Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie chĺpkov IPL metódou

4,2 / 5 BHS Studio, s. r. o. Žilina  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Zuzana V

Dobrý deň, mala by som záujem o odstránenie chĺpkov, avšak chcela by som sa najprv opýtať, koľko by bolo potrebné čakať na prvý termín procedúry. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď a prajem pekný deň.

BHS Studio,s.r.o.

Objednám ešte aj na budúci týždeň od 9.5 okrem 11.5. Odporúčam sa objednať sa telefonicky. :) Na www.bhsstudio.sk nájdete kontakt tiež a na stránke ďaľšie info.o Nás a tiež krátke video ako sa ku mne dostať. Teším sa na Vás. Pekný zvyšok dňa.

Zuzana

Dobrý deň,chcela by som absolvovať odstránenie chĺpkov ipl metódou,a chcem sa opýtať koľko opakovaní je potrebných pre žiadaný účinok?dakujem­.prajem pekný deň.

BHS Studio,s.r.o.

Dobrý deň, počet ošetrení je individuálny, záleží napr. na hustote (počte vlasových korienkov), na rýchlosti ich rastu, na tom či ste už podobné ošetrenie absolvovala a pod. Doporučujem 5–7 opakovaní. Chĺpky pred sedením nevytrhávajte ani neodstraňujte voskom. Prajem pekný deň a teším sa na stretnutie

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore