Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Pestrofarebná Ligúrska riviéra – San Remo, Janov, Portofino, národný park Cinque Terre

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Taliansko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Adriana D.

Dobrý deň, neviem sa vam dovolať máte vypnutý telefón. Bolo napisane že zasielate voucher 7 dní pred odchodom. Stále mi neprišiel žiadny email od vás

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Váš voucher evidujeme ako odoslaný, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Lucy

Chcem sa opytat…nastala zmena v termine a trase tohto zajazdu? Termin bol 13 – 17.9 a trasa aj s nastupnymi mestami Po a Ke. Je to tak? Mali sme zaujem a zrazu registrujeme zmenu. Mozete nam to objasnit prosim? Vdaka.

STARTRIP s.r.o.

Obráťte sa prosím priamo na CK, termín 13.9.-17.9.2017 je u nás vypredaný

Marta

Dobry den. V termine 13.9.- 17.9.2017 mate este volne miesta s nastupom v Bratislave?
Dakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý den áno v uvedenom termíne máme ešte voľné miesta

Emily

Čo hovoríte na recenzie, Poľsko asi OK ale iné poznávačky nič moc. Chcem ísť do Talianska ale mám obavy na 5 dní a ešte neviete informovať o vstupoch, ktoré si hradíme sami. Autobusy niektoré cestovky oznámia značku ale podľa recenzií na Vašu spoločnosť nie je isté akým autobusom sa ide. Zaručíte sa mi že budem spokojná

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň Emily, našou snahou je poskytnúť počas každého zájazdu služby v čo najvyššej kvalite. Úprimne povedané, nie je povinné cestovať s našou CK pokiaľ máte akékoľvek pochybnosti už pri objednávke zájazdu

Lucia Lehetová

Dobrý deň prajem.
Chcela by som orientačne vedieť predpokladaný čas odchodu z Prešova ;-). Ďakujem.

STARTRIP s.r.o.

odchod z Prešova je plánovaný na cca 9 hod

Silvia S.

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či ubytovanie v hotely má možnosť prístelky, ak chceme ísť traja (dvaja dospelý a 14.r. dieťa). Ďakujem

STARTRIP s.r.o.

dobrý deń áno je možná trojlôžková izba

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore