Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Tréningový plán s diagnostikou, konzultáciou a možnosťou tréningu

4,7 / 5 POSVANC FITNESS (3 pobočky) Hviezdoslavov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Kristína Liptáková

Dobrý deň,
chcela by som si u Vás kúpiť voucher na 1 tréning s osobným trénerom, ale pracovne som dosť vyťažená, dá sa mi len v sobotu poobede, a nakoľko je nutné voucher uplatniť do 31.7, chcela by som sa opýtať, či máte na budúci týdeň, v sobotu (29.7) ešte nejaký voľný termín, aby som náhodou nekúpila kupón zbytočne.
Vopred ďakujem za odpoveď

POSVANC FITNESS

Dobrý deň, áno vieme sa dohodnúť. Pokojne si kupón zakúpte a následne nás kontaktuje. Budeme sa tešiť na spoluprácu.

Monika Bóllová

Dobrý deň,
To znamená, že sa viem s nim dohodnúť napríklad ráno na 6.30 do Vrakune? Ja zaplatím Vám 1 alebo 5 tréningov a sebe vstup do fitka?
Ďakujem

POSVANC FITNESS

Dobrý deň,
samozrejme sa dá s trénerom dohodnúť na individuálny čas podľa vašich potrieb. Áno, po zakúpení jedného alebo 5 tréningov si ešte platíte vstup do fitness centra.

Nicola

Chcela by som sa spytat kolko vychadzaju vstupy ?

POSVANC FITNESS

Dobrý deň, máte namysli vstupy do fitness centra ? Tie sú rôzne podľa fitnesscentra v ktorom by ste s trénerom cvičili. Ceny tréningov s trénerom sú tak isto závislé od toho aký balík si vyberiete. Pokojne nám zavolajte na +421 948 476 6­02. Pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore