať

Zuzana Sotolarova

Dobry den v cene su vstupy,alebo vsetky vstupy si kupim na mieste,kam vsade si musim kupit vstup,dakujem

STARTRIP s.r.o.

v cene zájazdu nie sú žiadne vstupy

Nikolas Wágner

cena 169 euro je na jednu alebo dve osoby a termíny odchodu zaujima ma posledný augustový tyžden dakujem

STARTRIP s.r.o.

cena zájazdu je na osobu. V tomto čase máme voľné miesta aj v termíne 30.8.-3.9.2017

Michaela Tomčáková

Dobrý deň chcela by som sa informovať o návšteve Disneylandu čo všetko by sa muselo platiť a nejaký prehľad finančný ak mi to teda viete poskytnúť a taktiež či sa platia osobitne všetko vstupy na Eiffelovku atd. Ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

podrobné informácie čo cena voucheru zahŕňa a čo nezahŕňa nájdete priamo v ponuke. V dolnej časti ponuky sú informácie o príplatkoch.
Ak by ste mali ďalšie otázky k ponuke, kontaktujte prosím organizátora zájazdu STARTRIP s.r.o. (zajazdy@startrip.sk, +421 911 594 464).

Pekný deň.

Anička Bartošová

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať ak sa niekto v 4tý deň rozhodne pre Alternatívu A (prehliadka mesta) a niekto pre Alternatívu B (Disneyland) tak sa jednotlivý cestujúci rozvezú na jednotlivé miesta alebo sa uskutoční buď Alternatíva A alebo Alternatíva B?

STARTRIP s.r.o.

absolvované budú obe alternatívy programu

Peter Monosi

Dobrý deň včera sa uhradil zájazd no neprišiel mi potvrdenie .

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím v pondelok zákaznícku podporu zľavomatu. Ďakujeme

Janka

Dobrý deň,
z Bratislavy sa bude o kolkej odchádzať?
Bude nám umožnený aj volný program v meste?

Dakujem za odpoved :)

STARTRIP s.r.o.

samozrejme je možné si urobiť vlastný program

Zuzana

Dobry den…chcela by som sa spytat ako je to z ubytovanim 2 dospelych a 1 dieta 14 rokov?Stihli by sme termin 19.7–23.7?

STARTRIP s.r.o.

termín by ste stihli, je možná prísteľka na izbe

Jana

Dobry den. Nastupne miesto Kosice nebud, a este by som chcela vediet ci sa zajazd uskutocni aj v pripade ak sa cely nevypreda v termine 19–23.7. Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň zájazd v tomto termíne bude realizovaný.

Alena

Môže ísť moja 14ročná dcéra bez rodiča iba s jej 20ročnou sestrou?

STARTRIP s.r.o.

áno môže

Martin Pagac

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať na vstupy napr. na eiffelovu vežu, príp. do muzea a pod. si platím vstup? Vcene to asi nebude. Bude čas na výtup na vežu?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň vstupy nie sú v cene zájazdu. cena je cca 60 EUR / osoba

Nikola

Dobry den chcem sa opytay ci su este volne miesta v termine 19–23.7 pre 2 osoby a ci je moznot v ton termine nastupneho miesta Poprad.
A ci je moznost ze pojde jeden dospelym s jednym dietatom a ci pri t dieta potom plati taka ista suma.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń áno v uvedenom termíne máme voľné miesta a bude realizované nástupné miesto Poprad. Cena pre každú osobu je rovnaká

K

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či by bolo možné v dátume 31.5–4.5 nastúpiť na jednom z týchto miest Žiar nad Hronom/Zvolen/Ban­ská Bystrica?

STARTRIP s.r.o.

dobrý den žiaľ zájazd je v termíne vypredaný

Kristína

Dobrý deň, chcem sa opýtať či by bol nástup možný aj v Banskej Bystrici?

STARTRIP s.r.o.

prosím o info v akom termíne

STARTRIP s.r.o.

prosím o info v akom termíne

Andrea Štěchová

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať , koľko trvá cesta z LM?

STARTRIP s.r.o.

odchod z LM je o 10 hod a príchod do Paríža cca o 8 hod

Beata

Dobrý den.Chcem sa spytať kedy je odchod z Bratislavy a kde je nastupne miesto v Bratislave.Ďa­kujem.

STARTRIP s.r.o.

presné pokyny klientom zasielame 7 dní pred nástupom na zájazd. Odchod mávame z Bajkalskej ulice

Martina

Dcera ma 9 rokov a v maji jej konci pas vadilo by to ak by sme chceli ist v aprili toho 13.4..17.4..da sa nastupit aj v seredi ked ide bus z nitri do trnavy?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń je možné cestovať, Pas nemusí byť platný po návrate dlhu dobu. Sereď je možné nástupné miesto

Andrea

Syn ma 5 rokov a ma ztp plati sa za neho plna suma

STARTRIP s.r.o.

Dobrý deń p. Andrea áno cena je rovnaká pre každú osobu. Dieťa má zdarma vstup do Disneylandu a ostatných pamiatok

Patricia

V tomto zajazde je aj moznost navstevy disneylandu? a za aku cenu a na kolko hodin dieta ma 15 rokov

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň P. Patrícia, áno je možnosť návštevy Disneylandu. Je to celodenný vstup 9 hod. Vstupenka do Disneylandu – vstupenka oprávňuje na využívanie všetkých atrakcií v parku dieťa do 3 r. zdrma, do 16 r. 42 EUR, dospelý 52 EUR

Janka

Koľko je doplatok za 14 ročne dieťa?( S dvomi dospelými. )
Na posledný deň platia oba varianty? Aj pri malom počte záujemcov? Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń pani Janka, cena na každú osobu je rovnaká. Realizované budú obe varianty. Každý klient absolvuje program podľa svojho záujmu

Miňa

Dobrý deň.Chcela by som ísť s 9 ročnou dcérkou,ale neviem po francúzsky.Budeme stále so sprievodkyňou?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň , sprievodca je prítomný počas celého zájazdu s Vami

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore