Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Bezbolestná operácia oboch očí femtosekundovým alebo excimerovým laserom

4,9 / 5 3F - Mikrochirurgia oka Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Nika

Dobrý deň, chcem sa informovať, či je nutné po operácii nosiť slnečné okuliare a ako dlho? Ďakujem za odpoveď

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň, nie je to nutné, je to kvôli Vášmu pohodliu – slnko, sneh, ostré svetlo a pod. celkovo dráždia oči. Ako dlho je na Vašom rozhodnutí.

Pekný deň, 3f.

oľga

Dobrý deň!
Okuliare nosím od 15 rokov a mám toho naozaj dosť!!! Dnes mám 56 rokov a 3 mesiace. Chcem sa spýtať či aj v takom veku operujete a či to má význam. Do diaľky mám –3,5 a 3, na čítanie 0,5.
Ďakujem za radu a dúfam,že sa to podarí.......pevne v to verím. :-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,Oľga
odporúčam Vám obrátiť sa priamo na nášho partnera – 3F – Mikrochirurgia oka telefonicky: +421 915 902 0­57 alebo e-mailom: recepcia3f@gmail.com.
Pekný deň.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
vzhľadom na vek už u Vás excimerová operácia nie je možná, bola by vhodná výmena vnútroočných šošoviek. Ohľadom podrobností o operácii a cene kontaktujte 0915 902 057, 055/2851721.
Pekný deň, 3F.

Ivana

Dobrý deň..chcela by som sa opýtať mám 41 a mám dioptrie –6 ľavé a –6 pravé..ci je pre mňa vyhovujúca operácia…a ci kupón môžem uplatniť do konca novembra som v zahraničí a skôr nemôžem..dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám obrátiť sa priamo na nášho partnera – 3F – Mikrochirurgia oka telefonicky: +421 915 902 0­57 alebo e-mailom: recepcia3f@gmail.com.
Platnosť voucheru je do 31. 10. 2017. Po tomto termíne voucher nie je možné využiť.

Pekný deň!

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
keďže ste už po 40 tke, bolo by vhodné prísť na konzultačné vyšetrenie na ktorom by sa rozhodlo na aký typ operácie ste vhodná. Voucher si zatiaľ nezakupujte. Tel. kontakt: 0915 902 057, 055/2851721.
Pekný deň, 3F.

Jozef Mihálik

Dobrý deň. Mám 21 rokov. Na ľavom oku mám +4 a na pravom +3 dioptrie. Chyba zraku je tupozrakosť. Je táto operácie pre mňa vhodná ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám obrátiť sa priamo na nášho partnera – 3F – Mikrochirurgia oka telefonicky: +421 915 902 0­57 alebo e-mailom: recepcia3f@gmail.com.

Pekný deň!

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
nakoľko máte plus dioptrie, operáciu Vám neodporúčame, z dlhodobého hľadiska by Ste nebola spokojná.
Pekný deň, 3F.

Luboslava Valickova

Dobry den,
mam 42 rokov, nikdy som nenosila okuliare, v poslednom obdobi sa mi zhorsil zrak, mam okuliare 0,5 na citanie. Dost ma to obtazuje, bola by tato operacia vhodna aj pre mna? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám obrátiť sa priamo na nášho partnera – 3F – Mikrochirurgia oka telefonicky: +421 915 902 0­57 alebo e-mailom: recepcia3f@gmail.com.

Pekný deň!

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
nakoľko máte plus dioptrie, operáciu Vám neodporúčame, z dlhodobého hľadiska by Ste nebola spokojná.
Pekný deň, 3F.

Ivana

Dobrý deň, mám 23 rokov,nosím dioptrie do diaľky, Ľavé oko –3,5 a pravé oko –3,0.Mosím aj kontaktné šošovky aj okuliare. Chcela by som sa opýtať, ktorá metóda by bola pre mňa vhodná. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

odporúčam Vám obrátiť sa priamo na nášho partnera – 3F – Mikrochirurgia oka telefonicky: +421 915 902 0­57 alebo e-mailom: recepcia3f@gmail.com.

Pekný deň!

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
operácia by bola možná, ale nakoľko neuvádzate či máte astigmatizmus, je vhodná predoperačná konzultácia bez zakúpenia voucheru. Kontaktujte 0915 902 057, 055/2851721.
Pekný deň, 3F.

Zuzana

Dobrý deň, mám 40 rokov, čoskoro 41; dioptrie do diaľky – ľavé oko 8, pravé oko 7,5. Doma nosím okuliare, do práce šošovky. Chcela by som sa opýtať, ktorá metóda by bola pre mňa vhodná. Ďakujem. Zuzana

3F - Mikrochirurgia oka

Vzhľadom na vek excimerová operácia už nie, možná je výmena vnútroočných šošoviek. Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/ 2851721. Recep­cia 3f.

Sindy

Dobry deň prajem je možné zakúpiť si voucher a na operáciu sa da dohodnut o termíne ohľadom nato že som v zahraničí momentálne ?

3F - Mikrochirurgia oka

Áno, napíšte nám mail na recepcia3f@gmail.com, koľko máte rokov a aké dioptrie nosíte, +/-.
Recepcia 3f

Dankova Anna

Pekný deň,koľko stojí výmena vnútroočných šošoviek?

3F - Mikrochirurgia oka

Záleží od toho či máte alebo nemáte šedý zákal. Pre bližšie informácie volajte 0915 902 057, 055/2851721. Recepcia 3f.

Daňková

Prajem pekný deň,ako mám zistiť ktorá metóda je pre mňa najlepšia?Mám 62 rokov a mám okuliare na čítanie 2,5 a na počítač 1,5.Prosím poraďte.Ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Na laserovú operáciu vzhľadom na vek nie ste vhodný, pripadá do úvahy výmena vnútroočných šošoviek. Je nutné podstúpiť kompletné vyšetrenie a na základe toho sa Vám ponúknu možnosti. Kontaktujte v prípade záujmu 0915 902 057, 055/2851721. Recepcia 3f.

Šimon

Dobrý deň, viete mi prosim Vás povedať ako dlho ešte bude tento kupón dostupný na zľavomate? ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

plánovaný koniec akcie je síce do 21.7., môže sa však stať že sa vouchery vypredajú skôr. Preto je vítané ak si voucher zakúpite v predstihu.

Prajem pekný deň.

Eva Fetkovich

Dobry den,
chcem sa opytat, je mozne/vhodne absolvovat operaciu oci ak som uz jednu absolovala pred 8 rokmi a cast dioptrie sa mi vratila?
Dakujem velmi pekne.
s pozdravom Eva

3F - Mikrochirurgia oka

Možné to je, ale najvhodnejšie by bolo reoperáciu absolvovať na pracovisku kde bola operácia. Poprosíme o kontakt, môžte byť reoperovaná aj u nás, o postupe a cenách Vás budeme informovať telefonicky. Recepcia 3f.

Daniela

Dobry den.mam 39 rokov.je tato operacia este pre mna vhodna?okuliare nosim cely den a mam dioptrie 2.dakujem

3F - Mikrochirurgia oka

O vhodnosti vo Vašom veku vieme rozhodnúť pri kompletnom vyšetrení. Pre bližšie informácie volajte na 055/2851721, 0915 902 057. Re­cepcia 3f.

Valeria

Dobrý deň ak mám 21 rokov a dioptrie minus 3 je to pre mňa vhodné resp ktorá z variant by bola najvhodnejšia? Ďakujem pekne.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň, zakúpte si voucher za 680 eur, treba sa objednať na kompletné vyšetrenie a podľa toho sa rozhodne ktorý typ operácie je pre Vás vhodný.
Recepcia 3f.

Miroslav

Dobry den,
chystam sa na predoperacne vysetrenie. Chcem sa opytat ci mozem po operacii cez vikend aj chodit vonku s ochrannymi okuliarmi alebo musim zostat len doma.
Dakujem…

3F - Mikrochirurgia oka

Nakoľko budete mať po operácii bolesti, nepredpokladáme, že budete mať chuť byť vonku.
Recepcia 3f.

Katarína

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,ci pri obidvoch metódach su bolesti po operaciach,a nástup ,,do života,, po tých dvoch dňoch? Ci len po tej lacnejsej? Je pri oboch doživotna záruka?
Ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Pri Femtosekundovej metóde sú bolesti podstatne menšie, až zanedbateľné, zaradenie do života je v podstate už po víkende, ale samozrejme je to individuálne. Čo sa týka záruky, po 45 roku treba rátať s možnou korekciou na čítanie, čo je dané vekom a táto operácia nemá na to žiadny vplyv. Pri progresii dioptrií na diaľku máte ďalšie riešenie bezplatne.
Recepcia 3f.

Kristian

Mám 20 rokov a používam len kontaktné šošovky okuliare som už prestal používať a už cez ne nevidím dobre lebo som si úplne zvykol na šošovky. Ale chcem ísť na operáciu budem musieť znova začať nosiť pred operáciou okuliare?

3F - Mikrochirurgia oka

Áno, pred vyšetrením aj operáciou je potrebné nenosiť šošovky aspoň 5 dní.
Recepcia 3f.

Jana Solárová

Dobrý deň,mám 43 rokov a dioptrie pravé oko do dialky +4,00,cylinder +1,50 os 180.do blizka prave oko +4,00.cylinder +1,50 os 180.ľavé oko do dialky +3,00,cylinder1,25 os 175.do blizka ľavé oko +4.00.cylinder +1.25 os 175.Neviem či som vhodná na operáciu .Ďakujem za odpoveď

3F - Mikrochirurgia oka

Na laserovú operáciu vzhľadom na vek nie ste vhodná, mohli by ste podstúpiť výmenu vnútroočných šošoviek. Pre viac informácií si zavolajte na 055/2851721, 0915 902 057. Re­cepcia 3f.

Jana

Dobrý deň prajem, ako sa k vám vieme dostať bez auta zo železničnej stanice? Ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Nastúpite na električku č. 6 a vystúpite pri magistráte mesta Košice. Nad magistrátom sú 2 kostoly a medzi nimi je poliklinika Terasa, prízemie, mikrochirurgia oka. Recepcia 3f.

Milan Balla

Tiez mam zaujem o operaciu oci mam 57 rok. a 2 diop. na citanie podla vsetkeho nie som vhodny na operciu,ale na vymenu vnutroocnej sosovky.Co to vlastne je kolko trva operacia a kolko dni potrebujem dovolenky co to bude stat. Dakujem.

3F - Mikrochirurgia oka

Ohľadom výmeny vnútroočných šošoviek poprosím kontaktovať t.č. 055/ 2851721, 0915 902 057. Re­cepcia 3f.

Eva Mikulová

Dobrý deň, mám 43 rokov , okuliare nosím od šiestich. Na obe oči mám sph = 4,00.
Môžem zákrok absolvovať? Ak aj áno, ovplyvní to videnie na blízko, keďže na blízko vidím veľmi dobre.

Ďakujem.

3F - Mikrochirurgia oka

Na laserovú operáciu vzhľadom na vek nie ste vhodná, mohli by ste podstúpiť výmenu vnútroočných šošoviek. Pre viac informácií si zavolajte na 055/2851721, 0915 902 057. Re­cepcia 3f.

HB

Dobrý deň. do kedy sa dá zakúpiť kupón? Uvádzate len, že po zakúpení treba absolvovať vyšetrenie do októbra. Ale na kúpu kupónu mám ešte koľko času- do konca mesiaca máj? Potrebujem to vedieť kvôli požičaniu si peňazí.

3F - Mikrochirurgia oka

Voucher je potrebné si zakúpiť do konca novembra tak, aby ste stihli aj vstupné vyšetrenie. Recepcia 3f.

Milan

Dobrý deň.
Chcem sa informovať o možnosť operácie oči a spôsob operácie. Mám 46 rokov, som diabetik, dioptrie do diaľky 2,5. Ďakujem.

3F - Mikrochirurgia oka

Na laserovú operáciu vzhľadom na vek nie ste vhodný, mohli by ste podstúpiť výmenu vnútroočných šošoviek. Pre viac informácií si zavolajte na 055/2851721, 0915 902 057. Re­cepcia 3f.

Marta

Dobrý deň. Chcem sa informovať o možnostiach operácie očí. Mám 55 rokov, dioptrie do diaľky 3,5; na blizko 5;5. Za informácie vopred ďakujem.

3F - Mikrochirurgia oka

Na laserovú operáciu vzhľadom na vek nie ste vhodný, mohli by ste podstúpiť výmenu vnútroočných šošoviek. Pre viac informácií si zavolajte na 055/2851721, 0915 902 057.
Recepcia 3f.

Marta

Dobrý deň. Chcem sa informovať o možnostiach operácie očí. Mám 55 rokov.Dioptrie na diaľku 3,5 , na blizko 5,5. Je možné podstúpiť operáciu? Ďakujem pekne za informácie.

3F - Mikrochirurgia oka

Na laserovú operáciu vzhľadom na vek nie ste vhodný, mohli by ste podstúpiť výmenu vnútroočných šošoviek. Pre viac informácií si zavolajte na 055/2851721, 0915 902 057. Re­cepcia 3f.

Maroš

Dobry den .Vyhovujem na operaciu ak mam dioptrie minus 1,5? Dakujem za odpoved

3F - Mikrochirurgia oka

Áno, ak máte menej ako 40 rokov.
Recepcia 3f.

Jana

Ešte som sa zabudla spýtať, či je možné ísť na predoperačné vyšetrenie a na operáciu potom až neskôr napríklad o mesiac alebo je vhodnejšie si to zabsolvovať v kratšom časovom horizonte? Po tej mesačnej starostlivosti, ktorá je zarátaná v cene, koľko-krát potrebujem ísť ešte na kontrolu (ako uvádzate – 1 návšteva stojí 18eur). Je možné si tieto návštevy urobiť aj u svojho očného lekára, ak nie som z Košíc? Ak áno, aj potom budem platiť za kontrolu ak sa jedná o očného lekára, ktorý má zmluvu so zdravotnou poisťovňou? A tá istá otázka na kvapky po mesačnej starostlivosti, koľko je potrebné ich používať a koľko približne stoja + predpíše mi ich aj môj lekár, aby som za každým razom nemusela cestovať do Košíc? Ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Predoperačné vyšetrenie je nutné absolvovať do konca októbra, na operácii sa vieme dohodnúť tak, aby Vám to vyhovovalo. Prvú a druhú kontrolu máte v cene voucheru,od tretej kontroly sa platí 18 eur, ale tieto kontroly môžte absolvovať u svojho lekára v spáde, a či sa u Vášho očného platí, to nevieme. Prvé 2 kontroly by mali byť u nás. Čo sa týka kvapiek, kvapkáte si ich dlhodobo cca 3–4 mesiace /podľa hojenia/, v správe ich budete mať v odporúčaniach, takže Vám ich môže predpísať aj spádový očný lekár.
Recepcia 3f.

Jana

Dobrý deň prajem, pri týchto 2 typoch operácií mám nárok aj na PN nakoľko pracujem celý deň s PC? A ak mám 39 rokov a vy píšete, že pri veku nad 35 rokov je potrebné vopred zavolať a prekonzultovať, tak ako mám postupovať? Je pri týchto 2 typoch operáciách aj doživotná záruka? Ako sa preukážem, že som zaplatila, keď nemám internet v mobile? Bude stačiť, keď donesiem vytlačený potvrdzujúci e-mail? Ďakujem

3F - Mikrochirurgia oka

PN Vám vypíše Váš obvodný lekár, ale či potrebujete PN sa rozhodnite sám. Záruka by mala byť doživotná, samozrejme pri prípadnej regresii dioptrií po operácii, máte reoperáciu zdarma. Voucher je vhodné priniesť vytlačený na A4. Kontaktuje t.č. 055/2851721, 0915 902 057 a na konzultácii sa dohodneme. Zatiaľ voucher nezakupujte.

Maros

Dobry deň.Chcel by som si zakupit voucher na operaciu ,ale potrebujem vediet ako dlho mi plati .som dost casto v zahranici musim naplanovat dovolenku .

3F - Mikrochirurgia oka

Do októbra musíte prísť so zakúpeným voucherom na kompletné vyšetrenie, operácia je potom možná aj neskôr.
Recepcia 3f.

Lukas vankovic

Ako si mám kúpiť voucher keď neviem o aký typ operácii pôjde ¿

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,
odporúčam Vám kúpiť si ten voucher za 680€ a ak by ste bol vhodný na femtolaser doplatíte 300€.
Recepcia 3F

Jano

Odstraňujete aj šedý zákal?

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň,

odstraňujeme aj šedý zákal ale nie cez tieto vouchery, pre viac info volajte 055/2851721 alebo 0915902057
Recepcia 3F

Lukáš Stankov

Zdravim mam 23 dioptrie –1,75 kratkozraky , ako dlho po operacii nemozem soferovat a podobne ? A dalo by sa spravit predoperacne aj samotna operacia v jeden den alebo hned na druhy den ? Som castejsie v zahranici 😏 Dakujem

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň, po operácii určite víkend a možno aj v pondelok nebudete môcť šoférovať. Dá sa naplánovať vyšetrenie a operáciu deň po dni. Pre bližšie info volajte na 0915 902 057.

Hanudelova Jana

Mám 53 rokov a dioptrie do diaľky+ 1,25 ; na blízko+3,25.Vedeli by ste mi pomôcť,akou metódou a koľko by to stálo.

3F - Mikrochirurgia oka

Dobrý deň, vo Vašom veku už neodporúčame laserovú operáciu, vhodnejšia by bola výmena vnútroočnej šošovky.Pre bližšie info volajte na 0915 902 057.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore