Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Schudnite s jedálničkom na mieru

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deni Ska

Zdravim, ked si objednam jedalnicek, na kolko dni bude? (kolko dni je tam naplanovanych)? Vda­ka

WSBC, s.r.o.

Dobrý deň, jedálničky sú buď na týždeň, ktorý opakujete, alebu je uvedený rozpis jedál, z ktorých si v danom čase môžte vybrať, podľa druhu stravovania, ktorý vám bude navrhnutý.

Miroslava

Tento úžasný jedálniček mi bol zhotovený pred mesiacom a bude radi že som nenapísala recenziu načo je dotazník keď ho nedodržiava tzv. výživový poradca napísala som mu načo sa liečim a na čo som alergická to čo mi on poslal by ma zabilo do niekoľkých sekúnd ako môže postaviť jedalnik z jedál ktoré sú pre môj organizmus nebezpečné je to všetko podvod a klamstvo ako ťahať z ľudí peniaze

WSBC, s.r.o.

Dobrý deň, nakoľko Váš jedálniček nebol zhotovený našou spoločnosťou, odporúčam sa so sťažnosťou obrátiť na Vášho poradcu. V každom našom jedálničku sú zohľadnené alergie a štýl stravovania (vegetariáni, vegáni …) klienta, prihliada sa na množstvo faktorov a pre každého klienta je pripravovaný individuálne.

Ľudmila Bayerová

Dobrý deň, poskytujete tuto službu aj v Žiline

WSBC, s.r.o.

Dobrý deň, jedálničky riešime cez email, preto nie je problém zaslať ho kdekoľvek na Slovensku.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore