Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Expresné sťahovanie z luxusných bytov v Bratislave

Zlavomat Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Fedor Flašík

Robo, pár nocí môžeš ostať u mňa. Monika teraz často nie je doma.

Vladimír Mečiar

Lúzri :-D

Tibor Gašpar

Pán Bašternák zachovajte pokoj vyšetrovaním sa zistí, že sa skutok nestal. A ak by sa aj stal môj rozkaz je viac ako zákon.

Ladislav Bašternák

Dobrý deň! Chcem sa spýtať či ponúkaťe aj sťahovanie starého účtovníctva z realitných firiem? Ďakujem
PS: Prosím súrne o štvrtej mám raziu
PS2: Môžem platiť aj kešom?

Andrej Danko

Žiaden človek nedokáže dať toľko sťahovania človeku, ako dokáže dať len človek človeku

Róbert Fico

Dobrý deň, bolo by možné sťahovanie aj dnes? V mojom súčasnom bydlisku je prihorúco a taktiež je okolo neho zvýšený ruch.

peter

toto je nejaka haluz, ci to je vazne myslene?
Upozornenie na tuto ponuku mi prislo mailom zo Zlavomatu dnes rano, pritom je tam uvedene ze to plati len do dnes, ze zatial si to nikto nekupil a ponuka sa len jediny kus…
Cena tiez zdaleka nie je zanedbatelna, takze mozno ide len o nejaky spas – hoci prveho aprila este dnes nie je, to az buducu sobotu… ;-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter,

niekedy sa v Zľavomate vyskytne haluz (alebo iba taká halúzka) aj keď práve nie je 1. apríl. A toto je jedna z nich. ☺

Prajeme pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore